притисни ентер »

Топ вести

Забава

Филип Пецовски: „Скопје е преплавено со лесни девојки!“

Филип Пецовски: „Скопје е преплавено со лесни девојки!“

Македонецот што ниже успеси во „Ѕвездите на Гранд“ со шокантно интервју Младиот и талентиран Филип Пецовски кој што во моментов се натпреварува во „Ѕвездите на Гранд“ во интервју за „Бекстејџ“ одгововараше на интересни и провокативни прашања, а она што особено го привлече вниманието беше фактот дека призна оти во Скопје нема девојка за него затоа што

Што прави Александар Накова во тоалет

Што прави Александар Накова во тоалет

Старлетета што ја памтиме од учеството во реално шоу, знае да го привлече вниманието со секси фотографии и видеа по социјалните мрежи. Александра Накова секогаш жари и пали, а овој пат сподели провокативно видео на социјалните мрежи. 🥰 Posted by Aleksandra Nakova on Saturday, April 20, 2019 Вест од 2017 година: Им згаснала љубовта: Се разведе Александра

Еминем ja покажа паричката што го спаси

Еминем ja покажа паричката што го спаси

Како момче се издигна и иако никој не му даваше никакви шанси, тој стана најголемиот рапер во светот. Во игра, во тоа време резервирана за Афроамериканците, слабото бело момче од Детроит им покажа на сите дека расата нема никаква врска со вештината на рапување, но сето тоа имаше своја цена. Тој бргу се навикна на разни антидепресиви и алкохол, но Маршал

Страшна исповед на манекенка: Со крв ми пишуваше дека ме сака, а потоа со 12 жени го чекав својот ред за се*с

Страшна исповед на манекенка: Со крв ми пишуваше дека ме сака, а потоа со 12 жени го чекав својот ред за се*с

Страшна исповед на манекенка: Со крв ми пишуваше дека ме сака, а потоа со 12 жени го чекав својот ред за се*с Џил Дод во 80-тите години била успешен модел, а потоа запознала 24 години постар маж. По оваа средба, нејзиниот живот тргнал во друга насока. Живеела во неговиот харем. -На 20 години потпишав договор со престижна модна агенција. Почнав да добивам

Израдувајте ги најмладите: Интересна идеја за весели велигденски јајца

Израдувајте ги најмладите: Интересна идеја за весели велигденски јајца

Се ближи Велигден и Велики четврток – денот кога обично домаќинките подготвуваат јајца. Ако се уште не сте смислиле како да ги украсите велигденските јајца, еве една идеја. Овие велигденски јајца ќе бидат радост за вашите дечиња. Направете ги највеселите и најкреативните јајца.

Познат „експерт“ советува за љубовта

Познат „експерт“ советува за љубовта

Ќе сфатите дека најважно е да се сакаш себеси, за да може некој друг искрено и апсолутно да те сака! Еве совет како да привлечеме љубов. Една млада жена го прашала д-р Дипак Чопра како да го привлече вистинскиот партнер во нејзиниот живот. Имено, дотогаш таа постојано привлекуваше емоционално недостапни луѓе и сфати дека тоа се однесува на нејзината

ГАСИ ИНТЕРНЕТ! МАКЕДОНКА по породувањето стана ХИТ НА ЕНТЕРНЕТ: „Остатокот од млекото го цицаше мажот ми“

ГАСИ ИНТЕРНЕТ! МАКЕДОНКА по породувањето стана ХИТ НА ЕНТЕРНЕТ: „Остатокот од млекото го цицаше мажот ми“

Македонска мајка стана хит на интернет со својот коментар на социјалните мрежи. -мене мажот ми ми купи рачна пумпа и супер ми бркаше работа додека бевме на болница 4 дена, а дома откако Емили ќеркичката ја надоев, остатокот го цицаше мажот ми. И немав никаква потреба од пумпа. Тоа траеше 2-3 недели додека да се регулира лактацијата. Сега Емили имам

Припадниците на овие 3 хороскопски знаци веројатно се најдобрите личности што ги познавате

Припадниците на овие 3 хороскопски знаци веројатно се најдобрите личности што ги познавате

Иако можеби чудно би ви звучело тоа што хороскопскиот знак влијае на тоа колку некоја личност е добра, сепак тоа е вистина. Збир од одредени карактеристики, кои ни се запишани во ѕвездите, дефинитвно праватпри падницире на овие 3 хороскопски знаци да бидат можеби и најдобрите личности кои ги познавате! Тие едноставно се прекрасни, сталожени, подготвени

7 знаци кои укажуваат дека треба да дадете отказ

7 знаци кои укажуваат дека треба да дадете отказ

Во денешно време тешко се доаѓа до работа, па така оние кои имаат работа не се откажуваат од неа, се додека не најдат нешто подобро. Меѓутоа, постојат ситуации каде навистина е потребно да дадете отказ, а ние ви претставуваме кои се тие ситуации. Ако се пронајдете во некоја од нив, можеби е вистинското време да ја напуштите работата. 1. Непочитување

Луксуз на секој чекор - на свадбата на принцот од Малезија дошле повеќе од 100 гости

Луксуз на секој чекор - на свадбата на принцот од Малезија дошле повеќе од 100 гости

Принцот од Малезија, 45-годишниот Тенгку Мухамед Фаиз Петра се оженил со шведската убавица, 32-годишната Луиз Јохансон на свечена церемонија во петокот. Швеѓанката дипломирала англиски јазик и социологија, а принцот го запознала во Англија, откако таму се преселила поради работа. Принцот тогаш студирал во Англија, но точната година кога парот се запознал