Моментална состојба
+26° min+8° max+26°
Денес, Недела 22.04.2018
време прогноза температура ветер влажност
12h - 18h 26° 3km/h29%
18h - 00h 21° 3km/h32%
Утре, Понеделник 23.04.2018
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 10° 5km/h81%
06h - 12h 14° 4km/h70%
12h - 18h 27° 4km/h35%
18h - 00h 22° 5km/h43%
Вторник 24.04.2018
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 10° 4km/h77%
06h - 12h 14° 2km/h59%
12h - 18h 27° 4km/h35%
18h - 00h 22° 5km/h43%
Среда 25.04.2018
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 12° 6km/h85%
06h - 12h 19° 4km/h57%
12h - 18h 27° 3km/h32%
18h - 00h 19° 3km/h56%
Четврток 26.04.2018
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 11° 3km/h75%
06h - 12h 19° 3km/h62%
12h - 18h 28° 4km/h30%
18h - 00h 19° 1km/h54%
Петок 27.04.2018
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 13° 4km/h69%
06h - 12h 20° 5km/h55%
12h - 18h 27° 3km/h32%
18h - 00h 18° 4km/h55%
Сабота 28.04.2018
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 12° 3km/h83%
06h - 12h 20° 3km/h70%
12h - 18h 28° 8km/h38%
18h - 00h 17° 4km/h60%

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност