Алсат М


Канал 5


МТВ 1


МТВ 2


Сител


Телма24 Вести


Алфа


BOM


Канал 5+


Македонија 24


Наша ТВ


Сител 3


СонцеБТР


ЕДО

  • Гледај во живо: Max TV  

ЕРА


МТМ


Sky Net

  • Гледај во живо: Max TV  

ШутелБела - Штип


ВИС - Струмица


Интел - Струмица


Ирис - Штип


Канал 21 - Велес


Канал 8 - Кочани


Кисс - Тетово


Меди - Битола


Орбис - Битола


ТВМ - Охрид


Тера - Битола


GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност