Крудели Засрамете се

Крудели: Засрамете се

Се за спорт | пред 19 часа

Реал сака да го продаде Бензема Зидан се противи

Реал сака да го продаде Бензема, Зидан се противи

Се за спорт | пред 20 часа

Навивачите на Фиоренитна со интересно барање до своите играчи

Навивачите на Фиоренитна со интересно барање до своите играчи

Се за спорт | пред 20 часа

Ќе ве наежи моќната песна на македонски лавови од Австралија

Ќе ве наежи моќната песна на македонски лавови од Австралија

Се за спорт | пред 20 часа

Салах фудбалер на годината во Премиер лигата

Салах фудбалер на годината во Премиер лигата

Се за спорт | пред 22 часа

Мајк Тајсон Обожавам да го гледам Ѓоковиќ

Мајк Тајсон: Обожавам да го гледам Ѓоковиќ

Се за спорт | пред 23 часа

Mатео Причков со златен медеал од Инстанбул во шотокан карате

Mатео Причков со златен медеал од Инстанбул во шотокан карате

Се за спорт | пред еден ден

Формата е минлива но класата е вечна

Формата е минлива, но класата е вечна

Се за спорт | пред еден ден

Серија А сеуште има душа погледнете како се славеше во Неапол

Серија А сеуште има душа, погледнете како се славеше во Неапол

Се за спорт | пред еден ден

Гонзалес и Кањелас едногласни Има уште едно полувреме

Гонзалес и Кањелас едногласни: Има уште едно полувреме

Се за спорт | пред еден ден

Салах избран за најдобар фудбалер во Преремиер Лигата

Салах избран за најдобар фудбалер во Преремиер Лигата

Се за спорт | пред еден ден

Гисласон Кил во Скопје  Тотален аутсајдер

Гисласон: Кил во Скопје?! Тотален аутсајдер

Се за спорт | пред еден ден

Алегри Незнам дали имавме полош натпревар сезонава

Алегри: Незнам дали имавме полош натпревар сезонава

Се за спорт | пред еден ден

Вардар го преслуша Кил во преполната Шпаркасе Арена

Вардар го преслуша Кил во преполната Шпаркасе Арена

Се за спорт | пред еден ден

Кјелини Едвај го чекам натпреварот со Наполи

Кјелини: Едвај го чекам натпреварот со Наполи

Се за спорт | пред 4 дена

Ноечкувано  пензионерот потпиша за ПСЖ

Ноечкувано, “пензионерот” потпиша за ПСЖ

Се за спорт | пред 4 дена

Бусака Една грешка е доволна за медиумите да те убијат

Бусака: Една грешка е доволна за медиумите да те убијат

Се за спорт | пред 4 дена

Убави вести за Баварците  се врати Ноер

Убави вести за “Баварците”, се врати Ноер

Се за спорт | пред 4 дена

Официјално Житников е замената за Лука Циндриќ

Официјално: Житников е замената за Лука Циндриќ

Се за спорт | пред 4 дена

Андерсон Ибрахимовиќ нема да игра на СП во Русија

Андерсон: Ибрахимовиќ нема да игра на СП во Русија

Се за спорт | пред 4 дена

Себаљос пред договор со Ливерпул

Себаљос пред договор со Ливерпул

Се за спорт | пред 4 дена

Винчек Вардар е една од највисоките пречки во европскиот ракомет

Винчек: Вардар е една од највисоките пречки во европскиот ракомет

Се за спорт | пред 4 дена

Aрсенал се збогува со Венгер

Aрсенал се збогува со Венгер

Се за спорт | пред 4 дена

Нолито Имаме план за Барса

Нолито: Имаме план за Барса

Се за спорт | пред 4 дена

Официјално Кањелас е нов играч на Пиг Сегед

Официјално: Кањелас е нов играч на Пиг Сегед

Се за спорт | пред 4 дена

Дибала го плаќа цехот за лошата игра на Јуве

Дибала го плаќа цехот за лошата игра на Јуве?!

Се за спорт | пред 5 дена

Шпанската серија  Пол Погба

Шпанската серија ” Пол Погба”

Се за спорт | пред 5 дена

Гатузо Само Шевченко ме има така импресионирано

Гатузо: Само Шевченко ме има така импресионирано

Се за спорт | пред 5 дена

Гача до Висар Муслиу Ти си еден голем срам

Гача до Висар Муслиу: Ти си еден голем срам

Се за спорт | пред 6 дена

Канељас си заминува од Вардар

Канељас си заминува од Вардар

Се за спорт | пред 6 дена

Повеќе

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност