Баба го ставила внукот на див ѕид за да не ѝ го урне инспекција

Баба го ставила внукот на „див“ ѕид, за да не ѝ го урне инспекција

Калимеро | пред 4 дена

Фејзи Азири обвинет за масакрот кај Смилковското езеро е вратен во затворот во Штип

Фејзи Азири, обвинет за масакрот кај Смилковското езеро е вратен во затворот во Штип

Калимеро | пред 4 дена

Куманово ќе аплицира со проекти за прекугранична соработка со Бугарија

Куманово ќе аплицира со проекти за прекугранична соработка со Бугарија

Калимеро | пред 4 дена

Дејвид Коперфилд откри како го изведува еден од своите најпознати трикови

Дејвид Коперфилд откри како го изведува еден од своите најпознати трикови

Калимеро | пред 4 дена

Австралијка забременила со јајце клетки на нејзината сестра

Австралијка забременила со јајце клетки на нејзината сестра

Калимеро | пред 4 дена

Тивкиот убиец на државата

Тивкиот убиец на државата

Калимеро | пред 4 дена

Teşekkürler Recep Спасибо Влади́мир

Teşekkürler Recep, Спасибо Влади́мир

Калимеро | пред 4 дена

Зидан го губи трпението Бејл пред заминување од Бернабеу

Зидан го губи трпението, Бејл пред заминување од „Бернабеу“

Калимеро | пред 4 дена

Лицето е огледало на душата 7 факти кои вашиот изглед ги кажува за вашиот карактер

Лицето е огледало на душата: 7 факти кои вашиот изглед ги кажува за вашиот карактер

Калимеро | пред 4 дена

Кањељас потпиша за ПИК Сегед

Кањељас потпиша за ПИК Сегед

Калимеро | пред 4 дена

Официјално Венгер си заминува од Арсенал по крајот на сезоната

Официјално: Венгер си заминува од Арсенал по крајот на сезоната

Калимеро | пред 4 дена

Откриена е тајната за најпознатиот трик на Дејвид Коперфилд

Откриена е тајната за најпознатиот трик на Дејвид Коперфилд

Калимеро | пред 4 дена

МИЛАН НЕДКОВ Ин мемориам

МИЛАН НЕДКОВ Ин мемориам

Калимеро | пред 4 дена

Закаснета колумна на Агрон Биба од зад грб т е зад гроб

Закаснета колумна на Агрон Биба од зад грб т.е зад гроб

Калимеро | пред 4 дена

За блажената состојба на обвинетите

За блажената состојба на обвинетите

Калимеро | пред 4 дена

Десет трикови за убавина

Десет трикови за убавина

Калимеро | пред 4 дена

Емили Ратајковски откри зошто на свадбата не носела бела венчаница

Емили Ратајковски откри зошто на свадбата не носела бела венчаница!

Калимеро | пред 4 дена

Најмалку 54 лица повредени во железничка несреќа во Салцбург

Најмалку 54 лица повредени во железничка несреќа во Салцбург

Калимеро | пред 4 дена

Пубертетот кај девојките

Пубертетот кај девојките

Калимеро | пред 4 дена

Факти и заблуди за пиењето алкохол

Факти и заблуди за пиењето алкохол

Калимеро | пред 4 дена

Како да познаете дали некој е затрескан во вас

Како да познаете дали некој е затрескан во вас

Калимеро | пред 4 дена

Фондацијата на Сорос од Будимпешта ќе се пресели во Берлин

Фондацијата на Сорос од Будимпешта ќе се пресели во Берлин

Калимеро | пред 4 дена

Столтенберг НАТО не планира да го засили военото присуство во балтичките држави

Столтенберг: НАТО не планира да го засили военото присуство во балтичките држави

Калимеро | пред 4 дена

Кралот на Свазиленд самостојно решил да го промени името на државата

Кралот на Свазиленд самостојно решил да го промени името на државата

Калимеро | пред 4 дена

Романија ќе ја премести амбасадата во Ерусалим

Романија ќе ја премести амбасадата во Ерусалим

Калимеро | пред 4 дена

Јанакиески Десет пати барав СЈО да ми ги даде прислушуваните резговори

Јанакиески: Десет пати барав СЈО да ми ги даде прислушуваните резговори….

Калимеро | пред 4 дена

Во Скопје се собраа првите разузнавачи од регионот

Во Скопје се собраа првите разузнавачи од регионот

Калимеро | пред 4 дена

Еколошките здруженија отворено до Заев Ставете мораториум на градењето во Охридскиот регион

Еколошките здруженија отворено до Заев: Ставете мораториум на градењето во Охридскиот регион!

Калимеро | пред 4 дена

Вуцис Во интерес на Грција е да се најде заемно прифатено решение за името

Вуцис: Во интерес на Грција е да се најде заемно прифатено решение за името

Калимеро | пред 4 дена

Возач на блиндирани возила Кога Бан Ки Мун се возеше во мерцедесот тогаш разбрав дека го купиле

Возач на блиндирани возила: Кога Бан Ки Мун се возеше во мерцедесот, тогаш разбрав дека го купиле

Калимеро | пред 4 дена

Повеќе

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност