Денес на доктор ги пуштив сите преку ред

Денес на доктор ги пуштив сите преку ред

Паника.бе | пред 4 часа

:)

Јас кога ќе положам некој лесен испит

Јас кога ќе положам некој лесен испит

Паника.бе | пред 4 часа

:)

Ајде сине излези малку на воздух

Ајде сине излези малку на воздух

Паника.бе | пред 5 часа

Кога мајка ти ќе те натера да излезеш од дома :)

Оноа кога си ѓубре

Оноа кога си ѓубре...

Паника.бе | пред 5 часа

Но сепак си подобар од другите :)

Модерни брачни изрази

Модерни брачни изрази

Паника.бе | пред 5 часа

Инсталирај се во кревет доаѓам да ја кренам апликацијата... :)

Другарството не познава разлики

Другарството не познава разлики

Паника.бе | пред 5 часа

Секој со секого може да биде другар...

Како се поздравуваат билдери кога ќе се сретнат во град

Како се поздравуваат билдери кога ќе се сретнат во град

Паника.бе | пред 5 часа

Билдерското поздравување не е туку така едноставно.

Жешки девојки во тесни фустани Nº11  47 фотки

Жешки девојки во тесни фустани Nº11 (47 фотки)

Паника.бе | пред 6 часа

Девојки во кратки фустанчиња кои ќе ве полудат :)

Го нападна ајкула на финалето на сурфање

Го нападна ајкула на финалето на сурфање

Паника.бе | пред 6 часа

Сурфер имаше несекојдневна средба со ајкула во моментот кога се спремаше да настапи на финалето во Јужна Африка. За среќа се помина само со одгризена врвка од даската, али колку малку фалеше да биде ова драматична глетка.

Кај знае овој народ латински јазик

Кај знае овој народ латински јазик

Паника.бе | пред 6 часа

Во квизот на Драган Вучиќ, се поставува прашањето „како гласи латинската изрека додека дишам, се надевам“. Да беше прашањето за турска серија, може ќе го знаеја одговорот, вака за латински, тешко.

Смешни фотки Nº522  90 фотки

Смешни фотки Nº522 (90 фотки)

Паника.бе | пред 6 часа

Најсмешните и најинтересните хит фотки на интернет за денес:

Зошто сите купуваат Vega кациги

Зошто сите купуваат Vega кациги?

Паника.бе | пред 7 часа

Имало зашто.

Кога жена ти ќе ти се јави дур си на работа

Кога жена ти ќе ти се јави дур си на работа

Паника.бе | пред 7 часа

И после зашто отказ.

Како бурекџија ја бара девојката за жена

Како бурекџија ја бара девојката за жена

Паника.бе | пред 7 часа

Момакот има стил, не дека не.

Зајачиците на Плејбој  некогаш и сега

Зајачиците на Плејбој, некогаш и сега

Паника.бе | пред 8 часа

Неколку зајачици на Плејбој одлучија повторно да се снимаат за насловната на која биле пред 20-30 години. Некои па дури и попривлечно изгледаат сега. Кимберли Конрад Хефнер, 1988 - 2017 Кендис Колинс,...

Кина знае како да се справи со пешаците кои поминуваат на црвено

Кина знае како да се справи со пешаците кои поминуваат на црвено

Паника.бе | пред 8 часа

Кинезите смислиле начин како да се справат со пешаците кои не ги почитуваат правилата во сообраќајот и поминуваат на црвено светло. Тие инсталирале систем кој ако пробаш да поминеш на црвено те прска со...

Лабаво со водопадите во Непал

Лабаво со водопадите во Непал

Паника.бе | пред еден ден

Дечките од Непал си изградиле пат во близина на водопад и лабаво си возат по него како да не е ништо, а одоздоле бездна. Некои луѓе стварно немаат гајле.

Лисиците први го измислиле скокањето на глава

Лисиците први го измислиле скокањето на глава

Паника.бе | пред еден ден

Ретко видео од тоа на кој прв му текнало да скока на глава. Лисицава тоа го прави за да го улови глушецот, а луѓето тоа го прават за да шармираат некоја цура на одмор.

Фчерашни Новости дознава што после препораката од Европската Комисија

Фчерашни Новости дознава што после препораката од Европската Комисија

Паника.бе | пред еден ден

Во најновата епизода, Фчерашни Новости го посетија саемот за советници 2018, дознајте кои се советници ќе влезат во новата постава на Владата. Воедно, Фчерашни се појавија и на пресот на Владата и го дознаа...

Секогаш кога паркирам во некој трговски центар

Секогаш кога паркирам во некој трговски центар

Паника.бе | пред еден ден

Секогаш ми се дешава ова.

Какво карго

Какво карго?

Паника.бе | пред еден ден

Нов вид на карго.

Зар ништо не ви е свето

Зар ништо не ви е свето!?

Паника.бе | пред еден ден

Слика од едно уништено детство. :/ *Извор: @ egodollaric

Кога сме кај вакцините

Кога сме кај вакцините

Паника.бе | пред еден ден

Аура. Биороботи. Вакцини. Некако се да ти било поврзано.

Како спонзоруша мења брзини

Како спонзоруша мења брзини

Паника.бе | пред еден ден

Пуста навика.

Кога сме кај вакцините

Кога сме кај вакцините

Паника.бе | пред еден ден

Аура. Биороботи. Вакцини. Некако се да ти било поврзано.

Кога потпечувањето на специјалитетот ќе тргне на лошо

Кога потпечувањето на специјалитетот ќе тргне на лошо

Паника.бе | пред 4 дена

Ќе отвориш отмен ресторан. Ќе најдеш готвачи со реноме. Ќе смислиш и начин како да ги воодушевиш гостите и ќе го заборавиш најбитното, противпожарниот систем кој се вклучува автоматски.

Како не се држи пожарникарско црево

Како не се држи пожарникарско црево?

Паника.бе | пред 4 дена

Перуански пожарникари учат како се држи црево за гаснење пожар. Бидејќи млазот е јак, потребни се 4 пожарникари само за да имаат стабилност. За нивна несреќа, еден зезнува работа.

Ете и таков ресторан имало

Ете и таков ресторан имало

Паника.бе | пред 4 дена

Да прославиш слобода ваљда.

Што треба да се направи за пушеното месо да биде вкусно

Што треба да се направи за пушеното месо да биде вкусно

Паника.бе | пред 4 дена

Кој би рекол дека треба само вакво нешто да се направи.

Балканот во една слика

Балканот во една слика

Паника.бе | пред 4 дена

Е ова е Балканот.

Повеќе

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност