Како да ги селектирате важните информации

Како да ги селектирате важните информации

Бизнис инфо | пред 8 часа

Монтиран филтерот на Дрисла нема веќе загадување од депонијата

Монтиран филтерот на Дрисла, нема веќе загадување од депонијата

Бизнис инфо | пред 9 часа

IKEA го произведе првиот скејтборд како дел од колекцијата Spänst

IKEA го произведе првиот скејтборд како дел од колекцијата Spänst

Бизнис инфо | пред 10 часа

Еко акција за чистење на кејот на реката Вардар

Еко-акција за чистење на кејот на реката Вардар

Бизнис инфо | пред 10 часа

Утре и задутре 100 бесплатни прегледи по случаен избор во Аџибадем Систина

Утре и задутре 100 бесплатни прегледи по случаен избор во Аџибадем Систина

Бизнис инфо | пред 11 часа

Што е стимулација

Што е стимулација?

Бизнис инфо | пред 11 часа

Грчката Public Power Corporation ја купи компанијата ЕДС за 4 8 милиони евра

Грчката Public Power Corporation ја купи компанијата ЕДС за 4,8 милиони евра

Бизнис инфо | пред 12 часа

Активности за промоција на туризмот во Југоисточниот регион

Активности за промоција на туризмот во Југоисточниот регион

Бизнис инфо | пред 12 часа

Новиот gmail ќе вклучува пораки што исчезнуваат

Новиот gmail ќе вклучува пораки што “исчезнуваат“

Бизнис инфо | пред 13 часа

Coca Cola ја зголеми добивката благодарение на Coke Zero Sugar и Diet Coke

Coca-Cola ја зголеми добивката благодарение на Coke Zero Sugar и Diet Coke

Бизнис инфо | пред 13 часа

Tennibot  робот што собира тениски топчиња

Tennibot – робот што собира тениски топчиња

Бизнис инфо | пред 14 часа

Lada ќе ги продава своите најнови модели и во Србија

Lada ќе ги продава своите најнови модели и во Србија

Бизнис инфо | пред 15 часа

Како да останете во контакт со клиентите и по соработката

Како да останете во контакт со клиентите и по соработката

Бизнис инфо | пред еден ден

Комерцијална банка АД Скопје наградена од Commerzbank AG

Комерцијална банка АД Скопје наградена од Commerzbank AG

Бизнис инфо | пред еден ден

Што е контингенција

Што е контингенција?

Бизнис инфо | пред еден ден

НБРМ ќе биде домаќин на меѓународна конференција за дигитални технологии

НБРМ ќе биде домаќин на меѓународна конференција за дигитални технологии

Бизнис инфо | пред еден ден

Sobro  паметна мултифункционална масичка

Sobro – паметна мултифункционална масичка

Бизнис инфо | пред еден ден

Wikipedia воведува нова функција

Wikipedia воведува нова функција

Бизнис инфо | пред еден ден

Alphabet сопственикот на Google го зголемил профитот за 73

Alphabet, сопственикот на Google, го зголемил профитот за 73%

Бизнис инфо | пред еден ден

Банките во Иран добија забрана за тргување со криптовалути

Банките во Иран добија забрана за тргување со криптовалути

Бизнис инфо | пред еден ден

Кинеската компанија за батерии Tianjin Lishen ќе ја отвори првата продавница во Европа

Кинеската компанија за батерии Tianjin Lishen ќе ја отвори првата продавница во Европа

Бизнис инфо | пред еден ден

Новиот робот на Apple расклопува 200 iPhone телефони за еден час

Новиот робот на Apple расклопува 200 iPhone телефони за еден час

Бизнис инфо | пред еден ден

Започна проектот Сите сити  нов систем за донирање на вишокот храна

Започна проектот Сите сити – нов систем за донирање на вишокот храна

Бизнис инфо | пред еден ден

Хрватска ќе субвенционира купување на еко возила

Хрватска ќе субвенционира купување на еко-возила

Бизнис инфо | пред еден ден

Како на едноставен начин да ја подобрите концентрацијата

Како на едноставен начин да ја подобрите концентрацијата

Бизнис инфо | пред 2 дена

Промоција на Програмата за финансирање на зелената економија GEFF во Македонија

Промоција на Програмата за финансирање на зелената економија (GEFF) во Македонија

Бизнис инфо | пред 2 дена

3D куќа изградена за само 48 часа

3D куќа изградена за само 48 часа

Бизнис инфо | пред 2 дена

Што значи портфолио

Што значи портфолио?

Бизнис инфо | пред 2 дена

Wells Fargo доби рекордна казна од 1 милијарда долари

Wells Fargo доби рекордна казна од 1 милијарда долари

Бизнис инфо | пред 2 дена

Од 1 мај задолжително Закажи средба за даночните обврзници во УЈП

Од 1 мај задолжително “Закажи средба“ за даночните обврзници во УЈП

Бизнис инфо | пред 2 дена

Повеќе

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност