Ѝ дозволив на жена ми да оди на прослава од работа  и зажалив

Ѝ дозволив на жена ми да оди на прослава од работа – и зажалив

За Се | пред 5 минути

Жена ми имала прослава во фирмата, и како што рече, не можела да се извлече бидејќи требала да добие награда за најдобар работник… Останав сам во станот со близнаци од 6 месеци, рече дека брзо ќе се врати....

Хелена Топаловиќ во секси издание мами воздишки

Хелена Топаловиќ во секси издание мами воздишки!

За Се | пред 23 минути

Ќерката на познатиот српски пејач Топалко, Хелена Топаловиќ, повторно ги изненадува своите следбеници на социјалните мрежи. Со секси фотографии во елегантно издание таа го привлече вниманието на своите...

Скопјанец Никогаш не беше вистински татко се што ќе заработеше  ќе испиеше ме срамеше секаде и во училиште и на улица

Скопјанец: Никогаш не беше вистински татко, се што ќе заработеше - ќе испиеше, ме срамеше секаде и во училиште и на улица

За Се | пред 55 минути

Многу деца се соочуваат и се жртви на родители кои се одлучваат семејството да го сменат за алкохолот. Такава е и судбината на скопјанецот Ивица, кој сега е возрасен и има свое семејство, но како што вели,...

Ги рашири нозете и направи врела снимка Од оваа фотографија на Нивес Целзиус на мажите им течат лиги

Ги рашири нозете и направи врела снимка: Од оваа фотографија на Нивес Целзиус на мажите им „течат лиги“

За Се | пред еден час

Нивес Целзиус секогаш игра на картата на провокација, а сега направи фотографија од која направи кадар „боли глава“. Атрактивната пејачка и актерка се сними во еден ресторан, а во прв план го стави своето...

Старец 87 се оженил со 22 годишно девојче а она што се случило на првата брачна ноќ ќе ве шокира

Старец (87) се оженил со 22-годишно девојче, а она што се случило на првата брачна ноќ ќе ве шокира

За Се | пред еден час

Старец (87) се оженил со 22-годишно девојче, а она што се случило на првата брачна ноќ ќе ве остави без ТЕКСТ! Повеќето се согласуваат дека во љубовта нема граници и дека таа може да се случи кај сите...

Полуголи Русинките ги чекаат српските навивачи на претстојното СП во фудбал

Полуголи Русинките ги чекаат српските навивачи на претстојното СП во фудбал

За Се | пред 2 часа

До почетокот на Светското фудбалско првенство во Русија остануваат оклу 50-ина дена. И додека навивачките групи на земјите учеснички почнаа да се подготвуваат за својот ритуал и сопствените кореографии,...

15 драгоцени лекции кои можете да ги извлечете од неуспешните љубовни врски

15 драгоцени лекции кои можете да ги извлечете од неуспешните љубовни врски

За Се | пред 3 часа

Раскинувањето е измачувачки период, кога се чувствувате како срцето да ви е искорнато од градите, а ви се чини дека креветот е најудобното место на светот. Потонувате во сон со надеж дека сонувате кошмар...

 Дум Ристо Блажо  ова го има само кај Драган Вучиќ на квиз

"Дум Ристо Блажо" - ова го има само кај Драган Вучиќ на квиз

За Се | пред 3 часа

Во квизот на ТВ водителот Драган Вучиќ секојдневно се случуваат урнебесни ситуации, а овој пат натпреварувачите требаше да погодуваат како гласи на латински познатата изрека „Додека дишам се надевам“....

Како далечинскиот управувач да работи без батерија

Како далечинскиот управувач да работи без батерија?

За Се | пред 4 часа

Нема работа која повеќе нервира од тоа кога убаво ќе се наместите во фотелја пред телевизорот и тогаш сфаќате дека далечинскиот управувач не работи. Обично се во прашање батериите, а далечинските управувачи...

Брак на климави нозе  Меланија повторно го избегнуваше Трамп

Брак на климави нозе - Меланија повторно го избегнуваше Трамп

За Се | пред 4 часа

Многумина тврдат дека американскиот претседател Доналд Трамп и неговата сопруга Меланија одамна е на „климави нозе“, а сега заговорниците на оваа тероија добија нов адут во прилог на своите тврдења. Имено,...

Рецепт Научете да го подготвите чајот кој лекува повеќе од 50 болести

Рецепт: Научете да го подготвите чајот кој лекува повеќе од 50 болести

За Се | пред 5 часа

Истражувањата потврдиле дека овој чај има голема улога во решавање на многу здравствени проблеми. Главната состојка е куркумата, која има важна улога во детоксикацијата која го успортува процесот на стареење....

Обдукцијата докажала самоубиство но мајката на Бојана има две добри причини да верува дека нејзината ќерка е убиена

Обдукцијата докажала самоубиство, но мајката на Бојана има две добри причини да верува дека нејзината ќерка е убиена

За Се | пред 5 часа

Во целосен шок сум, ова е гром од ведро небо. Тој дена беше весела, како и секој друг ден. Ручавме и заминав на рабпта. Следното утро ја најдов мртва. Кога би знаеле само зошто тоа го направи... Тоа прашање...

Сакате ЕВТИН автомобил Еве ја листата на најевтините дизел автомобили

Сакате ЕВТИН автомобил: Еве ја листата на најевтините дизел автомобили!

За Се | пред 6 часа

Дизел има многу предности. Меѓу главните се одличните показатели за ефикасност на потрошувачката на гориво. Покрај тоа, дизелот е поевтин од бензинот. Ќе ви го довериме вниманието на повеќето од најприфатливите...

Ќе се работи само по шест часа дневно Луѓето треба да имаат повеќе време за семејството и приватниот живот

Ќе се работи само по шест часа дневно: Луѓето треба да имаат повеќе време за семејството и приватниот живот!

За Се | пред 6 часа

Шведска целосно преминува на шестчасовен работен ден во обид да ја зголеми продуктивноста и да ги направи луѓето посреќни така што повеќе време ќе посветат на семејството и приватниот живот. Шведските...

Дознала дека сопругот ја изневерува  му оставила писменци и

Дознала дека сопругот ја изневерува - му оставила писменци и...

За Се | пред 7 часа

Додека сопругот бил на службен пат, таа дознала дека ја изневерува. Сопругата го „поздравила“ со ова: До мојот сакан сопруг, Пред да се вратиш од далечниот пат, сакам да те известам за една малечка незгода...

ЖЕШКА ФОТОСЕСИЈА Руски новинарки се соблекоа за Плејбој

ЖЕШКА ФОТОСЕСИЈА: Руски новинарки се соблекоа за „Плејбој“

За Се | пред 7 часа

Станува збор за четири добро познати новинарки кои работат во спортскиот канал „Меч ТВ“ . Наталија Кларк, Софија Тартакова, Марија Макарова и Марија Бас минаа осум часа на фотосесијата за најпопуларното...

Откриена тајната на песната Игри без граници на Тоше

Откриена тајната на песната „Игри без граници“ на Тоше

За Се | пред 8 часа

Иако многумина се обидуваа да ги одгатнат скриените пораки во неа, мислејќи дека го опишува животот на пејачот, вистината е дека таа воопшто не била наменета за Проески. – Тоа е песна што ја напишав пред...

Мелита ја претера со Фотошоп

Мелита ја претера со Фотошоп!

За Се | пред 8 часа

Не дека и онака нема раскошно деколте, но Мелита реши да го зголеми и.... Еве како изгледа тоа A post shared by MELITA ♏ (@melitameli) on Apr 24, 2018 at 11:51pm PDT

Чочек и во Штип  се отвараше триаголниче

Чочек и во Штип - се отвараше триаголниче!!!

За Се | пред 9 часа

Ечеше музика и се играше чочек денес во Штип каде беше пуштено во употреба новото триаголниче, пешачки остров. На “свечениот“ настан беше пресечена и црвена лента. “Со чочек и сечење на црвена лента свечено...

Многу е убава но кога ќе ги видите нејзинете веѓи

Многу е убава, но кога ќе ги видите нејзинете веѓи...

За Се | пред 9 часа

Шеснаесетгодишната блогерка Хана Лајн привлекува внимание во јавноста со своите необични веѓи. На својот Инстаграм профил редовно објавува креации од своите веѓи, а фановите не можат да го сокријат своето...

Градоначалникот на Кумоново позира пред десетици застрелани зајаци со пушка во рака

Градоначалникот на Кумоново позира пред десетици застрелани зајаци со пушка во рака

За Се | пред 10 часа

Инфомакс.мк објави фотографии од градоначалникот Димитриевски, на кои се гледа како гордо позира покрај неколку десетици застрелани диви зајци, заедно со огненото оружје со кое се застрелани. По масакрот...

Невреме во Србија  попладне доаѓа и кај нас

Невреме во Србија - попладне доаѓа и кај нас!

За Се | пред 10 часа

Ова попладне над соседна Србија се формираат олујни системи поради доста нестабилната атмосфера и истите се проследени со локална појава на пороен дожд, грмежи, засилен ветер а локално ќе има појава и...

Скопјанец го погоди точниот резултат Ливерпул  Рома

Скопјанец го погоди точниот резултат Ливерпул - Рома!

За Се | пред 10 часа

Кладилници кај нас на секој чекор и ретко кој не ставил барем некое ливче, но не секого го бива. Велат и среќата има удел, ако е така, овој е најсреќниот.

Уништувањето на Југославија било само експеримент

Уништувањето на Југославија било само експеримент!

За Се | пред 11 часа

Американскиот политиколог, Фил Батлер, тврди дека цепкањето и распадот на Југославија биле дел од поширокиот план на НАТО сојузот, со кој сакале да ги ослабат геополитичките противници од западниот блок...

Подарува по 1000 евра од родено дете на своите вработени

Подарува по 1000 евра од родено дете на своите вработени

За Се | пред 11 часа

Предраг Томиќ е работодавец каков што секој би посакал да има. На секој вработен му подарува по 1.000 евра кога ќе му се роди дете. Доколку се случи некој да добие близнаци или тројка, сумата се покачувала...

Дневен хороскоп

Дневен хороскоп

За Се | пред 14 часа

Oвен Денес е поволен ден за подобрување на работите на љубовен план. Ако сте во врска, веројатно вашата врска ќе ја подигнете на повисоко ниво, а ако сте сингл ќе имате можност да запознаете нова личност....

Сончево но со можен дожд

Сончево, но со можен дожд

За Се | пред 15 часа

Времето во Македонија ќе биде сончево со мала, попладне со умерена облачност. Локално ќе има услови за краткотраен дожд, особено на крајниот исток. Утринската температура ќе се движи од три до девет, а...

 Брала мома капини во изведба на јапонски џипси бенд

"Брала мома капини" во изведба на јапонски џипси-бенд

За Се | пред еден ден

Несекојдневниот џипси-бенд од Јапонија „Пирамидос“  креира необични звуци, а својата музичка иснпирација ја црпи од балканско турскиот мелос. Ова се некои од песните на нивниот репертоар, а меѓу нив се...

Пожешко од ова не може Кога Сандра Африка ќе го покаже брутално добриот задник

Пожешко од ова не може: Кога Сандра Африка ќе го покаже брутално добриот задник

За Се | пред еден ден

Атрактивната пејачка Сандра Африка жари и пали каде и да се појави, а уште кога ќе се соблече во костум за капење и кога ќе го покаже затегнатиот задник по кој е и популарна, на мажите не им е добро. така...

МОЛБА ЗА РАБОТА Живеам со свекрва

МОЛБА ЗА РАБОТА: Живеам со свекрва...

За Се | пред еден ден

Да, живеам со свекрва веќе 10 години и се согласуваме феноменално. Ако тоа не ви зборува дека сум тимски играч, не знам што ви зборува. Добар ден, моето име е Ана Билан. Ми здосади да пишувам стандардни...

Повеќе

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност