Атина демантира дека турската крајбрежна служба симнала грчкото знаме од ненаселен остров

Атина демантира дека турската крајбрежна служба симнала грчкото знаме од ненаселен остров

Алфа | пред 6 дена

Според тврдењата на турските медиуми, премиерот на Турција, Бинали Јилидирим изјавил оти припадници на Крајбрежната служба го отстраниле грчкото знаме, што во петокот го поставиле група млади Грци. Портпаролот...

Атина демантира дека турската крајбрежна служба симнала грчкото знаме од ненаселен остров

Атина демантира дека турската крајбрежна служба симнала грчкото знаме од ненаселен остров

Курир | пред 6 дена

Портпаролот на грчката Владата и министер без ресор Димитрис Ѕанакопулос денеска не ги потврди информациите објавени во медиумите во Турција дека турската Крајбрежна служба отстранила знаме на Грција од...

Ѕанакопулос  Изјавата на Јилдирим е целосно провокативна и е за осуда

Ѕанакопулос: Изјавата на Јилдирим е целосно провокативна и е за осуда

+Инфо | пред 6 дена

Портпаролот на грчката Владата и министер без ресор Димитрис Ѕанакопулос денеска не ги потврди информациите објавени во медиумите во Турција дека турската Крајбрежна служба отстранила знаме на Грција од...

Атина демантира дека турската крајбрежна служба симнала грчкото знаме од ненаселен остров

Атина демантира дека турската крајбрежна служба симнала грчкото знаме од ненаселен остров

МИА | пред 6 дена

Атина, 16 април 2018 (МИА) - Портпаролот на грчката Владата и министер без ресор Димитрис Ѕанакопулос денеска не ги потврди информациите објавени во медиумите во Турција дека турската Крајбрежна служба...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност