Утре без вода дел од Припор

Утре без вода дел од Припор

МКД | пред 6 дена

Поради поставување регулаторни цевки утре без водоснабдување ќе имаат корисниците од втора зона Припор. Од ЈП Водовод и Канализација, известуваат дека поради поставување на регулатори и цевка од ф 100...

Утре без вода дел од Припор

Утре без вода дел од Припор

Фокус | пред 6 дена

Поради поставување регулаторни цевки утре без водоснабдување ќе имаат корисниците од втора зона Припор. Од ЈП Водовод и Канализација, известуваат дека поради поставување на регулатори и цевка од ф 100...

Оваа населба во Скопје утре ќе биде без вода

Оваа населба во Скопје утре ќе биде без вода

Прес 24 | пред 6 дена

Поради поставување регулаторни цевки утре без водоснабдување ќе имаат корисниците од втора зона Припор. Од ЈП Водовод и Канализација, известуваат дека  поради поставување на регулатори и цевка од ф 100...

Утре без вода дел од Припор

Утре без вода дел од Припор

A1on | пред 6 дена

Поради поставување регулаторни цевки утре без водоснабдување ќе имаат корисниците од втора зона Припор. Од ЈП Водовод и Канализација, известуваат дека поради поставување на регулатори и цевка од ф 100...

Прекини утре за водоснабдувањето од втора зона Припор

Прекини утре за водоснабдувањето од втора зона Припор

Фактор | пред 6 дена

Oд јавното претпријатије „Водовод и канализација“ Скопје информираат дека на ден 17.04.2018 година, поради поставување на регулатори, цевка од ф 100мм втора зона Припор, прекинато водоснабдување ќе имаат...

Без вода утре дел од Припор

Без вода утре дел од Припор

Курир | пред 6 дена

Поради поставување регулаторни цевки утре без водоснабдување ќе бидат корисниците од втора зона Припор. Од ЈП Водовод и Канализација, известуваат дека поради поставување на регулатори и цевка од ф 100...

Утре без вода дел од Припор

Утре без вода дел од Припор

МИА | пред 6 дена

Скопје, 16 април 2018 (МИА) - Поради поставување регулаторни цевки утре без водоснабдување ќе имаат корисниците од втора зона Припор. Од ЈП Водовод и Канализација, известуваат дека  поради поставување...

Утре без вода дел од Припор

Утре без вода дел од Припор

Орбис | пред 6 дена

Поради поставување регулаторни цевки утре без водоснабдување ќе имаат корисниците од втора зона Припор. Од ЈП Водовод и Канализација, известуваат дека  поради поставување на регулатори и цевка од ф 100...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност