Демонстрации во Атина Американци  убијци

Демонстрации во Атина: Американци – убијци!

Кајгана | пред 6 дена

Група приврзаници на Комунистичката партија на Грција се обидоа да ја срушат статуата на поранешниот американски претседател Хари Труман на протестите во центарот на Атина против американската воена интервенција...

Нови протести во Атина Американци  убијци

Нови протести во Атина: Американци – убијци!

Локално | пред 6 дена

Група приврзаници на Комунистичката партија на Грција се обидоа да ја срушат статуата на поранешниот американски претседател Хари Труман на протестите во центарот на Атина против американската воена интервенција...

Протест против нападите во Сирија Грчки комунисти се обидоа да го урнат споменикот на Труман во Атина

Протест против нападите во Сирија; Грчки комунисти се обидоа да го урнат споменикот на Труман во Атина

Алсат-М | пред 6 дена

Група приврзаници на Грчката комунистичка партија денеска се обиде да ја урне статуата на поранешниот американски претседател, Хари Труман, во центарот на Атина, во знак на револт од воздушните напади...

КРВ НА УЛИЦИТЕ НА АТИНА Протести пред Американската амбасада во Атина  студенти се обидоа да го срушат споменикот на американскиот претседател Труман

КРВ НА УЛИЦИТЕ НА АТИНА: Протести пред Американската амбасада во Атина – студенти се обидоа да го срушат споменикот на американскиот претседател Труман!

Infomax | пред 6 дена

Група поддржувачи на Комунистичката партија се обиде денес да ја сруши статуата на американскиот претседател Хари Труман во центарот на Атина за време на протестите поради воздушните удари на САД, Франција...

 Американци убијци  протест во Атина гореше американското знаме

„Американци убијци“: протест во Атина, гореше американското знаме

МКД | пред 7 дена

Неколку илјади луѓе се собраа во центарот на Атина да протестираат поради воздушните напади на САД, Велика Британија и Франција во Сирија. Грчката полиција соопшти дека на протестот организиран од Грчката...

 Американци убијци  Во Грција гореше знамето на САД

„Американци убијци“ – Во Грција гореше знамето на САД

За Се | пред 7 дена

Неколку илјади луѓе се собраа во центарот на Атина на протести поради воздушните напади на САД, Велика Британија и Франција во Сирија. Грчката полиција наведе дека на протестите во организација на Комунистичката...

 Американци убијци  Во Грција гореше знамето на САД

„Американци убијци“ – Во Грција гореше знамето на САД

Актуелно24 | пред една недела

Неколку илјади луѓе се собраа во центарот на Атина на протести поради воздушните напади на САД, Велика Британија и Франција во Сирија. Грчката полиција наведе дека на протестите во организација на Комунистичката...

Гори американското знаме во Грција  Американци убијци

Гори американското знаме во Грција: „Американци убијци“

Весник | пред една недела

Неколку илјади луѓе се собраа во центарот на Атина на протести поради воздушните напади на САД, Велика Британија и Франција во Сирија. Грчката полиција наведе дека на протестите во организација на Комунистичката...

Протести во Атина поради нападот врз Сирија

Протести во Атина поради нападот врз Сирија

+Инфо | пред една недела

Врз Сирија синоќа беа истрелани повеќе од сто ракети како одговор на наводниот напад хемиско оружје во Дума. Неколку ијади луѓе денеска протестираа во центарот на Атина поради воздушните напади на САД,...

 Американци убијци  Во Грција гореше знамето на САД

„Американци убијци“ – Во Грција гореше знамето на САД

Вечер | пред една недела

Неколку илјади луѓе се собраа во центарот на Атина на протести поради воздушните напади на САД, Велика Британија и Франција во Сирија. Грчката полиција наведе дека на протестите во организација на Комунистичката...

Протести во Атина поради нападот врз Сирија

Протести во Атина поради нападот врз Сирија

A1on | пред една недела

Неколку илјади луѓе денеска протестираа во центарот на Атина поради воздушните напади на САД, Велика Британија и Франција врз Сирија. Грчката полиција соопшти дека на протестот во организација на Комунистичка...

Протести во Атина поради нападот врз Сирија

Протести во Атина поради нападот врз Сирија

ТВ 21 | пред една недела

Неколку ијади луѓе денеска протестираа во центарот на Атина поради воздушните напади на САД, Велика Британија и Франција врз Сирија. Грчката полиција соопшти дека на протестот во организација на Комунистичка...

 Американци убијци  Во Грција гореше знамето на САД

„Американци убијци“ – Во Грција гореше знамето на САД

Макфакс | пред една недела

Неколку илјади луѓе се собраа во центарот на Атина на протести поради воздушните напади на САД, Велика Британија и Франција во Сирија. Грчката полиција наведе дека на протестите во организација на Комунистичката...

Протести во Атина поради нападот врз Сирија

Протести во Атина поради нападот врз Сирија

Сител | пред една недела

Неколку ијади луѓе денеска протестираа во центарот на Атина поради воздушните напади на САД, Велика Британија и Франција врз Сирија. Грчката полиција соопшти дека на протестот во организација на Комунистичка...

Протести во Атина поради нападот врз Сирија

Протести во Атина поради нападот врз Сирија

Пост | пред една недела

Неколку ијади луѓе денеска протестираа во центарот на Атина поради воздушните напади на САД, Велика Британија и Франција врз Сирија. Грчката полиција соопшти дека на протестот во организација на Комунистичка...

Протести во Атина поради нападот врз Сирија

Протести во Атина поради нападот врз Сирија

МИА | пред една недела

Атина, 14 април 2018 (МИА) - Неколку ијади луѓе денеска протестираа во центарот на Атина поради воздушните напади на САД, Велика Британија и Франција врз Сирија. Грчката полиција соопшти дека на протестот...

ГРЦИТЕ ГО ЗАПАЛИЈА АМЕРИКАНСКОТО ЗНАМЕ Протести пред амбасадата на САД во Атина запалено американското знаме поради нападите во Сирија

ГРЦИТЕ ГО ЗАПАЛИЈА АМЕРИКАНСКОТО ЗНАМЕ: Протести пред амбасадата на САД во Атина, запалено американското знаме поради нападите во Сирија

Infomax | пред една недела

Во центарот на Атина попладнево се собраа неколку илјади граѓани кои протестираа поради воздушните напади на САД, Британија и Франција во Сирија Грчката полиција наведува дека на протестот, организиран...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност