Конечно  вистинскиот Новак Ѓоковиќ на терен

Конечно, вистинскиот Новак Ѓоковиќ на терен

Макфакс | пред 6 дена

Поранешниот светски број 1, Новак Ѓоковиќ имаше одиграно само шест меча досега во 2018, мачејќи се со формата и менувајќи го својот тренерски тим, меѓутоа ако се гледа првото коло на Мастерсот во Монте...

Конечно  вистинскиот Новак Ѓоковиќ на терен

Конечно, вистинскиот Новак Ѓоковиќ на терен

Top Sport | пред 6 дена

Поранешниот светски број 1, Новак Ѓоковиќ имаше одиграно само шест меча досега во 2018, мачејќи се со формата и менувајќи го својот тренерски тим, меѓутоа ако се гледа првото коло на Мастерсот во Монте...

Конечно  вистинскиот Новак Ѓоковиќ на терен

Конечно, вистинскиот Новак Ѓоковиќ на терен

Денар | пред 6 дена

Поранешниот светски број 1, Новак Ѓоковиќ имаше одиграно само шест меча досега во 2018, мачејќи се со формата и менувајќи го својот тренерски тим, меѓутоа ако се гледа првото коло на Мастерсот во Монте...

Ѓокоовиќ фуриозен во првата рунда во Монте Карло

Ѓокоовиќ фуриозен во првата рунда во Монте Карло

Дерби | пред 6 дена

Најдобриот српски тенисер, Новак Ѓоковиќ имаше идеален старт на Мастерсот во Монте Карло каде во првата рунда лесно го нокаутираше сонардоникот Душан Лајовиќ. Дуелот траеше само еден час, период во кој...

Како во најдобрите денови   Ѓоковиќ со фуриозна игра во второто коло во Монте Карло

Како во најдобрите денови – Ѓоковиќ со фуриозна игра во второто коло во Монте Карло!

Спортски | пред 6 дена

По враќањето од повредата конечно денес гледавме меч со кој Новак Ѓоковиќ потсети на најдобрите денови. Сезоната на земја започна одлично за Ѓоковиќ и во првото коло од Мастерсот Монте Карло со сигурна...

Ѓокоовиќ фуриозен во првата рунда во Монте Карло

Ѓокоовиќ фуриозен во првата рунда во Монте Карло

Пост | пред 6 дена

Најдобриот српски тенисер, Новак Ѓоковиќ имаше идеален старт на Мастерсот во Монте Карло каде во првата рунда лесно го нокаутираше сонардоникот Душан Лајовиќ. Дуелот траеше само еден час, период во кој...

Ѓоковиќ  Секогаш постои можност да се напредува

Ѓоковиќ: Секогаш постои можност да се напредува

Канал 5 | пред една недела

Ѓоковиќ, кој во моментот тренира за Мастерсот во Монте Карло, каде ќе се обиде да го поправи впечатокот, се огласи по тој повод. - Сакам само со вас да споделам нешто едноставно, на што секогаш се потсетувам....

Ѓоковиќ  Секогаш постои можност да се напредува

Ѓоковиќ: Секогаш постои можност да се напредува

A1on | пред една недела

По зачестените сомнежи за тоа дали воопшто Новак Ѓоковиќ може да се врати во старата шампионска форма, особено по елиминацијата во раната фаза на турнирите во Индијан Велс и Мајами, се засилија и гласините...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност