Маж и жена од Скопје измамени со продажба на дрва

Маж и жена од Скопје измамени со продажба на дрва

Скопје Инфо | пред 6 дена

На 15.04.2018 година, Т.Г. (69) од Скопје пријавил дека истиот ден околу 08.10 часот на бул. „Борис Трајковски” во Скопје од страна на непознат сторител му била извршена измама. Сторителот влегол во неговиот...

Маж и жена од Скопје измамени со продажба на дрва

Маж и жена од Скопје измамени со продажба на дрва

Курир | пред 6 дена

На 15.04.2018 година, Т.Г. (69) од Скопје пријавил дека истиот ден околу 08.10 часот на бул. „Борис Трајковски” во Скопје од страна на непознат сторител му била извршена измама. Сторителот влегол во неговиот...

Го оставил да чека за да купи дрва  му ја ограбил сопругата и побегнал

Го оставил да чека за да купи дрва, му ја ограбил сопругата и побегнал

Фокус | пред 6 дена

Шеесет и деветгодишен скопјанец обвинил дека бил измамен од страна на непознат сторител, информнираа од МВР. Според полицијата, на 15.04.2018 година, Т.Г. (69) од Скопје пријавил дека истиот ден околу...

Маж и жена од Скопје измамени со продажба на дрва

Маж и жена од Скопје измамени со продажба на дрва

Прес 24 | пред 6 дена

Вчера, 69- годишниот Т.Г од Скопје пријавил дека истиот ден околу 08 часот и 10 минути на булевар „Борис Трајковски” во Скопје од страна на непознат сторител му била извршена измама. Сторителот влегол...

Скопјанец измамен  Го оставиле да чека за да види дрва за огрев  отишле кај жена му и ги наплатиле

Скопјанец измамен: Го оставиле да чека за да види дрва за огрев, отишле кај жена му и ги наплатиле

Република | пред 6 дена

Во текот на вчерашниот ден, Т.Г. (69) од Скопје пријавил дека истиот ден околу 08.10 часот на бул. „Борис Трајковски” во Скопје од страна на непознат сторител му била извршена измама. Сторителот влегол...

Скопјанец измамен  Го оставиле да чека за да види дрва за огрев  отишле кај жена му и ги наплатиле

Скопјанец измамен: Го оставиле да чека за да види дрва за огрев, отишле кај жена му и ги наплатиле

Скопје24 | пред 6 дена

Во текот на вчерашниот ден, Т.Г. (69) од Скопје пријавил дека истиот ден околу 08.10 часот на бул. „Борис Трајковски” во Скопје од страна на непознат сторител му била извршена измама. Сторителот влегол...

ИМ ГИ ЗЕМАЛ ПАРИТЕ  ГИ ОСТАВИЛ БЕЗ ДРВА  Маж и жена од Скопје измамени од продавач на дрва

ИМ ГИ ЗЕМАЛ ПАРИТЕ, ГИ ОСТАВИЛ БЕЗ ДРВА: Маж и жена од Скопје измамени од продавач на дрва

Infomax | пред 6 дена

На 15.04.2018 година, Т.Г. (69) од Скопје пријавил дека истиот ден околу 08.10 часот на бул. „Борис Трајковски” во Скопје од страна на непознат сторител му била извршена измама. Сторителот влегол во неговиот...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност