Дачиќ ја отфрли можноста од санкции за Русија

Дачиќ ја отфрли можноста од санкции за Русија

Р.С. Европа | пред 6 дена

Српскиот министер за надворешни работи Ивица Дачиќ изјави дека ЕУ врз Белград врши континуирано наметнување на обврската за усогласување на надворешната политика во поглед на Русија и приклучување на санкциите....

Дачиќ  Србија нема да го менува ставот кон Русија

Дачиќ: Србија нема да го менува ставот кон Русија

A1on | пред 6 дена

Српскиот министер за надворешни работи Ивица Дачиќ изјави дека ЕУ врз Белград врши континуриано наметнување на обврската за усогласување на надворешната политика во поглед на Русија и приклучување на санкциите,...

Дачиќ  Србија нема да го менува ставот кон Русија

Дачиќ: Србија нема да го менува ставот кон Русија

Алфа | пред 6 дена

Ивица Дачиќ изјави дека ЕУ врз Белград врши континуриано наметнување на обврската за усогласување на надворешната политика во поглед на Русија и приклучување на санкциите, но дека Србија нема да се приклучи...

Дачиќ  Србија нема да го менува ставот кон Русија

Дачиќ: Србија нема да го менува ставот кон Русија

Независен | пред 6 дена

Српскиот министер за надворешни работи Ивица Дачиќ изјави дека ЕУ врз Белград врши континуриано наметнување на обврската за усогласување на надворешната политика во поглед на Русија и приклучување на санкциите,...

Дачиќ  Србија нема да го менува ставот кон Русија

Дачиќ: Србија нема да го менува ставот кон Русија

Локално | пред 6 дена

Српскиот министер за надворешни работи Ивица Дачиќ изјави дека ЕУ врз Белград врши континуриано наметнување на обврската за усогласување на надворешната политика во поглед на Русија и приклучување на санкциите,...

Дачиќ  Србија нема да го менува ставот кон Русија

Дачиќ: Србија нема да го менува ставот кон Русија

Либертас | пред 6 дена

Српскиот министер за надворешни работи Ивица Дачиќ изјави дека ЕУ врз Белград врши континуриано наметнување на обврската за усогласување на надворешната политика во поглед на Русија и приклучување на санкциите,...

Дачиќ  Србија нема да го менува ставот кон Русија

Дачиќ: Србија нема да го менува ставот кон Русија

МИА | пред 6 дена

Белград, 16 април 2018 (МИА) - Српскиот министер за надворешни работи Ивица Дачиќ изјави дека ЕУ врз Белград врши континуриано наметнување на обврската за усогласување на надворешната политика во поглед...

Дачиќ  Србија нема да го менува ставот кон Русија

Дачиќ: Србија нема да го менува ставот кон Русија

Орбис | пред 6 дена

Српскиот министер за надворешни работи Ивица Дачиќ изјави дека ЕУ врз Белград врши континуриано наметнување на обврската за усогласување на надворешната политика во поглед на Русија и приклучување на санкциите,...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност