Следното рочиште за Поткуп закажано за 30 април

Следното рочиште за „Поткуп“ закажано за 30 април

Вечер | пред 6 дена

Премиерот Зоран Заев денеска во кривичниот суд, на рочиште затворено за јавност, ги слушаше телефонските разговори обезбедени со посебни истражни мерки во случајот „Поткуп“. Следното рочиште е закажано...

Следното рочиште за Поткуп закажано за 30 април

Следното рочиште за „Поткуп“ закажано за 30 април

Макфакс | пред 6 дена

Премиерот Зоран Заев денеска во кривичниот суд, на рочиште затворено за јавност, ги слушаше телефонските разговори обезбедени со посебни истражни мерки во случајот „Поткуп“. Следното рочиште е закажано...

Следното рочиште за Поткуп закажано за 30 април

Следното рочиште за „Поткуп“ закажано за 30 април

Весник | пред 6 дена

Премиерот Зоран Заев денеска во кривичниот суд, на рочиште затворено за јавност, ги слушаше телефонските разговори обезбедени со посебни истражни мерки во случајот „Поткуп“. Следното рочиште е закажано...

ВМРО ДПМНЕ Заев го деградираше правото и ја урниса правната држава

ВМРО-ДПМНЕ:Заев го деградираше правото и ја урниса правната држава

Канал 5 | пред 6 дена

Целата македонска јавност го виде видео записот, од кој се слуша како Заев бара поткуп во висина од 200.000 евра. Граѓаните видоа и слушнаа како Заев барал поткуп од 1 евро по метар квадратен за легализација...

ВМРО ДПМНЕ По преземањето на функцијата премиер Заев својот коруптивен начин на работење го имплементира и на државно ниво

ВМРО-ДПМНЕ: По преземањето на функцијата премиер, Заев својот коруптивен начин на работење го имплементира и на државно ниво

Курир | пред 6 дена

Зоран Заев е единствениот политичар во Европа, кој врши државна функција, а во исто време е обвинет за земање мито. Целата македонска јавност го виде видео записот, од кој се слуша како Заев бара поткуп...

ВМРО ДПМНЕ Заев е единствениот политичар кој врши државна функција а истовремено е обвинет за земање мито

ВМРО-ДПМНЕ: Заев е единствениот политичар, кој врши државна функција, а истовремено е обвинет за земање мито

A1on | пред 6 дена

ВМРО-ДПМНЕ со писмено соопштение реагира на изјавите на премиерот Зоран Заев. „Зоран Заев е единствениот политичар во Европа, кој врши државна функција, а во исто време е обвинет за земање мито. Целата...

Заев ги преслуша разговорите од случајот Поткуп

Заев ги преслуша разговорите од случајот Поткуп

Сител | пред 6 дена

Embedded video for Заев ги преслуша разговорите од случајот Поткуп Цели два часа зад затворени врати премиерот Зоран Заев ги преслуша сите 30-тина телефонски разговори и смс пораки поврзани со судскиот...

Ниту во разговорите ниту во СМС пораките нема договарање на поткуп

Ниту во разговорите ниту во СМС пораките нема договарање на поткуп

Идивиди | пред 6 дена

На денешното двочасовно рочиште за случајот „Поткуп“ во кој е обвинет премиерот Зоран Заев, без присуство на јавноста во Кривичниот суд беа преслушани сите разговори обезбедени со ПИ мерки и беа прочитани...

Заев Нема договарање за поткуп во разговорите обезбедени со ПИ мерки

Заев: Нема договарање за поткуп во разговорите обезбедени со ПИ мерки

Канал 5 | пред 6 дена

Судењето „Поткуп“ траеше два часа. Заев изјави дека во комуникациите обезбедени со пи – мерките, немало договарање за поткуп. „Комплетно е чисто. Јас и знаев какви и можат да бидат разговорите, заради...

Заев Ниту во разговорите ниту во СМС пораките нема договарање на поткуп

Заев: Ниту во разговорите ниту во СМС пораките нема договарање на поткуп

Слободен печат | пред 6 дена

На денешното двочасовно рочиште за случајот „Поткуп“ во кој е обвинет премиерот Зоран Заев, без присуство на јавноста во Кривичниот суд беа преслушани сите разговори обезбедени со ПИ мерки и беа прочитани...

Јавноста не ги слушна снимените материјали за Поткуп

Јавноста не ги слушна снимените материјали за „Поткуп“

Алсат-М | пред 6 дена

Без новинари, премиерот Зоран Заев заедно со неговите адвокати ги слушаа денеска снимените разговори од посебните истражни мерки за случајот „Поткуп“ каде тој е обвинет. Ги прегледале и разменетите СМС...

Заев за Поткуп  Нема договарање во разговорите обезбедени со ПИ мерки

Заев за „Поткуп“: Нема договарање во разговорите обезбедени со ПИ мерки

Весник | пред 6 дена

На денешното двочасовно рочиште за случајот „Поткуп" во кој е обвинет премиерот Зоран Заев, без присуство на јавноста во Кривичниот суд беа преслушани сите разговори обезбедени со ПИ мерки и беа прочитани...

Заев Ниту во разговорите ниту во СМС пораките нема договарање на поткуп

Заев: Ниту во разговорите ниту во СМС пораките нема договарање на поткуп

A1on | пред 6 дена

На денешното двочасовно рочиште за случајот „Поткуп“ во кој е обвинет премиерот Зоран Заев, без присуство на јавноста во Кривичниот суд беа преслушани сите разговори обезбедени со ПИ мерки и беа прочитани...

Заев Се е комплетно чисто нема поткуп

Заев: Се е комплетно чисто, нема поткуп

Вечер Прес | пред 6 дена

На денешното двочасовно рочиште за случајот „Поткуп“ во Кривичниот суд ,а во кој обвинет е премиерот Зоран Заев, без присуство на јавноста беа преслушани сите разговори обезбедени со ПИ мерки и беа прочитани...

Заев Ниту во разговорите ниту во СМС пораките нема договарање на поткуп

Заев: Ниту во разговорите ниту во СМС пораките нема договарање на поткуп

Кајгана | пред 6 дена

Скопје, 16 април 2018 (МИА) - На денешното двочасовно рочиште за случајот „Поткуп“ во кој е обвинет премиерот Зоран Заев, без присуство на јавноста во Кривичниот суд беа преслушани сите разговори обезбедени...

Заев Ниту во разговорите ниту во СМС пораките нема договарање на поткуп

Заев: Ниту во разговорите ниту во СМС пораките нема договарање на поткуп

Независен | пред 6 дена

На денешното двочасовно рочиште за случајот „Поткуп“ во кој е обвинет премиерот Зоран Заев, без присуство на јавноста во Кривичниот суд беа преслушани сите разговори обезбедени со ПИ мерки и беа прочитани...

Заев Ниту во разговорите ниту во СМС пораките нема договарање на поткуп

Заев: Ниту во разговорите ниту во СМС пораките нема договарање на поткуп

Прес 24 | пред 6 дена

На денешното двочасовно рочиште за случајот „Поткуп“ во кој е обвинет премиерот Зоран Заев, без присуство на јавноста во Кривичниот суд беа преслушани сите разговори обезбедени со ПИ мерки и беа прочитани...

Заев Ниту во разговорите ниту во СМС пораките нема договарање на поткуп

Заев: Ниту во разговорите ниту во СМС пораките нема договарање на поткуп

Локално | пред 6 дена

На денешното двочасовно рочиште за случајот „Поткуп“ во кој е обвинет премиерот Зоран Заев, без присуство на јавноста во Кривичниот суд беа преслушани сите разговори обезбедени со ПИ мерки и беа прочитани...

Заев за разговорите и пораките обезбедени со ПИ мерки Нема ништо во нив за договарање на поткуп

Заев за разговорите и пораките обезбедени со ПИ мерки: Нема ништо во нив за договарање на поткуп

Фокус | пред 6 дена

На денешното двочасовно рочиште за случајот „Поткуп“ во кој е обвинет премиерот Зоран Заев, без присуство на јавноста во Кривичниот суд беа преслушани сите разговори обезбедени со ПИ мерки и беа прочитани...

Заев Се потврдува дека се работи само за монтиран процес

Заев: Се потврдува дека се работи само за монтиран процес

Опсервер | пред 6 дена

Почитувани граѓани, почитувани претставници на медиумите. Денеска заврши уште едно судско рочиште за предметот таканаречен Поткуп, денеска успеавме да ги ислушаме сите разговори  коишто се поврзани со...

Заев Ниту во разговорите ниту во СМС пораките нема договарање на поткуп

Заев: Ниту во разговорите, ниту во СМС пораките нема договарање на поткуп

+Инфо | пред 6 дена

По завршувањето на рочиштето Заев рече дека ниту во разговорите ниту пак во СМС пораките немало договарање на поткуп. На денешното двочасовно рочиште за случајот „Поткуп“ во кој е обвинет премиерот Зоран...

На затворено рочиште за Поткуп се слушаа разговори од посебните истражни мерки

На затворено рочиште за „Поткуп“ се слушаа разговори од посебните истражни мерки

МТВ 1 | пред 6 дена

„Нема ништо од обидите за земање поткуп во разговорите, ниту во СМС пораките“- изјави премиерот Зоран Заев по рочиштето за случајот „Поткуп“. Денеска тоа беше затворено за јавноста зашто биле преслушани...

Заев вели дека во ПИ мерките немало поткуп судењето продолжува на 30 април

Заев вели дека во ПИ-мерките немало поткуп, судењето продолжува на 30 април

Либертас | пред 6 дена

На денешното двочасовно рочиште за случајот „Поткуп“ во кој е обвинет премиерот Зоран Заев, без присуство на јавноста, во Кривичниот суд беа преслушани сите разговори обезбедени со Посебни истражни мерки...

Заев Ниту во разговорите ниту во СМС пораките нема договарање поткуп

Заев: Ниту во разговорите, ниту во СМС пораките нема договарање поткуп

Нова ТВ | пред 6 дена

На денешното двочасовно рочиште за случајот „Поткуп“ во кој е обвинет премиерот Зоран Заев, без присуство на јавноста во Кривичниот суд беа преслушани сите разговори обезбедени со ПИ мерки и беа прочитани...

Заев Ниту во разговорите ниту во СМС пораките нема договарање на поткуп

Заев: Ниту во разговорите ниту во СМС пораките нема договарање на поткуп

Сител | пред 6 дена

На денешното двочасовно рочиште за случајот „Поткуп“ во кој е обвинет премиерот Зоран Заев, без присуство на јавноста во Кривичниот суд беа преслушани сите разговори обезбедени со ПИ мерки и беа прочитани...

Заев Нема договарање за поткуп во разговорите обезбедени со ПИ мерки

Заев: Нема договарање за поткуп во разговорите обезбедени со ПИ мерки

МКД | пред 6 дена

По рочиштето за случајот „Поткуп" во Основниот суд Скопје 1 кое траеше повеќе од два часа, премиерот Зоран Заев кој е обвинет во постапката во изјава за медиумите рече дека нема ништо незаконско во прислушуваните...

Заев Ниту во разговорите ниту во СМС пораките нема договарање на поткуп

Заев: Ниту во разговорите ниту во СМС пораките нема договарање на поткуп

МИА | пред 6 дена

Скопје, 16 април 2018 (МИА) - На денешното двочасовно рочиште за случајот „Поткуп“ во кој е обвинет премиерот Зоран Заев, без присуство на јавноста во Кривичниот суд беа преслушани сите разговори обезбедени...

На затворено рочиште за Поткуп се слушаат разговори од ПИМ

На затворено рочиште за „Поткуп“ се слушаат разговори од ПИМ

Канал 5 | пред 6 дена

Слушањето на разговорите од ПИ мерките поврзани со предметот почна на минатото рочиште. Денеска во судницата треба да бидат пуштени 30 разговори обезбедени со ПИ мерки. Интегралната видео снимка за случајот...

На затворено рочиште за Поткуп се слушаат разговори од ПИМ

На затворено рочиште за „Поткуп“ се слушаат разговори од ПИМ

A1on | пред 6 дена

Судењето за предметот „Поткуп“, во кој е обвинет премиерот Зоран Заев, продолжи денеска во новата зграда на Кривичниот суд со слушањето на разговори од Посебните истражни мерки (ПИМ), без присуство на...

На затворено рочиште за Поткуп се слушаат разговори од ПИМ

На затворено рочиште за „Поткуп“ се слушаат разговори од ПИМ

Слободен печат | пред 6 дена

Судењето за предметот „Поткуп“, во кој е обвинет премиерот Зоран Заев, продолжи денеска во новата зграда на Кривичниот суд со слушањето на разговори од Посебните истражни мерки (ПИМ), без присуство на...

На затворено рочиште за Поткуп уште 30 разговори од ПИ мерките

На затворено рочиште за „Поткуп“ уште 30 разговори од ПИ мерките

+Инфо | пред 6 дена

Судењето за предметот „Поткуп“, во кој е обвинет премиерот Зоран Заев , продолжи денеска во новата зграда на Кривичниот суд со слушањето на разговори од Посебните истражни мерки (ПИМ), без присуство на...

Заев Ниту во разговорите ниту во СМС пораките немаше договарање за поткуп

Заев: Ниту во разговорите, ниту во СМС пораките немаше договарање за поткуп

еМАГАЗИН | пред 6 дена

Премиерот Зоран Заев по завршувањето на рочиште за случајот „Поткуп“, рече дека ниту во разговорите ниту пак во СМС пораките немало договарање на поткуп. „Апсолутно нема ништо што е поврзано со обидите...

Заев Ниту во разговорите ниту во СМС пораките нема договарање на поткуп

Заев: Ниту во разговорите ниту во СМС пораките нема договарање на поткуп

10 без 10 | пред 6 дена

На денешното двочасовно рочиште за случајот „Поткуп“ во кој е обвинет премиерот Зоран Заев, без присуство на јавноста во Кривичниот суд беа преслушани сите разговори обезбедени со ПИ мерки и беа прочитани...

На рочиштето за Поткуп се слушаат разговори од Посебните истражни мерки

На рочиштето за „Поткуп“ се слушаат разговори од Посебните истражни мерки

Бриф | пред 6 дена

Судењето за предметот „Поткуп“, во кој е обвинет премиерот Зоран Заев, продолжи денеска во новата зграда на Кривичниот суд со слушањето на разговори од Посебните истражни мерки (ПИМ), без присуство на...

Заев на затворено рочиште за Поткуп  се преслушуваат разговори од ПИМ

Заев на затворено рочиште за „Поткуп“ - се преслушуваат разговори од ПИМ

Прес 24 | пред 6 дена

Судењето за предметот „Поткуп“, во кој е обвинет премиерот Зоран Заев, продолжи денеска во новата зграда на Кривичниот суд со слушањето на разговори од Посебните истражни мерки (ПИМ), без присуство на...

Заев на затворено рочиште за Поткуп  се преслушуваат разговори од ПИМ

Заев на затворено рочиште за „Поткуп“ – се преслушуваат разговори од ПИМ

MK News | пред 6 дена

Судењето за предметот „Поткуп“, во кој е обвинет премиерот Зоран Заев, продолжи денеска во новата зграда на Кривичниот суд со слушањето на разговори од Посебните истражни мерки (ПИМ), без присуство на...

Затворено рочиште за Поткуп  Се слушаат разговори од посебните истражни мерки

Затворено рочиште за „Поткуп“: Се слушаат разговори од посебните истражни мерки

Независен | пред 6 дена

Судењето за предметот „Поткуп“, во кој е обвинет премиерот Зоран Заев, продолжи денеска во новата зграда на Кривичниот суд со слушањето на разговори од Посебните истражни мерки (ПИМ), без присуство на...

На судењето на Заев ќе се слушнат уште 30 разговори обезбедени со ПИМ

На судењето на Заев ќе се слушнат уште 30 разговори обезбедени со ПИМ

Фокус | пред 6 дена

Судењето за предметот „Поткуп“, во кој е обвинет премиерот Зоран Заев, продолжи денеска во новата зграда на Кривичниот суд со слушањето на разговори од Посебните истражни мерки (ПИМ), без присуство на...

Заев зад затворени врати ќе ги слуша доказите од прислушуваните разговори

Заев зад затворени врати ќе ги слуша доказите од прислушуваните разговори

Алсат-М | пред 6 дена

Започна судењето за случајот „Поткуп“, каде обвинет е премиерот Зоран Заев, но рочиштето е затворено за јавноста. Ќе се слушаат 30-тина разговори обезбедени со пи-мерки кои се доказ за делото за кое премирот...

На затворено рочиште за Поткуп се слушаат разговори од ПИМ

На затворено рочиште за „Поткуп“ се слушаат разговори од ПИМ

Курир | пред 6 дена

Судењето за предметот „Поткуп“, во кој е обвинет премиерот Зоран Заев, продолжи денеска во новата зграда на Кривичниот суд со слушањето на разговори од Посебните истражни мерки (ПИМ), без присуство на...

На затворено рочиште за Поткуп се слушаат разговори од ПИМ

На затворено рочиште за „Поткуп“ се слушаат разговори од ПИМ

Фокус | пред 6 дена

Судењето за предметот „Поткуп“, во кој е обвинет премиерот Зоран Заев, продолжи денеска во новата зграда на Кривичниот суд со слушањето на разговори од Посебните истражни мерки (ПИМ), без присуство на...

На затворено рочиште за Поткуп се слушаат разговори од ПИМ

На затворено рочиште за „Поткуп“ се слушаат разговори од ПИМ

Нова ТВ | пред 6 дена

Судењето за предметот „Поткуп“, во кој е обвинет премиерот Зоран Заев, продолжи денеска во новата зграда на Кривичниот суд со слушањето на разговори од Посебните истражни мерки (ПИМ), без присуство на...

Продолжи судењето за Поткуп  зад затворени врати се слушаат разговори од ПИМ

Продолжи судењето за „Поткуп“, зад затворени врати се слушаат разговори од ПИМ

Република | пред 6 дена

Судењето за предметот „Поткуп“, во кој е обвинет премиерот Зоран Заев, продолжи денеска во новата зграда на Кривичниот суд со слушањето на разговори од Посебните истражни мерки (ПИМ), без присуство на...

Продолжува судењето за случајот Поткуп

Продолжува судењето за случајот „Поткуп“

МТВ 1 | пред 6 дена

Во Кривичниот суд продолжува судењето за предметот „Поткуп“. Апелација сѐ уште нема одлучено дали јавноста ќе ја види целосната снимка од разговорот меѓу Заев и струмичкиот бизнисмен Николов. На претходното...

На затворено рочиште за Поткуп се слушаат разговори од ПИМ

На затворено рочиште за „Поткуп“ се слушаат разговори од ПИМ

Сител | пред 6 дена

Судењето за предметот „Поткуп“, во кој е обвинет премиерот Зоран Заев, продолжи денеска во новата зграда на Кривичниот суд со слушањето на разговори од Посебните истражни мерки (ПИМ), без присуство на...

Судот ги сослушува телефонските разговори од предметот Поткуп

Судот ги сослушува телефонските разговори од предметот „Поткуп“

Вечер | пред 6 дена

Во Кривичниот суд, денеска ќе продолжи судењето за предметот „Поткуп“, во кој обвинет е премиерот Зоран Заев за барање поткуп во времето кога бил струмички градоначалник. Денеска се очекува да продолжи...

Судот ги сослушува телефонските разговори од предметот Поткуп

Судот ги сослушува телефонските разговори од предметот „Поткуп“

Макфакс | пред 6 дена

Во Кривичниот суд, денеска ќе продолжи судењето за предметот „Поткуп“, во кој обвинет е премиерот Зоран Заев за барање поткуп во времето кога бил струмички градоначалник. Денеска се очекува да продолжи...

Судот ги сослушува телефонските разговори од предметот Поткуп

Судот ги сослушува телефонските разговори од предметот „Поткуп“

Весник | пред 6 дена

Во Кривичниот суд, денеска ќе продолжи судењето за предметот „Поткуп“, во кој обвинет е премиерот Зоран Заев за барање поткуп во времето кога бил струмички градоначалник. Денеска се очекува да продолжи...

На затворено рочиште за Поткуп се слушаат разговори од ПИМ

На затворено рочиште за „Поткуп“ се слушаат разговори од ПИМ

МИА | пред 6 дена

Скопје, 16 април 2018 (МИА) - Судењето за предметот „Поткуп“, во кој е обвинет премиерот Зоран Заев, продолжи денеска во новата зграда на Кривичниот суд со слушањето на разговори од Посебните истражни...

На затворено рочиште за Поткуп Заев ги слуша разговорите од посебните истражни мерки

На затворено рочиште за „Поткуп“ Заев ги слуша разговорите од посебните истражни мерки

еМАГАЗИН | пред 6 дена

Судењето за предметот „Поткуп“, во кој е обвинет премиерот Зоран Заев, продолжи денеска во новата зграда на Кривичниот суд со слушањето на разговори од Посебните истражни мерки (ПИМ), без присуство на...

Затворено рочиште за Поткуп  Се слушаат разговори од посебните истражни мерки

Затворено рочиште за „Поткуп“: Се слушаат разговори од посебните истражни мерки

Пост | пред 6 дена

Судењето за предметот „Поткуп“, во кој е обвинет премиерот Зоран Заев, продолжи денеска во новата зграда на Кривичниот суд со слушањето на разговори од Посебните истражни мерки (ПИМ), без присуство на...

Продолжува судењето за Поткуп

Продолжува судењето за „Поткуп“

Точка | пред 6 дена

Во Кривичниот суд на денешното рочиште за предметот „Поткуп“, во кој е обвинет премиерот Зоран Заев, треба да продолжи слушањето на разговорите од Посебните истражни мерки (ПИМ). Слушањето на разговорите...

Продолжува судењето за предметот Поткуп во кој е обвинет Заев

Продолжува судењето за предметот „Поткуп“ во кој е обвинет Заев

Либертас | пред 6 дена

Во Основен суд Скопје 1, на денешното рочиште за предметот „Поткуп“, во кој е обвинет премиерот Зоран Заев за барање поткуп во времето кога беше градоначалник на Струмица, треба да продолжи слушањето на...

Продолжува судењето за Поткуп

Продолжува судењето за „Поткуп“

Локално | пред 6 дена

Во Кривичниот суд на денешното рочиште за предметот „Поткуп“, во кој е обвинет премиерот Зоран Заев, треба да продолжи слушањето на разговорите од Посебните истражни мерки (ПИМ). Слушањето на разговорите...

Денеска продолжува судењето за Поткуп

Денеска продолжува судењето за „Поткуп“

Слободен печат | пред 6 дена

Во Кривичниот суд на денешното рочиште за предметот „Поткуп“, во кој е обвинет премиерот Зоран Заев, треба да продолжи слушањето на разговорите од Посебните истражни мерки (ПИМ). Слушањето на разговорите...

Продолжува судењето за Поткуп

Продолжува судењето за „Поткуп“

Нова Македонија | пред 6 дена

Во Кривичниот суд на денешното рочиште за предметот „Поткуп“, во кој е обвинет премиерот Зоран Заев, треба да продолжи слушањето на разговорите од Посебните истражни мерки (ПИМ). Слушањето на разговорите...

Продолжува судењето за Поткуп

Продолжува судењето за „Поткуп“

Нетпрес | пред 6 дена

Во Кривичниот суд на денешното рочиште за предметот „Поткуп“, во кој е обвинет премиерот Зоран Заев, треба да продолжи слушањето на разговорите од Посебните истражни мерки (ПИМ). Слушањето на разговорите...

Телефонските разговори од Заев за Поткуп и денеска ќе се пуштаат во судница

Телефонските разговори од Заев за „Поткуп“ и денеска ќе се пуштаат во судница

+Инфо | пред 6 дена

Во Кривичниот суд на денешното рочиште за предметот „Поткуп“, во кој е обвинет премиерот Зоран Заев, треба да продолжи слушањето на разговорите од Посебните истражни мерки (ПИМ). Слушањето на разговорите...

Во судот ќе се слушаат телефонските разговори од предметот Поткуп

Во судот ќе се слушаат телефонските разговори од предметот „Поткуп“

Sky | пред 6 дена

Во Кривичниот суд, денеска ќе продолжи судењето за предметот „Поткуп“, во кој обвинет е премиерот Зоран Заев за барање поткуп во времето кога бил струмички градоначалник. Денеска се очекува да продолжи...

Продолжува судењето за Поткуп

Продолжува судењето за „Поткуп“

Алсат-М | пред 6 дена

Во Кривичниот суд на денешното рочиште за предметот „Поткуп“, во кој е обвинет премиерот Зоран Заев, треба да продолжи слушањето на разговорите од Посебните истражни мерки (ПИМ). Слушањето на разговорите...

Продолжува судењето за Поткуп

Продолжува судењето за „Поткуп“

A1on | пред 6 дена

Во Кривичниот суд на денешното рочиште за предметот „Поткуп“, во кој е обвинет премиерот Зоран Заев, треба да продолжи слушањето на разговорите од Посебните истражни мерки (ПИМ). Слушањето на разговорите...

Продолжува судењето за Поткуп

Продолжува судењето за „Поткуп“

Р.С. Европа | пред 6 дена

Во Кривичниот суд на денешното рочиште за предметот „Поткуп“, во кој е обвинет премиерот Зоран Заев, треба да продолжи слушањето на разговорите од Посебните истражни мерки. Слушањето на разговорите поврзани...

Продолжува судењето за Поткуп

Продолжува судењето за „Поткуп“

Кајгана | пред 6 дена

Скопје, 16 април 2018 (МИА) - Во Кривичниот суд на денешното рочиште за предметот „Поткуп“, во кој е обвинет премиерот Зоран Заев, треба да продолжи слушањето на разговорите од Посебните истражни мерки...

Продолжува судењето на Зоран Заев за Поткуп

Продолжува судењето на Зоран Заев за „Поткуп“

Независен | пред 6 дена

Во Кривичниот суд на денешното рочиште за предметот „Поткуп“, во кој е обвинет премиерот Зоран Заев, треба да продолжи слушањето на разговорите од Посебните истражни мерки (ПИМ). Слушањето на разговорите...

Продолжува судењето за „Поткуп“

Канал 5 | пред 6 дена

Слушањето на разговорите од ПИ мерките поврзани со предметот почна на минатото рочиште без присуство на јавноста во судницата. Премиерот Заев по завршувањето на минатото рочиштето рече дека со слушањето...

Продолжува судењето за Поткуп  ќе се преслушуваат телефонските разговори

Продолжува судењето за „Поткуп“, ќе се преслушуваат телефонските разговори

Прес 24 | пред 6 дена

Во Кривичниот суд на денешното рочиште за предметот „Поткуп“, во кој е обвинет премиерот Зоран Заев, треба да продолжи слушањето на разговорите од Посебните истражни мерки (ПИМ). Слушањето на разговорите...

Продолжува судењето за Поткуп

Продолжува судењето за „Поткуп“

Курир | пред 6 дена

Во Кривичниот суд на денешното рочиште за предметот „Поткуп“, во кој е обвинет премиерот Зоран Заев, треба да продолжи слушањето на разговорите од Посебните истражни мерки (ПИМ). Слушањето на разговорите...

Рочиште за Поткуп  ќе се продолжи со слушање на разговорите од ПИ  Мерките

Рочиште за „Поткуп“, ќе се продолжи со слушање на разговорите од ПИ – Мерките

Фокус | пред 6 дена

Во Кривичниот суд на денешното рочиште за предметот „Поткуп“, во кој е обвинет премиерот Зоран Заев, треба да продолжи слушањето на разговорите од Посебните истражни мерки (ПИМ). Слушањето на разговорите...

Продолжува судењето за Поткуп

Продолжува судењето за „Поткуп“

МКД | пред 6 дена

Во Кривичниот суд на денешното рочиште за предметот „Поткуп", во кој е обвинет премиерот Зоран Заев, треба да продолжи слушањето на разговорите од посебните истражни мерки (ПИМ). Слушањето на разговорите...

КРИВИЧЕН Продолжува судењето за Поткуп

КРИВИЧЕН: Продолжува судењето за „Поткуп“

Рипост | пред 6 дена

Во Кривичниот суд на денешното рочиште за предметот „Поткуп“, во кој е обвинет премиерот Зоран Заев, треба да продолжи слушањето на разговорите од Посебните истражни мерки (ПИМ). Слушањето на разговорите...

Поткуп И денеска ќе се слушаат разговорите од ПИМ

Поткуп: И денеска ќе се слушаат разговорите од ПИМ

Нова ТВ | пред 6 дена

Во Кривичниот суд на денешното рочиште за предметот „Поткуп“, во кој е обвинет премиерот Зоран Заев, треба да продолжи слушањето на разговорите од Посебните истражни мерки (ПИМ). Слушањето на разговорите...

Продолжува судењето за Поткуп

Продолжува судењето за „Поткуп“

Сител | пред 6 дена

Во Кривичниот суд на денешното рочиште за предметот „Поткуп“, во кој е обвинет премиерот Зоран Заев, треба да продолжи слушањето на разговорите од Посебните истражни мерки (ПИМ). Слушањето на разговорите...

Продолжува судењето за Поткуп

Продолжува судењето за „Поткуп“

Тера | пред 6 дена

Во Кривичниот суд на денешното рочиште за предметот „Поткуп”, во кој е обвинет премиерот Зоран Заев, треба да продолжи слушањето на разговорите од посебните истражни мерки (ПИМ). Слушањето на разговорите...

Продолжува судењето за Поткуп

Продолжува судењето за „Поткуп“

МИА | пред 6 дена

Скопје, 16 април 2018 (МИА) - Во Кривичниот суд на денешното рочиште за предметот „Поткуп“, во кој е обвинет премиерот Зоран Заев, треба да продолжи слушањето на разговорите од Посебните истражни мерки...

Продолжува судењето на Зоран Заев за Поткуп

Продолжува судењето на Зоран Заев за „Поткуп“

Пост | пред 6 дена

Во Кривичниот суд на денешното рочиште за предметот „Поткуп“, во кој е обвинет премиерот Зоран Заев, треба да продолжи слушањето на разговорите од Посебните истражни мерки (ПИМ). Слушањето на разговорите...

Продолжува судењето за случајот Поткуп

Продолжува судењето за случајот „Поткуп“

Македонија 365 | пред 6 дена

Денеска во Кривичниот суд ќе продолжи судењето за случајот „Поткуп“ во кој е обвинет премиерот Зоран Заев. На денешното рочиште  треба да продолжи слушањето на разговорите од посебните истражни мерки....

Продолжува судењето за Поткуп

Продолжува судењето за „Поткуп“

еМАГАЗИН | пред 6 дена

Во Кривичниот суд на денешното рочиште за предметот „Поткуп“, во кој е обвинет премиерот Зоран Заев, треба да продолжи слушањето на разговорите од Посебните истражни мерки (ПИМ). Слушањето на разговорите...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност