Направил сообраќајка побегнал го фатиле и ги натепал полицајците

Направил сообраќајка, побегнал, го фатиле и ги натепал полицајците

Фокус | пред 6 дена

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Пробиштип поднесе  кривична пријава против Р. О. (20) од Пробиштип поради постоење основи на сомнение за сторени три кривични дела „загрозување на сигурноста...

Избегал по сообраќајка па нападнал полицајци

Избегал по сообраќајка, па нападнал полицајци

Нетпрес | пред 6 дена

Момче од Пробиштип направило сообраќајка па избегало, а откако било приведено избегало од станица и нападнало полицајци, информираше МВР. Надворешната канцеларија за криминалистички работи Пробиштип поднесе...

Пробиштип Им се заканувал на полицајците дека ќе ги убие па ги нападнал во полициска станица

Пробиштип: Им се заканувал на полицајците дека ќе ги убие, па ги нападнал во полициска станица

Прес 24 | пред 6 дена

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Пробиштип поднесе кривична пријава против 20-годишниот Р.О. од Пробиштип поради постоење основи на сомнение за сторени три кривични дела „загрозување...

Момче од Пробиштип направило хаос Учествувал во сообраќајка па избегал а кога го уапсиле нападнал полицаец и повторно избегал

Момче од Пробиштип направило хаос: Учествувал во сообраќајка па избегал, а кога го уапсиле нападнал полицаец и повторно избегал

Курир | пред 6 дена

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Пробиштип поднесе кривична пријава против Р. О. (20) од Пробиштип поради постоење основи на сомнение за сторени три кривични дела „загрозување на сигурноста...

Млад пробиштипјанец направил сообраќајка а потоа и серија напади во полициската станица

Млад пробиштипјанец направил сообраќајка, а потоа и серија напади во полициската станица

Сител | пред 6 дена

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Пробиштип поднесе кривична пријава против Р. О. (20) од Пробиштип поради постоење основи на сомнение за сторени три кривични дела „загрозување на сигурноста...

Младо момче направило хаос во полициска станица Им се заканувал на вработените дека ќе ги убие нападнал полицаец и избегал

Младо момче направило хаос во полициска станица: Им се заканувал на вработените дека ќе ги убие, нападнал полицаец и избегал

Република | пред 6 дена

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Пробиштип поднесе кривична пријава против Р. О. (20) од Пробиштип поради постоење основи на сомнение за сторени три кривични дела „загрозување на сигурноста...

НАТЕПАН ПОЛИЦАЕЦ ВО ПРОБИШТИП Приведено момче натепало полицаец во полициска станица

НАТЕПАН ПОЛИЦАЕЦ ВО ПРОБИШТИП: Приведено момче натепало полицаец во полициска станица

Infomax | пред 6 дена

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Пробиштип поднесе кривична пријава против Р. О. (20) од Пробиштип поради постоење основи на сомнение за сторени три кривични дела „загрозување на сигурноста...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност