Песков  Русија се надева на обнова на дијалогот со САД

Песков: Русија се надева на обнова на дијалогот со САД

Нова Македонија | пред 6 дена

Русија се уште се надева дека ќе дојде до обнова на дијалогот со САД и покрај „сите штети“ врз билатералните односи што ги предизвика Вашингтон, изјави денеска портпаролот на Кремљ, Дмитриј Песков. – Се...

Кремљ  Русија се надева на обнова на дијалогот со САД

Кремљ: Русија се надева на обнова на дијалогот со САД

Локално | пред 6 дена

Русија се уште се надева дека ќе дојде до обнова на дијалогот со САД и покрај „сите штети“ врз билатералните односи што ги предизвика Вашингтон, изјави денеска портпаролот на Кремљ, Дмитриј Песков. – Се...

Кремљ  Русија се надева на обнова на дијалогот со САД

Кремљ: Русија се надева на обнова на дијалогот со САД

A1on | пред 6 дена

Русија се уште се надева дека ќе дојде до обнова на дијалогот со САД и покрај „сите штети“ врз билатералните односи што ги предизвика Вашингтон, изјави денеска портпаролот на Кремљ, Дмитриј Песков. – Се...

Кремљ  Русија се надева на обнова на дијалогот со САД

Кремљ: Русија се надева на обнова на дијалогот со САД

Либертас | пред 6 дена

Русија се уште се надева дека ќе дојде до обнова на дијалогот со САД и покрај „сите штети“ врз билатералните односи што ги предизвика Вашингтон, изјави денеска портпаролот на Кремљ, Дмитриј Песков. – Се...

Песков  Русија се надева на обнова на дијалогот со САД

Песков: Русија се надева на обнова на дијалогот со САД

+Инфо | пред 6 дена

Русија се уште се надева дека ќе дојде до обнова на дијалогот со САД и покрај „сите штети“ врз билатералните односи што ги предизвика Вашингтон, изјави денеска портпаролот на Кремљ, Дмитриј Песков. – Се...

Кремљ  Русија се надева на обнова на дијалогот со САД

Кремљ: Русија се надева на обнова на дијалогот со САД

Независен | пред 6 дена

Русија се уште се надева дека ќе дојде до обнова на дијалогот со САД и покрај „сите штети“ врз билатералните односи што ги предизвика Вашингтон, изјави денеска портпаролот на Кремљ, Дмитриј Песков. - Се...

Кремљ  Русија се надева на обнова на дијалогот со САД

Кремљ: Русија се надева на обнова на дијалогот со САД

МИА | пред 6 дена

Москва, 16 април 2018 (МИА) - Русија се уште се надева дека ќе дојде до обнова на дијалогот со САД и покрај „сите штети“ врз билатералните односи што ги предизвика Вашингтон, изјави денеска портпаролот...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност