Заев Нема да има лидерска средба за името

Заев: Нема да има лидерска средба за името

Вечер | пред 6 дена

Нема да има лидерска средба за прашањето за името заради тоа што немаше некој посебен исчекор во Охрид на средбата меѓу министрите за надворешни работи на Македонија и на Грција, изјави премиерот Зоран...

Заев Нема да има лидерска средба за името

Заев: Нема да има лидерска средба за името

Макфакс | пред 6 дена

Нема да има лидерска средба за прашањето за името заради тоа што немаше некој посебен исчекор во Охрид на средбата меѓу министрите за надворешни работи на Македонија и на Грција, изјави премиерот Зоран...

Лидерска средба ќe нема ќе има меѓусебно информирање

Лидерска средба ќe нема, ќе има меѓусебно информирање

Локално | пред 6 дена

Премиерот Зоран Заев денеска изјави дека лидерска средба за текот на разговорите за прашањето за името најверојатно ќе нема, бидејќи, како што рече во Охрид немало некој посебен исчекор. – Верувам дека...

Лидерска средба за името сепак нема да има

Лидерска средба за името сепак нема да има?

Фактор | пред 6 дена

Премиерот Зоран Заев денеска изјави дека лидерска средба за текот на разговорите за прашањето за името најверојатно ќе нема, затоа што вели во Охрид немало некој посебен исчекор. Редот е, како што кажа...

Лидерска средба ќe нема ќе има меѓусебно информирање

Лидерска средба ќe нема, ќе има меѓусебно информирање

A1on | пред 6 дена

Премиерот Зоран Заев денеска изјави дека лидерска средба за текот на разговорите за прашањето за името најверојатно ќе нема, бидејќи, како што рече во Охрид немало некој посебен исчекор. – Верувам дека...

Заев Јас ќе подадам рака и не размислувам дека можеби нема да се изнајде решение

Заев: Јас ќе подадам рака и не размислувам дека можеби нема да се изнајде решение

Фокус | пред 6 дена

Веројатно нема да има лидерска заради тоа што немаше некој посебен исчекор во Охрид, изјави денеска премиерот Зоран Заев во врска со последната средба меѓу министрите за надворешни работи на Македонија...

Нема да има лидерска средба за прашањето за името

Нема да има лидерска средба за прашањето за името

Нова Македонија | пред 6 дена

Премиерот Зоран Заев денеска изјави дека лидерска средба за текот на разговорите за прашањето за името најверојатно ќе нема, бидејќи, како што рече во Охрид немало некој посебен исчекор. – Верувам дека...

Заев Лидерска средба за името ќе нема

Заев: Лидерска средба за името ќе нема

Курир | пред 6 дена

Премиерот Зоран Заев денеска изјави дека лидерска средба за текот на разговорите за прашањето за името најверојатно ќе нема, бидејќи, како што рече во Охрид немало некој посебен исчекор. – Верувам дека...

Лидерска средба ќe нема ќе има меѓусебно информирање

Лидерска средба ќe нема, ќе има меѓусебно информирање

Независен | пред 6 дена

Премиерот Зоран Заев денеска изјави дека лидерска средба за текот на разговорите за прашањето за името најверојатно ќе нема, бидејќи, како што рече во Охрид немало некој посебен исчекор. - Верувам дека...

Лидерска средба ќe нема ќе има меѓусебно информирање

Лидерска средба ќe нема, ќе има меѓусебно информирање

Канал 5 | пред 6 дена

- Верувам дека веројатно ќе има средби, односно меѓусебно информирање од страна на министерот за надворешни работи и од моја страна и на претседателот на државата и на шефот на опозицијата, заради тоа...

Лидерска средба ќe нема ќе има меѓусебно информирање

Лидерска средба ќe нема, ќе има меѓусебно информирање

Алсат-М | пред 6 дена

Премиерот Зоран Заев денеска изјави дека лидерска средба за текот на разговорите за прашањето за името најверојатно ќе нема, бидејќи, како што рече во Охрид немало некој посебен исчекор. – Верувам дека...

Лидерска средба ќe нема Заев и Димитров ќе ги информираат Мицкоски и Иванов

Лидерска средба ќe нема, Заев и Димитров ќе ги информираат Мицкоски и Иванов

Прес 24 | пред 6 дена

Премиерот Зоран Заев денеска изјави дека лидерска средба за текот на разговорите за прашањето за името најверојатно ќе нема, бидејќи, како што рече во Охрид немало некој посебен исчекор. - Верувам дека...

Лидерска средба за името нема да има Заев и Димитров ќе ги информираат Мицкоски и Иванов

Лидерска средба за името нема да има, Заев и Димитров ќе ги информираат Мицкоски и Иванов

+Инфо | пред 6 дена

Премиерот Зоран Заев денеска изјави дека лидерска средба за текот на разговорите за прашањето за името најверојатно ќе нема, бидејќи, како што рече во Охрид немало некој посебен исчекор. – Верувам дека...

Заев за името Ние да водиме грижа за Грција тие за нас

Заев за името: Ние да водиме грижа за Грција, тие за нас

Алсат-М | пред 6 дена

Откако премиерот Заев се најде на насловните страници во грчкиот печат поради изјавите за името, денеска посочи дека сепак треба да се искористи позитивната клима за изнаоѓање решение кое ќе одговара на...

Ќе нема лидерска средба за името Заев и Димитров ќе ги информираат Мицкоски и Иванов

Ќе нема лидерска средба за името, Заев и Димитров ќе ги информираат Мицкоски и Иванов

Република | пред 6 дена

– Ако не се постигне веројатно ќе продолжиме со разговорите. Реформите и економијата ќе продолжат во државата. Ова е важна лента по која се води Македонија, а и неколку други ленти паралелно се отворени....

Лидерска средба за преговорите нема да има само меѓусебно информирање

Лидерска средба за преговорите нема да има, само меѓусебно информирање

Нова ТВ | пред 6 дена

Премиерот Зоран Заев денеска изјави дека лидерска средба за текот на разговорите за прашањето за името најверојатно ќе нема, бидејќи, како што рече во Охрид немало некој посебен исчекор. – Верувам дека...

Лидерска средба ќe нема ќе има меѓусебно информирање

Лидерска средба ќe нема, ќе има меѓусебно информирање

МИА | пред 6 дена

Скопје, 16 април 2018 (МИА) - Премиерот Зоран Заев денеска изјави дека л идерска средба за текот на разговорите за прашањето за името најверојатно ќе нема, бидејќи, како што рече во Охрид немало некој...

НЕМА ДА ИМА ЛИДЕСКА СРЕДБА Заев ја отфрли можноста за лидерска средба во врска со преговорите за името

НЕМА ДА ИМА ЛИДЕСКА СРЕДБА: Заев ја отфрли можноста за лидерска средба во врска со преговорите за името

Infomax | пред 6 дена

Премиерот Зоран Заев денеска изјави дека лидерска средба за текот на разговорите за прашањето за името најверојатно ќе нема, бидејќи, како што рече во Охрид немало некој посебен исчекор. – Верувам дека...

Лидерска средба за името за сега ќе нема ќе има меѓусебно информирање

Лидерска средба за името за сега ќе нема, ќе има меѓусебно информирање

еМАГАЗИН | пред 6 дена

За сега ништо од најавената лидерска средба за името. Премиерот Зоран Заев денеска изјави дека лидерска средба за текот на разговорите за прашањето за името најверојатно ќе нема, бидејќи, како што рече...

Лидерска средба ќe нема ќе има меѓусебно информирање

Лидерска средба ќe нема, ќе има меѓусебно информирање

Орбис | пред 6 дена

Премиерот Зоран Заев денеска изјави дека лидерска средба за текот на разговорите за прашањето за името најверојатно ќе нема, бидејќи, како што рече во Охрид немало некој посебен исчекор. – Верувам дека...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност