Суспендиран хигиеничарот кој нападна ученик во основно училиште во Битола

Суспендиран хигиеничарот кој нападна ученик во основно училиште во Битола

Бриф | пред 6 дена

Директорот на основното училиште „Коле Канински“ – Битола, Зоран Мирчевски потврди дека го суспендирал работникот Ј.Т., служител-хигиеничар во тамошното училиште заради физички напад врз ученик од деветто...

Суспендиран хигиеничарот кој нападна ученик во основно училиште во Битола

Суспендиран хигиеничарот кој нападна ученик во основно училиште во Битола

A1on | пред 6 дена

Директорот на основното училиште „Коле Канински“ – Битола, Зоран Мирчевски потврди дека го суспендирал работникот Ј.Т., служител-хигиеничар во тамошното училиште заради физички напад врз ученик од деветто...

Суспендиран хигиеничарот кој нападна ученик во основно училиште во Битола

Суспендиран хигиеничарот кој нападна ученик во основно училиште во Битола

Прес 24 | пред 6 дена

Директорот на основното училиште „Коле Канински“ - Битола, Зоран Мирчевски потврди дека го суспендирал работникот Ј.Т., служител-хигиеничар во тамошното училиште заради физички напад врз ученик од деветто...

Хигиеничар претепал малолетник зошто фрлил лименка во училиштето

Хигиеничар претепал малолетник зошто фрлил лименка во училиштето

Точка | пред 6 дена

Малолетник бил физички нападнат од страна на хигиеничарот во основното училиште „Коле Канински“ во Битола кога 14-годишникот турнал лименка од прозорецот додека го чекал наставникот. Во тој момент хигиеничарот...

Суспендиран хигиеничарот кој нападна ученик во основно училиште во Битола

Суспендиран хигиеничарот кој нападна ученик во основно училиште во Битола

Канал 5 | пред 6 дена

Јавно го осудуваме овој настан, а служителот е суспендиран, посочи Мирчевски. - Физичкиот напад од страна на служителот врз ученикот се случи викендов, во саботата, кога во училиштето се организираше наставен...

Суспендиран хигиеничарот кој нападна ученик во основно училиште во Битола

Суспендиран хигиеничарот кој нападна ученик во основно училиште во Битола

Фокус | пред 6 дена

Директорот на основното училиште „Коле Канински“ – Битола, Зоран Мирчевски потврди дека го суспендирал работникот Ј.Т., служител-хигиеничар во тамошното училиште заради физички напад врз ученик од деветто...

Суспендиран хигиеничарот кој нападна ученик во Битола

Суспендиран хигиеничарот кој нападна ученик во Битола

+Инфо | пред 6 дена

Ученикот А.С. роден 2003 година, по укажаната лекарска помош во одделението за максило-фацијална хирургија е пуштен на домашно лекување. Директорот на основното училиште „Коле Канински“ во Битола, Зоран...

Хигиеничар претепал малолетник зошто фрлил лименка во училиште

Хигиеничар претепал малолетник зошто фрлил лименка во училиште

Вечер | пред 6 дена

Малолетник бил физички нападнат од страна на хигиеничарот во основното училиште „Коле Канински“ во Битола, откако 14-годишникот турнал лименка од прозорецот, додека го чекал наставникот. Во тој момент...

Хигиеничар претепал малолетник зошто фрлил лименка во училиште

Хигиеничар претепал малолетник зошто фрлил лименка во училиште

Макфакс | пред 6 дена

Малолетник бил физички нападнат од страна на хигиеничарот во основното училиште „Коле Канински“ во Битола, откако 14-годишникот турнал лименка од прозорецот, додека го чекал наставникот. Во тој момент...

Хигиеничар во битолско турна ученик по скали  момчето заврши во болница

Хигиеничар во битолско турна ученик по скали, момчето заврши во болница

Вечер | пред 6 дена

Во саботата во 15.30 часот во Полициската станица Битола, 14-годишник од Битола заедно со негов родител пријавил дека истиот ден околу 15.00 часот физички бил нападнат од хигиеничар во училиштето „Коле...

Хигиеничар турнал ученик по скали

Хигиеничар турнал ученик по скали

Локално | пред 6 дена

СВР Битола соопшти дека во саботата хигиеничар во училиштето „Коле Канински“ во Битола турнал ученик по скалите. Според полицискиот билтен, околу 15 часот 14-годишен ученик додека чекал наставник, случајно...

Суспендиран хигиеничарот кој нападна ученик во основно училиште во Битола

Суспендиран хигиеничарот кој нападна ученик во основно училиште во Битола

Либертас | пред 6 дена

Директорот на основното училиште „Коле Канински“ – Битола, Зоран Мирчевски потврди дека го суспендирал работникот Ј.Т., служител-хигиеничар во тамошното училиште заради физички напад врз ученик од деветто...

Хигиеничар во битолско турна ученик по скали  момчето заврши во болница

Хигиеничар во битолско турна ученик по скали, момчето заврши во болница

Весник | пред 6 дена

Во саботата во 15.30 часот во Полициската станица Битола, 14-годишник од Битола заедно со негов родител пријавил дека истиот ден околу 15.00 часот физички бил нападнат од хигиеничар во училиштето „Коле...

Хигиеничар удрил ученик

Хигиеничар удрил ученик

Нетпрес | пред 6 дена

Хигиеничар во битолско училиште удрил ученик, информираше МВР. Според полицијата, 14-годишник од Битола заедно со негов родител пријавил дека во саботата околу 15 часот физички бил нападнат од хигиеничар...

Хигиеничар нападнал малолетник кој одбил да фрли лименка во корпа за отпадоци

Хигиеничар нападнал малолетник кој одбил да фрли лименка во корпа за отпадоци

Либертас | пред 6 дена

Малолетник бил физички нападнат од страна на хигиеничарот во основното училиште „Коле Канински“ во Битола, откако 14-годишникот турнал лименка од прозорецот, додека го чекал наставникот. Во тој момент...

Хигиеничар во училиште во Битола физички нападнал малолетник

Хигиеничар во училиште во Битола физички нападнал малолетник

Слободен печат | пред 6 дена

На 14.04.2018 година во 15.30 часот во Полициската станица Битола, 14-годишник од Битола заедно со негов родител пријавил дека истиот ден околу 15.00 часот физички бил нападнат од хигиеничар во училиштето...

Во Битола хигиеничар истепал ученик

Во Битола хигиеничар истепал ученик

Алфа | пред 6 дена

Во саботата во Битола, за време на настава во ОУ ``Коле Канински``, поради банална расправија со ученик од деветто одделение, хигиеничарот Ј.Т. физички го нападнал петнасетгодишното момче и започнал...

Хигиеничарод Битола истепал 14 годишник во училиште

Хигиеничарод Битола истепал 14 годишник во училиште

Прес 24 | пред 6 дена

На 14.04.2018 година во 15 часот и 30 минути во Полициската станица Битола, 14-годишник од Битола заедно со негов родител пријавил дека истиот ден околу 15.00 часот физички бил нападнат од хигиеничар во...

Суспендиран хигиеничарот кој нападна ученик во основно училиште во Битола

Суспендиран хигиеничарот кој нападна ученик во основно училиште во Битола

МИА | пред 6 дена

Битола, 16 април 2018 (МИА) - Директорот на основното училиште „Коле Канински“ - Битола, Зоран Мирчевски потврди дека го суспендирал работникот Ј.Т., служител-хигиеничар во тамошното училиште заради физички...

Хигиеничар истепал 14 годишник во училиште

Хигиеничар истепал 14 годишник во училиште

Курир | пред 6 дена

На 14.04.2018 година во 15.30 часот во Полициската станица Битола, 14-годишник од Битола заедно со негов родител пријавил дека истиот ден околу 15.00 часот физички бил нападнат од хигиеничар во училиштето...

Тежок инцидент во битолско училиште  Хигиеничар турна ученик по скали  момчето заврши во болница

Тежок инцидент во битолско училиште: Хигиеничар турна ученик по скали, момчето заврши во болница

Сител | пред 6 дена

Во саботата во 15.30 часот во Полициската станица Битола, 14-годишник од Битола заедно со негов родител пријавил дека истиот ден околу 15.00 часот физички бил нападнат од хигиеничар во училиштето „Коле...

Хигиеничар нападнал ученик во Битола  Го бутнал по скали зошто не сакал да крене лименка од подот

Хигиеничар нападнал ученик во Битола: Го бутнал по скали зошто не сакал да крене лименка од подот

Република | пред 6 дена

Во саботата околу 15.30 часот во Полициската станица Битола, 14-годишник од Битола заедно со негов родител пријавил дека истиот ден околу 15.00 часот физички бил нападнат од хигиеничар во училиштето „Коле...

СУДПЕНДИРАН СЛУЖИТЕЛ КОЈ ИСТЕПАЛ УЧЕНИК ВО УЧИЛИШТЕТО  КОЛЕ КАНИНСКИ  ВО БИТОЛА

СУДПЕНДИРАН СЛУЖИТЕЛ КОЈ ИСТЕПАЛ УЧЕНИК ВО УЧИЛИШТЕТО „КОЛЕ КАНИНСКИ“ ВО БИТОЛА

Сакам Да Кажам | пред 6 дена

Служителот Ј. Т. истепал ученик во Основното училиште „Коле Канински” во Битола, потврдија од битолската полиција. Инцидентот се случил во саботата, кога училиштето одработувало работен ден, и тоа при...

Хигиеничар нападнал ученик во ОУ Коле Канински во Битола

Хигиеничар нападнал ученик во ОУ Коле Канински во Битола

Орбис | пред 6 дена

На 14.04.2018 година во 15.30 часот во Полициската станица Битола, 14-годишник од Битола заедно со негов родител пријавил дека истиот ден околу 15.00 часот физички бил нападнат од хигиеничар во училиштето...

Хигиеничар нападнал ученик во ОУ Коле Канински во Битола

Хигиеничар нападнал ученик во ОУ Коле Канински во Битола

Тера | пред 6 дена

На 14.04.2018 година во 15.30 часот во Полициската станица Битола, 14-годишник од Битола заедно со негов родител пријавил дека истиот ден околу 15.00 часот физички бил нападнат од хигиеничар во училиштето...

НАТЕПАН УЧЕНИК ВО БИТОЛА  Хигиеничар истепал 14 годишник во училиште

НАТЕПАН УЧЕНИК ВО БИТОЛА: Хигиеничар истепал 14 годишник во училиште

Infomax | пред 6 дена

На 14.04.2018 година во 15.30 часот во Полициската станица Битола, 14-годишник од Битола заедно со негов родител пријавил дека истиот ден околу 15.00 часот физички бил нападнат од хигиеничар во училиштето...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност