Скопјани во филм на Чак Норис  Рекорден број тепачки викендов

Скопјани во филм на Чак Норис - Рекорден број тепачки викендов

Вечер | пред 6 дена

Вчера било пријавено дека околу 18.00 часот на бул. „Крсте Петков Мисирков" во Скопје бил нарушен јавниот ред и мир со тепачка помеѓу две групи. Со брза интервенција на полициски службеници двете групи...

Безбедно ли е Скопје  седум инциденти за само еден ден

Безбедно ли е Скопје - седум инциденти за само еден ден

Скопје Инфо | пред 6 дена

Доволно е да се отвори дневниот билтен на Министерството за внатрешни работи за да се види дека Скопје, главниот град на Република Македонија, станува небезбеден и град опасен за граѓаните. Само во текот...

Скопјани во филм на Чак Норис  Рекорден број тепачки викендов

Скопјани во филм на Чак Норис - Рекорден број тепачки викендов

Весник | пред 6 дена

Вчера било пријавено дека околу 18.00 часот на бул. „Крсте Петков Мисирков" во Скопје бил нарушен јавниот ред и мир со тепачка помеѓу две групи. Со брза интервенција на полициски службеници двете групи...

Седум тепачки за само еден ден во Скопје  жртви се и малолетни деца

Седум тепачки за само еден ден во Скопје - жртви се и малолетни деца

Прес 24 | пред 6 дена

Кога ќе го отворите дневниот билтен на Министерството за внатрешни работи ќе видите дека само во текот на вчрашниот ден се случиле седум тепачки во главниот град на Македонија. Во текот на вчерашниот ден...

Седум инциденти за само еден ден во Скопје жртви се и малолетни деца дали главниот град е безбеден

Седум инциденти за само еден ден во Скопје, жртви се и малолетни деца- дали главниот град е безбеден?

Курир | пред 6 дена

Доволно е да се отвори дневниот билтен на Министерството за внатрешни работи за да се види дека Скопје, главниот град на Република Македонија, станува небезбеден и град опасен за граѓаните. Само во текот...

Седум инциденти за само еден во Скопје жртви се и малолетни деца дали главниот град е безбеден

Седум инциденти за само еден во Скопје, жртви се и малолетни деца- дали главниот град е безбеден?

Курир | пред 6 дена

Доволно е да се отвори дневниот билтен на Министерството за внатрешни работи за да се види дека Скопје, главниот град на Република Македонија, станува небезбеден и град опасен за граѓаните. Само во текот...

Скопските улици како сцени од насилни видео игри  викендов рекорден број на тепачки и повредени

Скопските улици како сцени од насилни видео игри - викендов рекорден број на тепачки и повредени

Сител | пред 6 дена

Вчера било пријавено дека околу 18.00 часот на бул. „Крсте Петков Мисирков“ во Скопје бил нарушен јавниот ред и мир со тепачка помеѓу две групи. Со брза интервенција на полициски службеници двете групи...

МВР Билтен ДПЛ

МВР Билтен (ДПЛ)

МИА | пред 6 дена

Скопје, 16 април 2018 (МИА) - На 16.04.2018 година околу 01.00 часот на автопатот Тетово-Скопје, во близина на клучката за Желино, дошло до судир помеѓу мотоцикл без регистарски ознаки таблици, кој без...

Тепачка меѓу две жени на нива во Скопско  Прво ја удирала со клешти по главата па почнала да ја дави со раце маж и жена од Скопје измамени со продажба на дрва

Тепачка меѓу две жени на нива во Скопско – Прво ја удирала со клешти по главата, па почнала да ја дави со раце, маж и жена од Скопје измамени со продажба на дрва…

Скопје24 | пред 6 дена

На 15.04.2018 година во 14.00 часот било пријавено дека во нива во село Усје, скопско, С.С.(47) од село Усје, го нарушила јавниот ред и мир со физички напад врз лицето Л.С.(59) од истото село. Додека Л.С....

Брутална тепачка во кафеана помеѓу две колешки во Скопје уште една помеѓу две групи и истепан малолетник од хигиеничар во училиште

Брутална тепачка во кафеана помеѓу две колешки во Скопје, уште една помеѓу две групи и истепан малолетник од хигиеничар во училиште

Скопје24 | пред 6 дена

На 16.04.2018 година во 00.10 часот во Секторот за внатрешни работи Скопје било пријавено дека во угостителски објект на ул.  „Христо Татарчев“ бил нарушен јавниот ред и мир со тепачка помеѓу лицата Б.Ј.Т.(46)...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност