Во Рома децидни  Алисон Бекер не оди никаде

Во Рома децидни: Алисон Бекер не оди никаде!

Екипа | пред 6 дена

Сите оние кои се интересираат за Алисон Бекер треба да почнат да бараат други алтернативи за голманската позиција. Ова е пораката што денеска ја испрати претседателот на Рома, Џејмс Палота, јасно ставајќи...

Рома не го продава Алисон

Рома не го продава Алисон

A1on | пред 6 дена

Претседателот на Рома, Џејмс Палота изјави дека голманот Алисон Бекер нема да биде продаден во текот на летото без оглед на понудите за него кои ќе стигнат во клубот. – Немаме намера да го продаваме Алисон,...

Рома не го продава Алисон

Рома не го продава Алисон

Независен | пред 6 дена

Претседателот на Рома, Џејмс Палота изјави дека голманот Алисон Бекер нема да биде продаден во текот на летото без оглед на понудите за него кои ќе стигнат во клубот. - Немаме намера да го продаваме Алисон,...

Рома не го продава Алисон

Рома не го продава Алисон

Вечер Прес | пред 6 дена

Претседателот на Рома, Џејмс Палота изјави дека голманот Алисон Бекер нема да биде продаден во текот на летото без оглед на понудите за него кои ќе стигнат во клубот. Немаме намера да го продаваме Алисон,...

Рома тврди  Нема шанси да го продадеме Алисон

Рома тврди: Нема шанси да го продадеме Алисон!

Спортски | пред 6 дена

Претседателот на Рома, Џејмс Палота изјави дека голманот Алисон Бекер нема шанси да биде продаден во летниот преоден рок. 25-годишниот Бразилец игра фантастична сезона во дресот на Рома и за него силен...

Рома не го продава Алисон

Рома не го продава Алисон

Идивиди | пред 6 дена

Претседателот на Рома, Џејмс Палота изјави дека голманот Алисон Бекер нема да биде продаден во текот на летото без оглед на понудите за него кои ќе стигнат во клубот. - Немаме намера да го продаваме Алисон,...

 Волчицата  има донесено одлука  Претседателот на Рома испрати порака за иднината на Алисон на  Олимпико

„Волчицата“ има донесено одлука: Претседателот на Рома испрати порака за иднината на Алисон на „Олимпико“

Точка | пред 6 дена

Составот на Рома добро се држи во актуелнава сезона, па во Серија А е во Top 4, додека во Лигата на шампионите направи големо изненадување и дојде до полуфиналето во кое ќе се соочи со Ливерпул. Еден од...

Рома не го продава Алисон

Рома не го продава Алисон

ТВ 21 | пред 6 дена

Претседателот на Рома, Џејмс Палота изјави дека голманот Алисон Бекер нема да биде продаден во текот на летото без оглед на понудите за него кои ќе стигнат во клубот. – Немаме намера да го продаваме Алисон,...

Рома не го продава Алисон

Рома не го продава Алисон

Спорт М | пред 6 дена

Претседателот на Рома, Џејмс Палота изјави дека голманот Алисон Бекер нема да биде продаден во текот на летото без оглед на понудите за него кои ќе стигнат во клубот. – Немаме намера да го продаваме Алисон,...

 Волчицата  има донесено одлука  Претседателот на Рома испрати порака за иднината на Алисон на  Олимпико

„Волчицата“ има донесено одлука: Претседателот на Рома испрати порака за иднината на Алисон на „Олимпико“

Дерби | пред 6 дена

Составот на Рома добро се држи во актуелнава сезона, па во Серија А е во Top 4, додека во Лигата на шампионите направи големо изненадување и дојде до полуфиналето во кое ќе се соочи со Ливерпул. Еден од...

Рома не го продава Алисон

Рома не го продава Алисон

МИА | пред 6 дена

Рим, 16 април 2018 (МИА) - Претседателот на Рома, Џејмс Палота изјави дека голманот Алисон Бекер нема да биде продаден во текот на летото без оглед на понудите за него кои ќе стигнат во клубот. - Немаме...

Рома не го продава Алисон

Рома не го продава Алисон

Пост | пред 6 дена

Претседателот на Рома, Џејмс Палота изјави дека голманот Алисон Бекер нема да биде продаден во текот на летото без оглед на понудите за него кои ќе стигнат во клубот. – Немаме намера да го продаваме Алисон,...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност