Споменици на Бадев и Атанасовски во Кисела Вода

Споменици на Бадев и Атанасовски во Кисела Вода

Вечер | пред 6 дена

Споменици на етно-солистот Никола Бадев и гајдаџијата Пеце Атанасовски се поставени во Кисела Вода, а истите биле нарачани од претходното раководство на оваа скопска општина, објави Фокус .. Постаментите...

Споменици на Бадев и Атанасовски во Кисела Вода

Споменици на Бадев и Атанасовски во Кисела Вода

Весник | пред 6 дена

Споменици на етно-солистот Никола Бадев и гајдаџијата Пеце Атанасовски се поставени во Кисела Вода, а истите биле нарачани од претходното раководство на оваа скопска општина, објави Фокус .. Постаментите...

Споменици на Бадев и Атанасовски во Кисела Вода

Споменици на Бадев и Атанасовски во Кисела Вода

Фактор | пред 6 дена

Фото: Фокус Споменици на етно-солистот Никола Бадев и гајдаџијата Пеце Атанасовски се поставени во Кисела Вода, а истите биле нарачани од претходното раководство на оваа скопска општина, објави Фокус ....

Споменици на Бадев и Атанасовски поставени во парк во Кисела Вода

Споменици на Бадев и Атанасовски поставени во парк во Кисела Вода

Либертас | пред 6 дена

Два нови споменици се појавија во парк во Кисела Вода во близина на Домот на култура кој пред две години беше реновиран од претходното раководство на општината. Пејачот на народни песни, Никола Бадев и...

Спомениците продолжуваат да  никнуваат   Бадев и Атанасовски поставени во парк во Кисела Вода

Спомениците продолжуваат да „никнуваат“, Бадев и Атанасовски поставени во парк во Кисела Вода

Фокус | пред 6 дена

Два нови споменици се појавија во парк во Кисела Вода во близина на Домот на култура кој пред две години беше реновиран од претходното раководство на општината. Пејачот на народни песни, Никола Бадев и...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност