Отстранети дивите пазарџии во општина Аеродром

Отстранети дивите пазарџии во општина Аеродром

A1on | пред 6 дена

Инспекциската служба на општина Аеродром во соработка со комуналната инспекција на Град Скопје, пазарната инспекција и полицијата деновиве организираа акција за отстранување на дивите препродавачи на најфреквентните...

Отстранети дивите пазарџии во Општина Аеродром

Отстранети дивите пазарџии во Општина Аеродром

Макфакс | пред 6 дена

Организирана акција за отстранување на дивите препродавачи на најфреквентните локации во општина Аеродром се спроведува деновиве, а во неа учествуваат инспекциската служба на општината, комуналната инспекција...

Отстранети дивите пазарџии во Општина Аеродром

Отстранети дивите пазарџии во Општина Аеродром

Вечер | пред 6 дена

Организирана акција за отстранување на дивите препродавачи на најфреквентните локации во општина Аеродром се спроведува деновиве, а во неа учествуваат инспекциската служба на општината, комуналната инспекција...

Општина Аеродром ги отстрани дивите пазарџии

Општина Аеродром ги отстрани дивите пазарџии

Нетпрес | пред 6 дена

Инспекциската служба на општина Аеродром во соработка со комуналната инспекција на Град Скопје, пазарната инспекција и полицијата деновиве организираа акција за отстранување на дивите препродавачи на најфреквентните...

Отстранети дивите пазарџии во општина Аеродром

Отстранети дивите пазарџии во општина Аеродром

Кајгана | пред 6 дена

Скопје, 16 април 2018 (МИА) - Инспекциската служба на општина Аеродром во соработка со комуналната инспекција на Град Скопје, пазарната инспекција и полицијата деновиве организираа акција за отстранување...

Отстранети дивите пазарџии во Општина Аеродром

Отстранети дивите пазарџии во Општина Аеродром

Денар | пред 6 дена

Организирана акција за отстранување на дивите препродавачи на најфреквентните локации во општина Аеродром се спроведува деновиве, а во неа учествуваат инспекциската служба на општината, комуналната инспекција...

Отстранети дивите пазарџии во Општина Аеродром

Отстранети дивите пазарџии во Општина Аеродром

Бизнис вести | пред 6 дена

Инспекциската служба на Општина Аеродром во соработка со комуналната инспекција на Град Скопје, пазарната инспекција и полицијата деновиве организираа акција за отстранување на дивите препродавачи на најфреквентните...

Општина Аеродром ги отстрани дивите пазарџии

Општина Аеродром ги отстрани дивите пазарџии

Скопје Инфо | пред 6 дена

Инспекциската служба на општина Аеродром во соработка со комуналната инспекција на Град Скопје, пазарната инспекција и полицијата деновиве организираа акција за отстранување на дивите препродавачи на најфреквентните...

Општина Аеродром ги отстрани дивите пазарџии

Општина Аеродром ги отстрани дивите пазарџии

Курир | пред 6 дена

Инспекциската служба на општина Аеродром во соработка со комуналната инспекција на Град Скопје, пазарната инспекција и полицијата деновиве организираа акција за отстранување на дивите препродавачи на најфреквентните...

Отстранети дивите пазарџии во општина Аеродром

Отстранети дивите пазарџии во општина Аеродром

Вечер Прес | пред 6 дена

Инспекциската служба на општина Аеродром во соработка со комуналната инспекција на Град Скопје, пазарната инспекција и полицијата деновиве организираа акција за отстранување на дивите препродавачи на најфреквентните...

Отстранети дивите пазарџии во општина Аеродром

Отстранети дивите пазарџии во општина Аеродром

ТВ 21 | пред 6 дена

Инспекциската служба на општина Аеродром во соработка со комуналната инспекција на Град Скопје, пазарната инспекција и полицијата деновиве организираа акција за отстранување на дивите препродавачи на најфреквентните...

Отстранети дивите пазарџии во општина Аеродром

Отстранети дивите пазарџии во општина Аеродром

МИА | пред 6 дена

Скопје, 16 април 2018 (МИА) - Инспекциската служба на општина Аеродром во соработка со комуналната инспекција на Град Скопје, пазарната инспекција и полицијата деновиве организираа акција за отстранување...

Отстранети дивите пазарџии во Општина Аеродром

Отстранети дивите пазарџии во Општина Аеродром

Опсервер | пред 6 дена

Инспекциската служба на Општина Аеродром во соработка со комуналната инспекција на Град Скопје, пазарната инспекција и полицијата деновиве организираа акција за отстранување на дивите препродавачи на најфреквентните...

Општина Аеродром ги отстрани дивите пазарџии

Општина Аеродром ги отстрани дивите пазарџии

Скопје24 | пред 6 дена

Инспекциската служба на општина Аеродром во соработка со комуналната инспекција на Град Скопје, пазарната инспекција и полицијата деновиве организираа акција за отстранување на дивите препродавачи на најфреквентните...

Отстранети дивите пазарџии во општина Аеродром

Отстранети дивите пазарџии во општина Аеродром

Пост | пред 6 дена

Инспекциската служба на општина Аеродром во соработка со комуналната инспекција на Град Скопје, пазарната инспекција и полицијата деновиве организираа акција за отстранување на дивите препродавачи на најфреквентните...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност