Пополнување на албумот за СП Русија 2018 на  Панини  ќе ве кошта ѓавол и пол

Пополнување на албумот за СП Русија 2018 на „Панини“ ќе ве кошта ѓавол и пол

365 | пред 6 дена

41 Споделувања Share Tweet Дваесет и првото Светско првенство во фудбал ќе се одржи од 14. јуни до 15. јули годинава во Русија. Со години омилено хоби на фановите, како загревање пред почетокот на Мундијалот,...

Албумот на Панини за СП Русија 2018   интересно и изгор скапо хоби

Албумот на Панини за СП Русија 2018 – интересно и изгор скапо хоби

SkopjeID | пред 6 дена

Дваесет и првото Светско првенство во фудбал ќе се одржи од 14. јуни до 15. јули годинава во Русија. Со години омилено хоби на фановите, како загревање пред почетокот на Мундијалот, е собирањето на албумот...

Албумот на Панини за СП Русија 2018   интересно и изгор скапо хоби

Албумот на Панини за СП Русија 2018 – интересно и изгор скапо хоби

Слободен печат | пред 6 дена

Дваесет и првото Светско првенство во фудбал ќе се одржи од 14. јуни до 15. јули годинава во Русија. Со години омилено хоби на фановите, како загревање пред почетокот на Мундијалот, е собирањето на албумот...

Албумот на Панини за СП Русија 2018   интересно и скапо хоби

Албумот на Панини за СП Русија 2018 - интересно и скапо хоби

Кајгана | пред 6 дена

Скопје, 16 април 2018 (МИА) - Дваесет и првото Светско првенство во фудбал ќе се одржи од 14-ти јуни до 15-ти јули годинава во Русија. Со години омилено хоби на фановите, како загревање пред почетокот...

Албумот на Панини за СП Русија 2018   интересно и скапо хоби

Албумот на Панини за СП Русија 2018 – интересно и скапо хоби

Орбис | пред 6 дена

Дваесет и првото Светско првенство во фудбал ќе се одржи од 14-ти јуни до 15-ти јули годинава во Русија. Со години омилено хоби на фановите, како загревање пред почетокот на Мундијалот, е собирањето на...

Албумот на Панини за СП Русија 2018   интересно и скапо хоби

Албумот на Панини за СП Русија 2018 - интересно и скапо хоби

МИА | пред 6 дена

Скопје, 16 април 2018 (МИА) - Дваесет и првото Светско првенство во фудбал ќе се одржи од 14-ти јуни до 15-ти јули годинава во Русија. Со години омилено хоби на фановите, како загревање пред почетокот...

ЧЕТИРИ ГОДИНИ ГИ СЛЕДИМЕ И МИСЛИМЕ ТИМОВИТЕ ЗА АЛБУМ ЗА СВЕТСКО ПРВЕНСТВО  ВЕЛИ ДИРЕКТОРОТ НА  ПАНИНИ

ЧЕТИРИ ГОДИНИ ГИ СЛЕДИМЕ И МИСЛИМЕ ТИМОВИТЕ ЗА АЛБУМ ЗА СВЕТСКО ПРВЕНСТВО, ВЕЛИ ДИРЕКТОРОТ НА „ПАНИНИ“

Сакам Да Кажам | пред една недела

Кога се подготвува албум за светско фудбалско првенство, секогаш постои можност во него да се најдат и играчи кои нема да настапат. „Панини груп“, светскиот лидер на полето на албуми со самолепливи сликички,...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност