ЦРНИОТ ПАНТЕР  ДОМИНИРА ПЕТТА НЕДЕЛА ПО РЕД  ПРВА ВАКВА НИЗА ОД  АВАТАР

„ЦРНИОТ ПАНТЕР“ ДОМИНИРА ПЕТТА НЕДЕЛА ПО РЕД, ПРВА ВАКВА НИЗА ОД „АВАТАР“

Смарт СДК | пред еден месец

Уште од „Аватар“, никој така не доминирал на кино-благајните како „Црниот Пантер“. Тој стана првиот филм по мегахитот на Џејмс Камерон од 2009 година кој пет недели по ред бил на првото место според заработката....

Листа на најбрзи  астрономски  заработки од филм

Листа на најбрзи „астрономски“ заработки од филм!

Рипост | пред еден месец

„Црниот пантер“ на режисерот Рајан Куглер, со својата прва милијарда долари приход, влезе во историјата како еден од филмовите кои заработиле најмногу за помалку од еден месец. Со тоа може да се пофалат...

Филмови со најголема месечна заработувачка во историјата

Филмови со најголема месечна заработувачка во историјата

Факултети | пред еден месец

( Фото: Youtube screenshot ) Филмот „ Црниот пантер “ (Black panther) од режисерот Рајан Куглер, влезе во историјата на оваа индустрија како едно од остварувањата кои однеле најголема заработка. Минатиот...

Филмови кои најмногу заработиле за помалку од еден месец

Филмови кои најмногу заработиле за помалку од еден месец

Алсат-М | пред еден месец

„Црниот пантер“ на режисерот Рајан Куглер, со својата прва милијарда долари приход, влезе во историјата како еден од филмовите кои заработиле најмногу за помалку од еден месец. Со тоа може да се пофалат...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност