Во  Јавна соба  со проект  Книжевни магнитуди  со Марта Маркоска

Во „Јавна соба“ со проект „Книжевни магнитуди“ со Марта Маркоска

+Инфо | пред еден месец

Поетесата Марта Маркоска во рамките на проектот „Книжевни магнитуди“, кој ќе почне на 20 март, во 19 часот, во „Јавна соба“ заедно со гостите Ристо Лазаров и Лидија Капушевска – Дракулевска ќе биде „на...

Во  Јавна соба  ќе стартува проектот  Книжевни магнитуди  со Марта Маркоска

Во „Јавна соба“ ќе стартува проектот „Книжевни магнитуди“ со Марта Маркоска

МКД | пред еден месец

Поетесата Марта Маркоска во рамките на проектот „Книжевни магнитуди“, кој ќе почне на 20 март, во 19 часот, во „Јавна соба“ заедно со гостите Ристо Лазаров и Лидија Капушевска - Дракулевска ќе биде „на...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност