Промоција на соло албумот  Пази куче  на Васко Атанасовски во Кинотеката на Македонија

Промоција на соло албумот „Пази куче“ на Васко Атанасовски во Кинотеката на Македонија

Вечер Прес | пред еден месец

На 23 и 24 март во Кинотеката на Македонија ќе биде промовиран соло албумот „Пази куче“ на Васко Атанасовски. Пред концертите ќе се прикажат два филма во селекција на Атанасовски, кои се дел од програмата...

Промоција на соло албумот  Пази куче  на Васко Атанасовски во Кинотеката на Македонија

Промоција на соло албумот „Пази куче“ на Васко Атанасовски во Кинотеката на Македонија

Макфакс | пред еден месец

На 23 и 24 март во Кинотеката на Македонија ќе биде промовиран соло албумот „Пази куче“ на Васко Атанасоски. Пред концертите ќе се прикажат два филма во селекција на Атанасоски, кои се дел од програмата...

Васко Атанасовски уредник со причина во Кинотека

Васко Атанасовски уредник со причина во Кинотека...

Нова Македонија | пред еден месец

Васко Атанасовски уредник со причина во Кинотека Во Кинотеката на Македонија на 23 и 24 март ќе биде промовиран соло-албумот „Пази куче“ на Васко Атанасоски. Пред концертите ќе се прикажат два филма во...

Кинотека на Македонија   Уредник со причина  Васко Атанасоски

Кинотека на Македонија: „Уредник со причина“ Васко Атанасоски

+Инфо | пред еден месец

На 23 и 24 март во Кинотеката на Македонија ќе биде промовиран соло албумот „Пази куче“ на Васко Атанасоски.  Пред концертите ќе се прикажат два филма во селекција на Васко Атанасоски,  кои  се  дел од...

Промоција на соло албумот  Пази куче  на Васко Атанасовски во Кинотеката на Македонија

Промоција на соло албумот „Пази куче“ на Васко Атанасовски во Кинотеката на Македонија

Денар | пред еден месец

На 23 и 24 март во Кинотеката на Македонија ќе биде промовиран соло албумот „Пази куче“ на Васко Атанасоски. Пред концертите ќе се прикажат два филма во селекција на Атанасоски, кои се дел од програмата...

Васко Атанасоски е нов  Уредник со причина  во Кинотека на Македонија

Васко Атанасоски е нов „Уредник со причина“ во Кинотека на Македонија

Република | пред еден месец

На 23 и 24 март во Кинотеката на Македонија ќе биде промовиран соло албумот „Пази куче“ на Васко Атанасоски. Пред концертите ќе се прикажат два филма во селекција на Васко Атанасоски, кои се дел од програмата...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност