Кралицата Елизабета не ѝ дозволува  Кејт Мидлтон сака да се породи во

Кралицата Елизабета не ѝ дозволува: Кејт Мидлтон сака да се породи во…

Попара | пред 7 месеци

Третата бременост на Кејт Мидлтон е главна тема на таблоидите не само во Британија, туку во целиот свет. Имено, последните информации за војводката се дека таа решила третото дете да го роди дома! Нејзината...

Скандалот меѓу Кејт и кралицата зема замав

Скандалот меѓу Кејт и кралицата зема замав!

Локално | пред 7 месеци

Војвотката Кејт Мидлтон знае одлично како да им ги изади нервите на кралското семејство. Очигледно тоа го прави совршено.  Зашто го направи и сега тоа, иако има радосен повод со ново бебе во семејството?...

Голем скандал добива импулс во кралското семејство  Се вжештува односот меѓу Кејт Мидлтон и кралицата Елизабета II

Голем скандал добива импулс во кралското семејство: Се вжештува односот меѓу Кејт Мидлтон и кралицата Елизабета II

Локално | пред 7 месеци

Војвотката Кејт Мидлтон совршено знае како да ги истенчи нервите на кралското семејство. Очигледно, тоа го прави совршено, бидејќи таа тоа го прави и сега, и покрај веселата пригода со новото бебе во семејството....

Се разведуваат родителите на Кејт Мидлтон

Се разведуваат родителите на Кејт Мидлтон?

Република | пред 7 месеци

Се’ почесто се слушаат гласините дека бракот на родителите на Војвотката од Кембриџ, Керол и Мајкл Мидлтон е на чекор од развод. Врската на брачниот пар Мидлтон којшто се венчал во 1980-та година е затегната...

Кејт Мидлтон донесе одлука која ги изненади сите  особено кралицата Елизабета

Кејт Мидлтон донесе одлука која ги изненади сите, особено кралицата Елизабета!

Вистина | пред 7 месеци

Кејт Мидлтон и принцот Вилијам често не се држат до правилата и традицијата на кралското семејство, па оваа одлука сите ги изненади. Британските таблоиди пиуваат дека Кејт донела одлука во духот на традицијата...

Кралицата Елизабета не ѝ дозволува  Кејт Мидлтон сака да се породи во

Кралицата Елизабета не ѝ дозволува: Кејт Мидлтон сака да се породи во...

Бркај работа | пред 7 месеци

Третата бременост на Кејт Мидлтон е главна тема на таблоидите не само во Британија, туку во целиот свет. Имено, последните информации за војводката се дека таа решила третото дете да го роди дома! Нејзината...

Се шушка дека се разведуваат родителите на Кејт Мидлтон

Се шушка дека се разведуваат родителите на Кејт Мидлтон

+Инфо | пред 7 месеци

Се почесто се слушаат гласините дека бракот на родителите на војвотката од Кембриџ, Керол и Мајкл Мидлтон е на чекор од развод, пишува порталот „Клосервикли“. Врската на брачната двојка Мидлтон којашто...

Кралицата Елизабета не дозволува  Кејт Мидлтон сака да се породи во

Кралицата Елизабета не дозволува: Кејт Мидлтон сака да се породи во…

Хит Портал | пред 7 месеци

Третата бременост на Кејт Мидлтон е топ вест не само во Британија, туку во целиот свет.Последните информации за војводката се дека таа решила третото дете да го роди дома! Нејзината одлука освен на традицијата,...

14 работи кои не ги знаете за Кејт Мидлтон

14 работи кои не ги знаете за Кејт Мидлтон

Lady | пред 7 месеци

Сме зборувале многу за нејзината свадба, нејзиниот накит, за нејзините деца, за нејзините фустани … Еве уште 14 работи кои веројатно не ги знаете за неа: 1. Уште на 10 години Кејт докажала дека ќе биде...

Кејт донела драстична одлука за третот пораѓај  Ова на Кралицата воопшто нема да ѝ се допадне

Кејт донела драстична одлука за третот пораѓај: Ова на Кралицата воопшто нема да ѝ се допадне!

Македонија Денес | пред 7 месеци

Британските таблоиди пишуваат дека Кејт донела одлука во духот на кралската семејна традиција, но дека ова воопшто нема да ѝ се допадне на кралицата Елизабета. Кејт Мидлтон и Принцот Вилијам се модерна...

Озборувањата велат дека се разведуваат родителите на Кејт Мидлтон  Се дели богатство од 42 милиони евра

Озборувањата велат дека се разведуваат родителите на Кејт Мидлтон: Се дели богатство од 42 милиони евра?

Точка | пред 7 месеци

Се' почесто се слушаат гласините дека бракот на родителите на Војвотката од Кембриџ, Керол и Мајкл Мидлтон е на чекор од развод. Врската на брачниот пар Мидлтон којшто се венчал во 1980-та година е затегната...

Многу е опасно  Кралицата Елизабета не се сложува со одлуката на Кејт за третата бременост

Многу е опасно: Кралицата Елизабета не се сложува со одлуката на Кејт за третата бременост

Република | пред 7 месеци

Бременоста на принцезата Кејт Мидлтон е главна тема во Велика Британија. Последна вест која доаѓа од Обединетото Кралство р дека Кејт одлучила овојпат да се породи дома за да не се изложува на стресот...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност