Колку се слатки  Серена Вилијамс ја покажа ќеркичката

Колку се слатки: Серена Вилијамс ја покажа ќеркичката

Екипа | пред 7 месеци

Американската тенисерка Серена Вилијамс ужива во мајчинството, а одлучи да ја покаже својата слатка ќеркичка на јавноста. Малата Алексис Олимпија Оханијан спие на градите на својата мајка, фотографија...

Серена Вилијамс ја покажа ќерката  Имавме компликации првите шест дена ВИДЕО

Серена Вилијамс ја покажа ќерката: Имавме компликации првите шест дена ВИДЕО

+Инфо | пред 7 месеци

Серена (35) откри дека името на бебето е Алексис Олимпија Оханијан Џиниор, како таткото, но и дека морале да останат во болница по раѓањето на ќерката бидејќи имало компликации во првите шест дена. Тениската...

Серена Вилијамс објави слика од ќеркичката

Серена Вилијамс објави слика од ќеркичката

За забава | пред 7 месеци

Серена Вилијамс на своите фанови им приреди изненадување. Таа сподели слика од нејзината ќерка. Познатата тенисерка ја донесе на свет својата ќерка на 1-ви Септември оваа година. Овој месец таа се породи...

Серена Вилијамс го сподели името на ќерката  слика и слатко видео од бременоста

Серена Вилијамс го сподели името на ќерката, слика и слатко видео од бременоста

Точка | пред 7 месеци

Серена конечно објави слика со својата ќерка. Познатата тенисерка ја донесе на свет својата ќерка на 1-ви Септември оваа година. Серена Вилијамс на своите фанови им приреди изненадување. Таа сподели слика...

Серена Вилијамс ја објави првата фотографија од ќеркичката

Серена Вилијамс ја објави првата фотографија од ќеркичката

Република | пред 7 месеци

Тенисерката Серена Вилијамс само неколку недели по породувањето сподели фотографија од својата ќеркичка на „Инстаграм“. „Запознајте ја Алексис Олимпија Оханијан Јуниор!“, напиша таа под фотографијата,...

Серена Вилијамс објави фотографија со ќерката

Серена Вилијамс објави фотографија со ќерката

Reporter.mk | пред 7 месеци

Тенисерката Серена Вилијамс само неколку недели по породувањето сподели фотографија од својата ќеркичка на „Инстаграм“. „Запознајте ја Алексис Олимпија Оханијан Јуниор!“, напиша таа под фотографијата,...

Серена Вилијамс ја објави првата фотографија од ќеркичката

Серена Вилијамс ја објави првата фотографија од ќеркичката

Прес 24 | пред 7 месеци

Тенисерката Серена Вилијамс само неколку недели по породувањето сподели фотографија од својата ќеркичка на „Инстаграм“. „Запознајте ја Алексис Олимпија Оханијан Јуниор!“, напиша таа под фотографијата,...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност