Омер и Дефне го срушија Инстаграм   еве што прават зад камерите

Омер и Дефне го срушија Инстаграм – еве што прават зад камерите

Република | пред 7 месеци

Освен што одлично функционираат на камера, тие се пријатели и зад камерите. Омер и Дефне со новата фотографија на која се прегрнати го срушија Инстаграм. Оваа сеуште несудена двојка снима нова серија која...

Омер и Дефне зад камерите од снимањето на новиот филм

Омер и Дефне зад камерите од снимањето на новиот филм

Reporter.mk | пред 7 месеци

Омилената турска актерска двојка Бариш Ардуч и Елцин Сангу по успехот на „Изнајмена љубов“, каде што ги играа улогите на Омер и Дефне, деновиве на големо го снимаат новиот филм „Те молам остани“. Вчеравечер...

Обожавателите полудеа  Омер и Дефне прегрнати зад камерите од снимањето на новиот филм

Обожавателите полудеа: Омер и Дефне прегрнати зад камерите од снимањето на новиот филм!

Курир | пред 7 месеци

Актерите имаат армија обожаватели низ Европа и Азија кои ги следат во секој чекор и не пропуштаат ништо ново поврзано со нив. Па така, вчеравечер осамна фотографија на која Омер и Дефне позираат прегрнати...

Омер и Дефне го срушија Инстаграм   еве што прават зад камерите

Омер и Дефне го срушија Инстаграм - еве што прават зад камерите

Прес 24 | пред 7 месеци

Освен што одлично функционираат на камера, тие се пријатели и зад камерите. Омер и Дефне со новата фотографија на која се прегрнати го срушија Инстаграм.

Обожавателите полудеа  Омер и Дефне прегрнати зад камерите од снимањето на новиот филм

Обожавателите полудеа: Омер и Дефне прегрнати зад камерите од снимањето на новиот филм!

Вистина | пред 7 месеци

Омилената турска актерка двојка, Бариш Ардуч и Елцин Сангу, неуморно работат на снимањето на новиот филм „Те молам остани“ на кој се работи под полна пареа. Актерите имаат армија обожаватели низ Европа...

МАЖИШТE  Омер каков не сте го виделе  а ниту го замислувате

МАЖИШТE: Омер каков не сте го виделе, а ниту го замислувате!

Вистина | пред 8 месеци

Од вчеравчер на телевизија Сител повторно стартуваше хит серијата „Вљубениот ерген“која дамите ја гледаат поради згодниот дизајнер Омер Иплкчи, улога која ја игра популарниот турски актер Бариш Ардуч....

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност