Марко Јариќ преплашен  Ирма не го поштеди

Марко Јариќ преплашен: Ирма не го поштеди!

Курир | пред 7 месеци

Jариќ заедно со ќерките си замина од загрозеното подрачје, па сега е во својот стан во Лос Анџелес и не планира да се врати додека не помине опасноста. Марко во Мајами има куќа од 600 квадрати и тоа на...

Ураганот Ирма не го поштеди и Марко Јариќ   преплашен го напушти Мајами

Ураганот Ирма не го поштеди и Марко Јариќ - преплашен го напушти Мајами

Прес 24 | пред 7 месеци

Поранешниот кошаркар Марко Јариќ  го напушти својот имот на Мајами поради ураганот Ирма кој деновиве пустоши по Флорида. Jариќ заедно со ќерките си замина од загрозеното подрачје, па сега е во својот стан...

Марко Јариќ преплашен  Ирма не го поштеди

Марко Јариќ преплашен: Ирма не го поштеди!

Вистина | пред 7 месеци

Поранешниот кошаркар Марко Јариќ  го напушти својот имот на Мајами поради ураганот Ирма кој деновиве пустоши по Флорида. Jариќ заедно со ќерките си замина од загрозеното подрачје, па сега е во својот стан...

Брена се огласи  Ирма и зададе главоболка   еве во каква состојба е нејзиниот луксузен имот на Мајами

Брена се огласи: Ирма и зададе главоболка – еве во каква состојба е нејзиниот луксузен имот на Мајами!

Вистина | пред 7 месеци

Ураганот Ирма и зададе главоболка и на пејачката Лепа Брена која има луксузен имот на Мајами. Имено, страшната непогода направи разорна штета во Америка, а пејачката по пој повод се огласи за еден српски...

Додека Лима ги покажуваше ци ките  ураган и ја оштети луксузната вила

Додека Лима ги покажуваше ци*ките, ураган и ја оштети луксузната вила

Вечер | пред 8 месеци

Бразилската манекенка, Адријана Лима, по разводот од српскиот кошаркар Марко Јариќ, продолжи да живее во поранешниот дом во Мајами, заедно со нивните две ќерки. Една од најубавите жени во светот, "анѓелот"...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност