Не стигнале да реагираат  Брена се огласи во врска со штетите од ураганот врз нејзиниот дом

Не стигнале да реагираат - Брена се огласи во врска со штетите од ураганот врз нејзиниот дом

Прес 24 | пред 7 месеци

Ураганот „Ирма“ последниве неколку дена направи пустош, а покрај тоа и во елитниот крај Мајами Саут Бич каде што Лепа Брена поседува вила. Како што се шпекулираше, штетата која е настаната е огромна, но...

Лепа Брена го покажала хаосот кој се случил во нејзиниот дом

Лепа Брена го покажала хаосот кој се случил во нејзиниот дом!

Вечер | пред 7 месеци

Пејачката фотографијата ја направила во својата вила на Бежаниска коса, откако малку невремето се потсмирило. "Ирма малку дојде и во нашиот двор. Ветрот го фрли кошот во базенот", Лепа Брена им се пожалила...

Ирма дојде и во нашиот двор Лепа Брена покажа што останало од нејзината вила

Ирма дојде и во нашиот двор: Лепа Брена покажа што останало од нејзината вила

Република | пред 7 месеци

Вчера ураганот Ирма протатне низ САД, а музичката ѕвезда Лепа Брена се пожали со фотографија на која се гледа како поминал низ нејзиниот двор во текот на невремето во Србија, споредувајќи го со истото,...

Ирма дојде и во нашиот двор Лепа Брена покажа каков хаос предизвика невремето во нејзиниот двор

Ирма дојде и во нашиот двор: Лепа Брена покажа каков хаос предизвика невремето во нејзиниот двор

Сител | пред 7 месеци

Вчера ураганот Ирма протатне низ САД, а музичката ѕвезда Лепа Брена се пожали со фотографија на која се гледа како поминал низ нејзиниот двор во текот на невремето во Србија, споредувајќи го со истото,...

Ирма удри по вилата на Лепа Брена

Ирма удри по вилата на Лепа Брена

Идивиди | пред 7 месеци

Ураганот Ирма безмилосно се спушти врз Флорида, а со тоа поплави и многу од куќите кои се во сопственост на познатите. Една од нив и е луксузната вила на пејачката Лепа Брена. Брена сподели фотографија...

Ураганот Ирма ја уништил луксузната вила од милион евра на Лепа Брена во Мајами

Ураганот „Ирма“ ја уништил луксузната вила од милион евра на Лепа Брена во Мајами

Курир | пред 8 месеци

Страшниот ураган го погоди и Саут Бич, елитен кварт во Мајами каде Брена има луксузна вила од милион евра. Според српските медиуми, вилата на Брена претрпела големи штети од ударите на „Ирма“. Имено, според...

Ирма ја уништи вилата на Брена во Мајами

Ирма ја уништи вилата на Брена во Мајами

За Се | пред 8 месеци

Страшниот ураган го погоди и Саут Бич , елитен кварт во Мајами каде Брена има луксузна вила од милион евра. Според српските медиуми, вилата на Брена претрпела големи штети од ударите на „Ирма“. Имено,...

Ураганот Ирма ја уништил луксузната вила од милион евра на Лепа Брена во Мајами

Ураганот „Ирма“ ја уништил луксузната вила од милион евра на Лепа Брена во Мајами

Пулс 24 | пред 8 месеци

Балканската музичка ѕвезда Лепа Брена е очајна поради ураганот „Ирма“. Страшниот ураган го погоди и Саут Бич, елитен кварт во Мајами каде Брена има луксузна вила од милион евра. Според српските медиуми,...

Ирма дојде во нејзиниот двор Брена покажа каков хаос се случил во нејзиниот дом

Ирма дојде во нејзиниот двор: Брена покажа каков хаос се случил во нејзиниот дом!

Вистина | пред 8 месеци

Изминативе денови ураганот Ирма помина низ Соединетите Американски Држави, а музичката ѕвезда Лепа Брена со фотографии се пожали како поминал нејзиниот двор за време на невремето во Србија, споредувајќи...

Ураганот ја погоди и Лепа Брена Ирма и ја уништа вилата од милион евра на Мајами

Ураганот ја погоди и Лепа Брена: Ирма и ја уништа вилата од милион евра на Мајами!

Exclusive | пред 8 месеци

Лепа Брена преживеа драма со ураганот Ирма. Тој го пододи Saut Bic, елитно место каде пејачката има вила. Според тврдењата од лице место, веќе еден удар ја пгодои вилата на Брена, а Живојиновиќ се плашат...

Ураганот Ирма ја уништил луксузната вила од милион евра на Лепа Брена во Мајами

Ураганот „Ирма“ ја уништил луксузната вила од милион евра на Лепа Брена во Мајами

Канал 5 | пред 8 месеци

Страшниот ураган го погоди и Саут Бич , елитен кварт во Мајами каде Брена има луксузна вила од милион евра. Според српските медиуми, вилата на Брена претрпела големи штети од ударите на „Ирма“. Irma dosla...

Силното невреме направи хаос во дворот на Брена  Ирма дојде кај нас

Силното невреме направи хаос во дворот на Брена - "Ирма дојде кај нас"

Прес 24 | пред 8 месеци

Силно невреме вчера беснееше и во Србија и направи хаос и во домот на Лепа Брена. Таа на Инстаграм покажа дека кошот и завршил во базен, па напиша дека Ирма дојде кај нив во дворот.

 Ирма пристигна и во домот на Лепа Брена Погледнете невремето каква штета направи во дворот на вилата

„Ирма“ пристигна и во домот на Лепа Брена: Погледнете невремето каква штета направи во дворот на вилата!

Exclusive | пред 8 месеци

Ни дворот на Лепа Брена не беше поштеден од невремето кое синоќа го зафати Белград и околината. Ирма пристина и во нашиот двор. Ветерот го однесе кошот во базенот, откри Брена на Инстаграм и објави фотографија од нејзиниот двор.

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност