Сега сум малку посилна  Анџелина Џоли зборуваше

„Сега сум малку посилна“: Анџелина Џоли зборуваше ...

Фемина | пред 7 месеци

Измина точно една година откако Анџелина Џоли поднесе документи за развод од Бред Пит по две години брачен живот. Холивудскиот пар беше во врска повеќе од една деценија. 42-годишната актерка и режисерка...

Анџелина Џоли  дефиниција за елеганција на филмскиот фестивал во Торонто

Анџелина Џоли – дефиниција за елеганција на филмскиот фестивал во Торонто

Fashionel | пред 7 месеци

На премиерата на филмот „First They Killed My Father" на интернационалниот филмски фестивал во Торонто, Анџелина Џоли го освои вниманието на светската јавност, појавувајќи се на црвениот килим во совршено...

Анџелина Џоли Сонувам моите деца да ги видам во Холивуд

Анџелина Џоли: Сонувам моите деца да ги видам во Холивуд

Бркај работа | пред 8 месеци

Славната актерка Анџелина Џоли искрено се надева дека еден нејзините деца ќе влезат во водите на шоу бизнисот. Анџелина присуствуваше на премиерата на нејзиниот филм, “First They Killed My Father” на Филмскиот...

На премиера со децата Анџелина Џоли во совршен црн фустан

На премиера со децата: Анџелина Џоли во совршен црн фустан

Хит Портал | пред 8 месеци

Анџелина Џоли го промовира својот нов филм „First They Killed My Father“ на Филмскиот фестивал во Торонто заедно со своите шест деца.Популарната актерка носешецрн фустан од британската модна куќа Ралф...

Анџелина Џоли  quot Би сакала моите деца да ги видам во Холивуд quot

Анџелина Џоли: "Би сакала моите деца да ги видам во Холивуд"

Точка | пред 8 месеци

Анџелина Џоли искрено се надева дека еден нејзините деца ќе влезат во водите на шоу бизнисот. Анџелина присуствуваше на премиерата на нејзиниот филм, “First They Killed My Father” на Филмскиот фестивал...

Анџелина Џоли со шесте деца на премиерата на

Анџелина Џоли со шесте деца на премиерата на ...

Фемина | пред 8 месеци

Анџелина Џоли го промовира својот нов филм „First They Killed My Father“ на Филмскиот фестивал во Торонто заедно со своите шест деца. Популарната актерка носеше асиметричен црн фустан од британската модна...

Би сакала моите деца да ги видам во Холивуд

Би сакала моите деца да ги видам во Холивуд!

Вечер | пред 8 месеци

Анџелина Џоли искрено се надева дека еден нејзините деца ќе влезат во водите на шоу бизнисот. Анџелина Џоли искрено се надева дека еден нејзините деца ќе влезат во водите на шоу бизнисот. Анџелина присуствуваше...

Дали Анџелина и Бред Пит се заедно Актерката е понеодолива од кога било

Дали Анџелина и Бред Пит се заедно? Актерката е понеодолива од кога било

Локално | пред 8 месеци

Гласините дека Анџелина Џоли и Бред Пит повторно се заедно се покажаа неточни. Разделбата на славното семејство е факт, станува јасно и од појавата на убавата актерка на филмскиот фестивал во Торонто....

Анџелина Џоли во старото добро расположение

Анџелина Џоли во старото добро расположение!

За забава | пред 8 месеци

Насмевката и убавото расположение и пријаат на Анџелина Џоли што можеби е знак дека нештата конечно си доаѓаат на своето место.. На премиерата на нејзиниот филм „The Breadwinner“ актерката повторно блесна...

Анџелина Џоли во бел костум на црвениот тепих покажа колку ослабела

Анџелина Џоли во бел костум на црвениот тепих покажа колку ослабела

Прес 24 | пред 8 месеци

Актерката на премиерата на филмот „Бредвинер“ на Меѓународниот филмски фестивал во Торонто беше во придружба на своите деца. Актерката Анџелина Џоли повторно го привлече вниманието на светските медиуми....

Анџелина Џоли покажа колку навистина е слаба

Анџелина Џоли покажа колку навистина е слаба

Пулс 24 | пред 8 месеци

Актерката на премиерата на филмот „Бредвинер“ на Меѓународниот филмски фестивал во Торонто беше во придружба на своите деца. Актерката Анџелина Џоли повторно го привлече вниманието на светските медиуми....

Анџелина Џоли со децата на црвениот тепих Фото Видео

Анџелина Џоли со децата на црвениот тепих (Фото/ Видео)

Кајгана | пред 8 месеци

Анџелина Џоли заедно со своите деца се појави на премиерата во Торонто. Оскаровката Анџелина Џоли со себе ги понесе сите шест деца на премиерата на филмот „The breadwinner“, кој таа го продуцираше. Филмот...

Анџелина Џоли со семејството на црвениот тепих Фото Видео

Анџелина Џоли со семејството на црвениот тепих (Фото, Видео)

Кајгана | пред 8 месеци

Анџелина Џоли заедно со своите деца се појави на премиерата во Торонто. Оскаровката Анџелина Џоли со себе ги понесе сите шест деца на премиерата на филмот „The breadwinner“, кој таа го продуцираше. Филмот...

Анџелина Џоли во бела комбинација на црвениот тепих

Анџелина Џоли во бела комбинација на црвениот тепих

+Инфо | пред 8 месеци

Актерката Анџелина Џоли присуствуваше на премиерата на филмот „The Breadwinner“, на Меѓународниот филмски фестивал во Торонто, Канада, заедно со нејзините деца. За оваа прилика Џоли облече бело комплет....

Анџелина Џоли во бел фустан на црвениот тепих покажа колку ослабела

Анџелина Џоли во бел фустан на црвениот тепих покажа колку ослабела

Reporter.mk | пред 8 месеци

Актерката на премиерата на филмот „Бредвинер“ на Меѓународниот филмски фестивал во Торонто беше во придружба на своите деца. Актерката Анџелина Џоли повторно го привлече вниманието на светските медиуми....

Анџелина Џоли во бел фустан на црвениот тепих покажа колку осалбела

Анџелина Џоли во бел фустан на црвениот тепих покажа колку осалбела

Reporter.mk | пред 8 месеци

Актерката на премиерата на филмот „The Breadwinner“, на Меѓународниот филмски фестивал во Торонто каде беше во придружба на децата. Актерката Анџелина Џоли повторно го привлече вниманието на светските...

После долго време се појави во јавност Анџелина Џоли повторно покажа колку ослабе

После долго време се појави во јавност: Анџелина Џоли повторно покажа колку ослабе!

Вистина | пред 8 месеци

Актерката на премиерата на филмот „The Breadwinner“ на Меѓународниот филмски фестивал во Торонто била во придружба на децата. Актерката Анџелина Џоли повторно е во центарот на вниманието во светските медиуми....

После долго време се појави во јавност Анџелина Џоли повторно покажа колку ослабе

После долго време се појави во јавност: Анџелина Џоли повторно покажа колку ослабе!

Среќа | пред 8 месеци

Актерката на премиерата на филмот „The Breadwinner“ на Меѓународниот филмски фестивал во Торонто била во придружба на децата. Актерката Анџелина Џоли повторно е во центарот на вниманието во светските медиуми....

Анџелина Џоли каква што одамна не сме ја виделе

Анџелина Џоли каква што одамна не сме ја виделе

Идивиди | пред 8 месеци

Дали нештата конечно си доаѓаат на своето место во животот на Анџелина Џоли? На премиерата на нејзиниот филм „The Breadwinner“ актерката повторно блесна во полн сјај како во старите добри времиња, кога...

Aнџелина Џоли по долго време првпат во јавноста Погледнете како изгледа

Aнџелина Џоли по долго време првпат во јавноста: Погледнете како изгледа

Exclusive | пред 8 месеци

Актерката присуствуваше на премиерата на филмот  "The Breadwinner" на Меѓународниот филмски фестивал во Торонто, а друштво и правеа нејзините деца. Во бел фустан Џоли покажа колку ослабела.

Шармантна во бело Анџелина Џоли со децата на

Шармантна во бело: Анџелина Џоли со децата на ...

Фемина | пред 8 месеци

Анџелина Џоли со четири од своите деца присуствуваше не премиерата на „The Breadwinner“ на Меѓународниот филмски фестивал во Торонто. 42-годишната холивудска ѕвезда шармираше во елегантни бели креации...

Анџелина Џоли во бел сатенски комбинезон со шесте деца на Филмскиот фестивал во Торонто

Анџелина Џоли во бел сатенски комбинезон, со шесте деца на Филмскиот фестивал во Торонто

Црно бело | пред 8 месеци

Повеќе од очигледно е дека близината на Џоли и нејзините шест деца е нераскинлива. А, огромна поддршка шесте деца ѝ пружија токму на Филмскиот фестивал во Торонто, каде сите заедно прошетаа по црвениот...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност