Тешко повреден мопедист

Тешко повреден мопедист

МКД | пред 9 месеци

Утрово во Велес, околу 8.30 часот, на ул."Васил Ѓоргов" се случила сообраќајна незгода во која тешко е повредено 23-годишно момче. Несреќата се случила помеѓу автомобил  шевролет спарк, со велешки регистарски...

Во Скопје викендот 29 сообраќајки повредени 24 лица

Во Скопје викендот 29 сообраќајки, повредени 24 лица

A1on | пред 9 месеци

Едно лице се здобило со тешки телесни поврди, а 23 лица се полесно повреди во 15 од вкупно 29 сообраќајни незгоди случени во текот на изминатите три дена на подрачјето на СВР Скопје. Од евидентираните...

Скопје викендов со 29 сообраќајки и 24 повредени лица

Скопје викендов со 29 сообраќајки и 24 повредени лица

Локално | пред 9 месеци

Едно лице се здобило со тешки телесни поврди, а 23 лица се полесно повреди во 15 од вкупно 29 сообраќајни незгоди случени во текот на изминатите три дена на подрачјето на СВР Скопје. Од евидентираните...

Во Скопје викендот 29 сообраќајки повредени 24 лица

Во Скопје викендот 29 сообраќајки, повредени 24 лица

ТВ Нова | пред 9 месеци

Едно лице се здобило со тешки телесни поврди, а 23 лица се полесно повреди во 15 од вкупно 29 сообраќајни незгоди случени во текот на изминатите три дена на подрачјето на СВР Скопје. Од евидентираните...

Во Скопје викендот 29 сообраќајки повредени 24 лица

Во Скопје викендот 29 сообраќајки, повредени 24 лица

Канал 5 | пред 9 месеци

Од евидентираните осум сообраќајки во петокот, во три со полесни повреди се здобиле пет лица, а пет незгоди се со материјална штета. Во саботата, пак, се случиле 14 сообраќајни незгоди, во осум со тешки...

Во Скопје викендот 29 сообраќајки повредени 24 лица

Во Скопје викендот 29 сообраќајки, повредени 24 лица

Курир | пред 9 месеци

Од евидентираните осум сообраќајки во петокот, во три со полесни повреди се здобиле пет лица, а пет незгоди се со материјална штета. Во саботата, пак, се случиле 14 сообраќајни незгоди, во осум со тешки...

Викендов 24 лица повредени  многу несреќи во Скопје

Викендов 24 лица повредени - многу несреќи во Скопје

Прес 24 | пред 9 месеци

Едно лице се здобило со тешки телесни поврди, а 23 лица се полесно повреди во 15 од вкупно 29 сообраќајни незгоди случени во текот на изминатите три дена на подрачјето на СВР Скопје. Од евидентираните...

Тешка сообраќајка  се смачкаа мопед и кола има повредени

Тешка сообраќајка - се смачкаа мопед и кола, има повредени

Sky | пред 9 месеци

На 15.07.2017година околу 15.00 часот на спојот од регионалниот пат Чашка-Лисиче, со земјен пат кој се наоѓа на околу 15 метри после мостот на река Тополка, се случила сообраќајна незгода помеѓу мопед...

Пукање кршење по кафани грабежи пожари

Пукање, кршење по кафани, грабежи пожари

Локално | пред 9 месеци

МВР Билтен: На 16.07.2017 година во 00.20 часот во Тетово, пред угостителски објект лоциран  на ул.„Дервиш Цара“, И.А (40) од село Мала Речица испукал два куршуми, и го  повредил М.А (35) од село Гајре,...

Стравична сообраќајка во Скопје  повредените итно пренесени на Ургентен

Стравична сообраќајка во Скопје - повредените итно пренесени на Ургентен

Прес 24 | пред 9 месеци

На 15.07.2017 година утрината во Скопје на бул.„Јане  Сандански“, се случила сообраќајна незгода во која патничко моторно возило “Сузуки“ со скопски регистарски таблички управувано од А.К,  удрило во столб....

Малолетник тешко повреден во сообраќајка двајцата возачи немале дозвола

Малолетник тешко повреден во сообраќајка- двајцата возачи немале дозвола

Прес 24 | пред 9 месеци

Вчера попладне околу 15.00 часот на спојот од регионалниот пат Чашка-Лисиче, со земјен пат кој се наоѓа на околу 15 метри после мостот на река Тополка, се случила сообраќајна незгода помеѓу мопед „АПН-6“...

Автомобил излетал од патот кај Тетово  едно лице тешко повредено

Автомобил излетал од патот кај Тетово - едно лице тешко повредено

Прес 24 | пред 9 месеци

На 15.07.2017 година утрината на регионалниот пат Тетово-село Пирок, во село Боговиње, се случила сообраќајна незгода во која патничко моторо возило “Опел Астра“ со тетовски регистарски ознаки управувано...

Тешка сообраќајка во Скопје  повредените итно пренесени на Ургентен

Тешка сообраќајка во Скопје - повредените итно пренесени на Ургентен

Прес 24 | пред 9 месеци

На 15.07.2017 година утрината во Скопје на бул.„Јане  Сандански“, се случила сообраќајна незгода во која патничко моторно возило “Сузуки“ со скопски регистарски таблички управувано од А.К,  удрило во столб....

Во три сообраќајки вчера тешко повредени 4 лица

Во три сообраќајки вчера тешко повредени 4 лица

Сител | пред 9 месеци

Вчера утро околу 06.00 часот во Скопје на бул.„Јане Сандански“, се случила сообраќајна незгода во која патничко моторно возило “Сузуки“ со скопски регистарски таблички управувано од А.К, удрило во столб....

Во тешка сообраќајка е повреден С М

Во тешка сообраќајка е повреден С.М.

Sky | пред 9 месеци

На 15.07.2017 година во 07,30 часот на регионалниот пат Тетово-село Пирок, во село Боговиње, се случила сообраќајна незгода во која патничко моторо возило “Опел Астра“ со тетовски регистарски ознаки управувано...

Страшна сообраќајка го потресе Скопје  има повредени

Страшна сообраќајка го потресе Скопје - има повредени

Sky | пред 9 месеци

На 15.07.2017 година околу 06.00 часот во Скопје на бул.„Јане Сандански“, се случила сообраќајна незгода во која патничко моторно возило “Сузуки“ со скопски регистарски таблички управувано од А.К, удрило...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност