Се случи сообраќајка во која учествувало и полициско возило

Се случи сообраќајка во која учествувало и полициско возило

Sky | пред 9 месеци

На 17.07.2017 година, околу 03,00 часот, во Прилеп на крстосницата од ул.„Кузман Јосифовски Питу“ и ул.„А.Слабејко“, на влез за катна гаража, се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко моторно возило...

БМВ се судри со полициско возило

БМВ се судри со полициско возило

МКД | пред 9 месеци

Рано утрово околу 3 часот во Прилеп, на крстосницата од ул.„Кузман Јосифовски Питу“ и ул.„А.Слабејко“, на влез за катна гаражасе случила сообраќајна незгода помеѓу автомобил БМВ, управуван од В.Д.(40)...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност