Обид за убиство ја потресе Македонија

Обид за убиство ја потресе Македонија

Sky | пред 9 месеци

СВР Тетово поднесе кривична пријава против Е.М.(20) државјанин на Албанија, за сторено кривично дело “убиство во обид“. На 13.04.2017 година, околу 04,30 часот, додека Д.Ц.(31) од Р. Албанија, спиел во...

Пријава за албански државјанин за убиство во обид

Пријава за албански државјанин за убиство во обид

МКД | пред 9 месеци

Тетовската полиција поднесе кривична пријава против 20-гоидшниот Е.М. државјанин на Албанија, за сторено кривично дело убиство во обид. Како што информираа од полицијата на 13 април околу 4.30 часот, додека...

Обид за убиство во Тетово

Обид за убиство во Тетово

Прес 24 | пред 9 месеци

20-годишниот Е.М. кој е државјанин на Албанија си заработи кривична  за сторено кривично дело “убиство во обид“, бидејќи  околу 04 часот и 30 минути, додека 31-годишниот Д.Ц. од  Албанија, спиел во помошната...

Обид за убиство во Тетово   Со чекан му задал неколку удари во главата

Обид за убиство во Тетово – Со чекан му задал неколку удари во главата

MK News | пред 9 месеци

20-годишниот Е.М. кој е државјанин на Албанија си заработи кривична за сторено кривично дело “убиство во обид“, бидејќи околу 04 часот и 30 минути, додека 31-годишниот Д.Ц. од Албанија, спиел во помошната...

Обид за убиство во Тетово   Со чекан му задал неколку удари во главата

Обид за убиство во Тетово - Со чекан му задал неколку удари во главата

Сител | пред 9 месеци

20-годишниот Е.М. кој е државјанин на Албанија си заработи кривична  за сторено кривично дело “убиство во обид“, бидејќи  околу 04 часот и 30 минути, додека 31-годишниот Д.Ц. од  Албанија, спиел во помошната...

НАЦИЈАТА ВО ШОК   Обид за убиство ја потресе Македонија

НАЦИЈАТА ВО ШОК - Обид за убиство ја потресе Македонија

Sky | пред 9 месеци

СВР Тетово поднесе кривична пријава против Е.М.(20) државјанин на Албанија, за сторено кривично дело “убиство во обид“. На 13.04.2017 година, околу 04,30 часот, додека Д.Ц.(31) од Р. Албанија, спиел во...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност