Димитров: Нашиот нов почеток, прилика за Македонија, но и за Регионот и ЕУ

Нетпрес | пред 9 месеци

Шефот на македонската типломатија Никола Димитров престојува во работна посета на Брисел која ја искористи за промоција на реформските приоритети на новата Влада во Центарот за европски политики, говорејќи...

Димитров ги претстави реформските приоритети во Центарот за европски политики во Брисел

Димитров ги претстави реформските приоритети во Центарот за европски политики во Брисел

+Инфо | пред 9 месеци

Министерот за надворешна политика Никола Димитров, кој престојува во работна посета на Брисел, денеска во Центарот за европски политики ги претстави реформските приоритети на новата македонска Влада. Како...

Димитров гo претстави планот  3 6 9  во Центарот за европски политики во Брисел

Димитров гo претстави планот „3-6-9“ во Центарот за европски политики во Брисел

Локално | пред 9 месеци

Министерот за надворешни работи, Никола Димитров, е во работна посета на Брисел каде ги промовираше реформските приоритети на новата влада во Центарот за европски политики. Димитров на средбата информирал...

Димитров ги претстави реформските приоритети во Центарот за европски политики во Брисел

Димитров ги претстави реформските приоритети во Центарот за европски политики во Брисел

Канал 5 | пред 9 месеци

Како што соопшти Министерството за надворешни работи, Димитров истакна дека интеграцијата во ЕУ претставува наша клучна стратешка цел и дека реформските приоритети зацртани во Планот 3-6-9 се доказ за...

Димитров  Нашиот нов почеток  прилика за Македонија  но и за Регионот и ЕУ

Димитров: Нашиот нов почеток, прилика за Македонија, но и за Регионот и ЕУ

Макфакс | пред 9 месеци

Министерот за надворешни работи Никола Димитров престојува во работна посета на Брисел која ја искористи за промоција на реформските приоритети на новата Влада во Центарот за европски политики, говорејќи...

Димитров ги презентираше приоритетите на Владата во Центарот за европски политики

Димитров ги презентираше приоритетите на Владата во Центарот за европски политики

Фокус | пред 9 месеци

Министерот за надворешни работи, Никола Димитров, кој престојува во работна посета на Брисел, денеска во Центарот за европски политики ги претстави реформските приоритети на новата македонска Влада. Како...

Димитров ги претстави реформските приоритети во Центарот за европски политики во Брисел

Димитров ги претстави реформските приоритети во Центарот за европски политики во Брисел

A1on | пред 9 месеци

Министерот за надворешна политика Никола Димитров, кој престојува во работна посета на Брисел, денеска во Центарот за европски политики ги претстави реформските приоритети на новата македонска Влада. Како...

Димитров ги претстави реформските приоритети во Центарот за европски политики во Брисел

Димитров ги претстави реформските приоритети во Центарот за европски политики во Брисел

Алфа | пред 9 месеци

Димитров истакнал дека интеграцијата во ЕУ претставува наша клучна стратешка цел и дека реформските приоритети зацртани во Планот 3-6-9 се доказ за нашата детерминираност во нејзиното остварување. Како...

Димитров  Нашиот нов почеток прилика и за Македонија  за регионот и за ЕУ

Димитров: Нашиот нов почеток прилика и за Македонија, за регионот и за ЕУ

МКД | пред 9 месеци

Интеграцијата во ЕУ преставува наша клучна стратешка цел и реформските приоритети зацртани во Планот 3-6-9 се доказ за нашата детерминираност во нејзиното остварување, изјави министерот за надворешни работи...

Димитров ги претстави реформските приоритети во Центарот за европски политики во Брисел

Димитров ги претстави реформските приоритети во Центарот за европски политики во Брисел

Сител | пред 9 месеци

Министерот за надворешна политика Никола Димитров, кој престојува во работна посета на Брисел, денеска во Центарот за европски политики ги претстави реформските приоритети на новата македонска Влада. Како...

Димитров гo претстави Планот  3 6 9  во Центарот за европски политики во Брисел

Димитров гo претстави Планот „3-6-9“ во Центарот за европски политики во Брисел

Sky | пред 9 месеци

Министерот за надворешни работи, Никола Димитров е во работна посета на Брисел каде ги промовираше реформските приоритети на новата Влада во Центарот за европски политики. Димитров на средбата информирал...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност