Интервју со министерот за транспорт Горан Сугаревски

Интервју со министерот за транспорт Горан Сугаревски

Локално | пред 9 месеци

Големи грешки кои можат да чинат дестици милиони евра се направени на автопатите што се градат со кинески пари  – рече во интервју за телевизија 24, министерот за транспорт Сугаревски. Тој се осврна и...

Интервју со министерот за транспорт Горан Сугаревски

Интервју со министерот за транспорт Горан Сугаревски

24 вести | пред 9 месеци

Големи грешки кои можат да чинат дестици милиони евра се направени на автопатите што се градат со кинески пари  - рече во интервју за телевизија 24, министерот за транспорт Сугаревски. Тој се осврна и...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност