ГАЛЕРИЈА  Невреме направи хаос во Халкидики

ГАЛЕРИЈА: Невреме направи хаос во Халкидики

Прес 24 | пред 9 месеци

Поројните дождови предизвикаа бројни одрони на патиштата, кои останаа непроодни за сообраќај. Камперските приколки беа буквално однесени од поројната вода во морето. Голем број автомобили биле однесени...

ГАЛЕРИЈА  Невремето направи хаос на Халкидики

ГАЛЕРИЈА: Невремето направи хаос на Халкидики

Сител | пред 9 месеци

Поројните дождови предизвикаа бројни одрони на патиштата, кои останаа непроодни за сообраќај. Камперските приколки беа буквално однесени од поројната вода во морето. Голем број автомобили биле однесени...

Невремето направи хаос на Халкидики  македонски туристи евакуирани на сигурно

Невремето направи хаос на Халкидики, македонски туристи евакуирани на сигурно

Ако | пред 9 месеци

Од удар на гром во северна Грција загина еден овчар, јавија грчките медиуми. Дождот остави вистински хаос во повеќе туристички места на Халкидики, посебно на вториот крак кај местата Торини, Сарти, Мармарас,...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност