Вториот крак на Халкидики поплавен

Вториот крак на Халкидики поплавен

За Се | пред 9 месеци

Локалните жители и туристите кои решија својот одмор да го поминат на вториот крак на Халкидики се најдоа во небрано. Обилните врнежи од дожд поплавија многу места, а најпогоден е Торони (каде е направена...

Вториот крак на Халкидики поплавен

Вториот крак на Халкидики поплавен

еМАГАЗИН | пред 9 месеци

Локалните жители и туристите кои решија својот одмор да го поминт на вториот крак на Халкидики се најдоа во небрано. Силните врнежи од дожд поплавија многу места, а најпогоден е Торони, пренесуваат грчките...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност