Јапонија отвори амбасада во Тирана

Јапонија отвори амбасада во Тирана

A1on | пред 9 месеци

Јапонија отвори своја амбасада во Тирана, а на свеченоста присуствуваше Нобуо Киши од државното Министерство за надворешни работи на Јапонија. Киши високо ја оцени улогата на Албанија како фактор на стабилност...

Јапонија отвори амбасада во Тирана

Јапонија отвори амбасада во Тирана

Прес 24 | пред 9 месеци

Јапонија отвори своја амбасада во Тирана, а на свеченоста присуствуваше Нобуо Киши од државното Министерство за надворешни работи на Јапонија. Киши високо ја оцени улогата на Албанија како фактор на стабилност...

Јапонија отвори амбасада во Тирана

Јапонија отвори амбасада во Тирана

Сител | пред 9 месеци

Јапонија отвори своја амбасада во Тирана, а на свеченоста присуствуваше Нобуо Киши од државното Министерство за надворешни работи на Јапонија. Киши високо ја оцени улогата на Албанија како фактор на стабилност...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност