Невреме во северна Грција

Невреме во северна Грција

Прес 24 | пред 9 месеци

Поројните дождови во Солун и други делови од северна Грција денеска предизвикаа големи нарушувања во сообраќајот и други проблеми. Поради врнежите кои траат со часови, поплавени се многу регионални патишта,...

Невреме во северна Грција

Невреме во северна Грција

ТВ Нова | пред 9 месеци

Поројните дождови во Солун и други делови од северна Грција денеска предизвикаа големи нарушувања во сообраќајот и други проблеми. Поради врнежите кои траат со часови, поплавени се многу регионални патишта,...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност