Меркел против лимитирање на бројот на бегалци во Германија

Меркел против лимитирање на бројот на бегалци во Германија

Макфакс | пред 9 месеци

Германската канцеларка ја отфрли можноста да постави горна граница на бројот на бегалци кои што Германија ќе ги прима секоjа година. – Во врска со прашањето за горна граница мојата позиција е јасна. Не...

Меркел против лимитирање на бројот на бегалци во Германија

Меркел против лимитирање на бројот на бегалци во Германија

Актуелно24 | пред 9 месеци

Германската канцеларка ја отфрли можноста да постави горна граница на бројот на бегалци кои што Германија ќе ги прима секоjа година. – Во врска со прашањето за горна граница мојата позиција е јасна. Не...

Меркел нема да го лимитира бројот на бегалци во Германија

Меркел нема да го лимитира бројот на бегалци во Германија

Сител | пред 9 месеци

Германската канцеларка ја отфрли можноста да постави горна граница на бројот на бегалци кои што Германија ќе ги прима секога година, како што бараше нејзиниот партнер , сестринската партија ЦСУ од Баварија....

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност