Германија  Бегалци повторно сексуално нападнаа тинејџерки

Германија: Бегалци повторно сексуално нападнаа тинејџерки

Актуелно24 | пред 9 месеци

Во гратчето Шорндорф, покрај Штутгард, викендов млади бегалци нападнале тинејџерки, соопшти денеска полицијата. На манифестацијата „Шорндорфска недела“ се случиле најмалку два случаи на сексуално малтретирање....

Германија  Бегалци повторно сексуално нападнаа тинејџерки

Германија: Бегалци повторно сексуално нападнаа тинејџерки

Кајгана | пред 9 месеци

Во гратчето Шорндорф викендов млади бегалци нападнале тинејџерки, соопшти денеска германската полиција. На манифестацијата „Шорндорфска недела“ се случиле најмалку два инциденти на сексуално малтретирање....

Германија  Бегалци повторно сексуално нападнаа тинејџерки

Германија: Бегалци повторно сексуално нападнаа тинејџерки

Макфакс | пред 9 месеци

Во гратчето Шорндорф, покрај Штутгард, викендов млади бегалци нападнале тинејџерки, соопшти денеска полицијата. На манифестацијата „Шорндорфска недела“ се случиле најмалку два случаи на сексуално малтретирање....

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност