РИА Новости  Влезот на Македонија во НАТО може да биде решен за три до четири месеци

РИА Новости: Влезот на Македонија во НАТО може да биде решен за три до четири месеци

Фактор | пред 9 месеци

Прашањето за влез на Македонија во составот на НАТО би можело да биде решено во наредните три до четири месеци, изјавил неименуван европски дипломат, објави РИА Новости. „Преговорите драстично се убрзаа....

РИА Новости   Америка ќе ја протурка Македонија  во НАТО за четири месеци

РИА Новости: „Америка ќе ја протурка Македонија“ во НАТО за четири месеци?

Макфакс | пред 9 месеци

Прашањето за влез на Македонија во составот на НАТО би можело да биде решено во наредните три до четири месеци, изјавил неименуван европски дипломат, дознава РИА Новости. „Преговорите драстично се убрзаа....

РИА Новости  Влезот на Македонија во НАТО може да биде решен за три четири месеци

РИА Новости: Влезот на Македонија во НАТО може да биде решен за три-четири месеци

МКД | пред 9 месеци

Eвропски дипломат за РИА Новости изјавил дека прашањето за влез на Македонија во НАТО може да биде решено за три до четири месеци. „Преговорите драстично се забрзаа. Планираме да ги завршиме за три до...

РИА Новости   Америка ќе ја протурка Македонија  во НАТО за четири месеци

РИА Новости: „Америка ќе ја протурка Македонија“ во НАТО за четири месеци?

Актуелно24 | пред 9 месеци

Прашањето за влез на Македонија во составот на НАТО би можело да биде решено во наредните три до четири месеци, изјавил неименуван европски дипломат, дознава РИА Новости. „Преговорите драстично се убрзаа....

РИА Новости   Америка ќе ја протурка Македонија  во НАТО за четири месеци

РИА Новости: „Америка ќе ја протурка Македонија“ во НАТО за четири месеци?

Актуелно24 | пред 9 месеци

Прашањето за влез на Македонија во составот на НАТО би можело да биде решено во наредните три до четири месеци, изјавил неименуван европски дипломат, дознава РИА Новости. „Преговорите драстично се убрзаа....

Македонија влегува во НАТО за три месеци

Македонија влегува во НАТО за три месеци!?

Sky | пред 9 месеци

Прашањето за влез на Македонија во составот на НАТО би можело да биде решено во наредните три до четири месеци, изјавил неименуван европски дипломат, дознава РИА Новости. „Преговорите драстично се убрзаа....

МАКЕДОНИЈА ЗА ЧЕТИРИ МЕСЕЦИ ВО НАТО  Руска РИА новости пренесува дека е договорена промена на името  за брз влез во НАТО по иницијатива на САД

МАКЕДОНИЈА ЗА ЧЕТИРИ МЕСЕЦИ ВО НАТО: Руска РИА новости пренесува дека е договорена промена на името, за брз влез во НАТО по иницијатива на САД!

Infomax | пред 9 месеци

Прашањето за влез на Македонија во составот на НАТО би можело да биде решено во наредните три до четири месеци, изјавувил неименуван европски дипломатски чиновник, дознава руски РИА Новости „Преговорите...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност