Сообраќајот во овој дел од денот

Сообраќајот во овој дел од денот

Слободна Македонија | пред 9 месеци

СОСТОЈБА: Сообраќајот на државните патишта се одвива по влажни коловози. ИЗВЕСТУВАЊЕ: Виадукт Трејд известува дека ќе се изведуваат градежни активности, реконструкција на десната страна на коловозот, со...

Нормализиран сообраќајот на патот Удово  Гевгелија

Нормализиран сообраќајот на патот Удово – Гевгелија

A1on | пред 9 месеци

Сообраќајот на магистралниот пат Удово – Гевгелија повторно е нормализиран откако утрово беше во прекин поради сообраќајна незгода. На останатите државни патишта сообраќајот се одвива по наместа влажни...

Нормализиран сообраќајот на патот Удово – Гевгелија

Нетпрес | пред 9 месеци

Сообраќајот на магистралниот пат Удово – Гевгелија повторно е нормализиран откако утрово беше во прекин поради сообраќајна незгода. На останатите државни патишта сообраќајот се одвива по наместа влажни...

Нормализиран сообраќајот на патот Удово  Гевгелија

Нормализиран сообраќајот на патот Удово – Гевгелија

Денешен | пред 9 месеци

Сообраќајот на магистралниот пат Удово – Гевгелија повторно е нормализиран откако утрово беше во прекин поради сообраќајна незгода. На останатите државни патишта сообраќајот се одвива по наместа влажни...

Нормализиран сообраќајот на патот Удово  Гевгелија

Нормализиран сообраќајот на патот Удово – Гевгелија

Курир | пред 9 месеци

На останатите државни патишта сообраќајот се одвива по наместа влажни коловози. Интензитетот на сообраќајот надвор од градските средини е зголемен, а на граничните премини не се забележани подолги задржувања...

Нормализиран сообраќајот на патот Удово  Гевгелија

Нормализиран сообраќајот на патот Удово – Гевгелија

ТВ Нова | пред 9 месеци

Сообраќајот на магистралниот пат Удово – Гевгелија повторно е нормализиран откако утрово беше во прекин поради сообраќајна незгода. На останатите државни патишта сообраќајот се одвива по наместа влажни...

Нормализиран сообраќајот на патот Удово  Гевгелија

Нормализиран сообраќајот на патот Удово - Гевгелија

Прес 24 | пред 9 месеци

Сообраќајот на магистралниот пат Удово - Гевгелија повторно е нормализиран откако утрово беше во прекин поради сообраќајна незгода. На останатите државни патишта сообраќајот се одвива по наместа влажни...

Поради сообраќајка сѐ уште во прекин патот Удово Гевгелија

Поради сообраќајка сѐ уште во прекин патот Удово-Гевгелија

МКД | пред 9 месеци

Сообраќајот на државните патишта се одвива по влажни коловози, а интензитетот на сообраќајот на патните правци надвор од градските средини е зголемен. Сообраќајот на магистралниот пат А1 Удово - Гевгелија,...

Поради сообраќајка во прекин патот Удово Гевгелија

Поради сообраќајка во прекин патот Удово-Гевгелија

Фокус | пред 9 месеци

Поради сообраќајка изутрина од 08:20 часот е во прекин магистралниот пат А1 Удово – Гевгелија, кај Марвинска соопшти Автомото сојузот на Македонија (АМСМ). Сообраќајот на државните патишта се одвива по...

Поради сообраќајка во прекин патот Удово Гевгелија

Поради сообраќајка во прекин патот Удово-Гевгелија

A1on | пред 9 месеци

Поради сообраќајка изутрина од 08:20 часот е во прекин магистралниот пат А1 Удово – Гевгелија, кај Марвинска соопшти Автомото сојузот на Македонија (АМСМ).

Возачи заобиколувајте го патот Удово  Гевгелија кај Марвинска има сообраќајна незгода и е во прекин

Возачи заобиколувајте го патот Удово - Гевгелија, кај Марвинска-има сообраќајна незгода и е во прекин

Фактор | пред 9 месеци

Сообраќајна незгода е причината поради која утринава 20 минути после 8 часот, сообраќајот кај Марвинска е прекинат. Доколку патот утрово ве носи кон магистралниот пат А1 Удово - Гевгелија избегнувајте...

Состојба на патиштата

Состојба на патиштата

A1on | пред 9 месеци

Сообраќајот на државните патишта се одвива по влажни коловози. Од 1 јули 2017 година започна со примена времениот режим на сообраќај во летниот период со кој се забранува движење на тешки товарни возила...

Поради сообраќајка во прекин патот Удово Гевгелија

Поради сообраќајка во прекин патот Удово-Гевгелија

24 вести | пред 9 месеци

Поради сообраќајка изутрина од 08:20 часот е во прекин магистралниот пат А1 Удово - Гевгелија, кај Марвинска соопшти Автомото сојузот на Македонија (АМСМ). Сообраќајот на државните патишта се одвива по...

Поради сообраќајка во прекин патот Удово Гевгелија

Поради сообраќајка во прекин патот Удово-Гевгелија

ТВ Нова | пред 9 месеци

Поради сообраќајка изутрина од 08:20 часот е во прекин магистралниот пат А1 Удово – Гевгелија, кај Марвинска соопшти Автомото сојузот на Македонија (АМСМ)

Состојба на патиштата

Состојба на патиштата

ТВ Нова | пред 9 месеци

Сообраќајот на државните патишта се одвива по влажни коловози. Од 1 јули 2017 година започна со примена времениот режим на сообраќај во летниот период со кој се забранува движење на тешки товарни возила...

Поради сообраќајка во прекин патот Удово Гевгелија

Поради сообраќајка во прекин патот Удово-Гевгелија

Курир | пред 9 месеци

Поради сообраќајка изутрина од 08:20 часот е во прекин магистралниот пат А1 Удово – Гевгелија, кај Марвинска соопшти Автомото сојузот на Македонија (АМСМ). Тагови: сообраќајна незгода прекин на сообраќајот удово-гевгелија

Поради сообраќајка во прекин патот Удово Гевгелија

Поради сообраќајка во прекин патот Удово-Гевгелија

Денешен | пред 9 месеци

Поради сообраќајка изутрина од 08:20 часот е во прекин магистралниот пат А1 Удово – Гевгелија, кај Марвинска соопшти Автомото сојузот на Македонија (АМСМ).

Изменет режим на сообраќајот кај Неготино

Изменет режим на сообраќајот кај Неготино

Макфакс | пред 9 месеци

Сообраќајот на патните правци низ државата се одвива пo влажни коловози. Интензитетот на сообраќајот на патните правци надвор од градските средини е зголемен. На граничните премини нема подолги задржувања...

Сообраќајка направи прекин во сообраќајот  еве каде не се вози

Сообраќајка направи прекин во сообраќајот - еве каде не се вози

Прес 24 | пред 9 месеци

Поради сообраќајка изутрина од 08:20 часот е во прекин магистралниот пат А1 Удово - Гевгелија, кај Марвинска соопшти Автомото сојузот на Македонија (АМСМ).

Нормализиран сообраќајот на патот Удово  Гевгелија

Нормализиран сообраќајот на патот Удово - Гевгелија

Сител | пред 9 месеци

Сообраќајот на магистралниот пат Удово - Гевгелија повторно е нормализиран откако утрово беше во прекин поради сообраќајна незгода. На останатите државни патишта сообраќајот се одвива по наместа влажни...

Сообраќајот по влажни коловози  АМСМ информира каква е состојбата

Сообраќајот по влажни коловози - АМСМ информира каква е состојбата

Прес 24 | пред 9 месеци

Сообраќајот на државните патишта се одвива по влажни коловози. Од 1 јули 2017 година започна со примена времениот режим на сообраќај во летниот период со кој се забранува движење на тешки товарни возила...

Изменет режим на сообраќајот кај Неготино

Изменет режим на сообраќајот кај Неготино

Sky | пред 9 месеци

Сообраќајот на патните правци низ државата се одвива пo влажни коловози. Интензитетот на сообраќајот на патните правци надвор од градските средини е зголемен. На граничните премини нема подолги задржувања...

Предмалку страшна сообраќајка кај Удово  еве што се случува

Предмалку страшна сообраќајка кај Удово - еве што се случува

Sky | пред 9 месеци

Од 08.20 чaсот, сообраќајот на магистралниот пат А1 Удово - Гевгелија, кај Марвинска клучка е во прекин, поради сообраќајна незгода, ифнормираат од Автомотосојузот. Loading...

Поради сообраќајка во прекин патот Удово Гевгелија

Поради сообраќајка во прекин патот Удово-Гевгелија

ТВ 21 | пред 9 месеци

Поради сообраќајка изутрина од 08:20 часот е во прекин магистралниот пат А1 Удово – Гевгелија, кај Марвинска соопшти Автомото сојузот на Македонија (АМСМ).

Уште една сообраќајка кај Гевгелија направи прекин во сообраќајот

Уште една сообраќајка, кај Гевгелија, направи прекин во сообраќајот

Exclusive | пред 9 месеци

Поради сообраќајка изутрина од 08:20 часот е во прекин магистралниот пат А1 Удово - Гевгелија, кај Марвинска соопшти Автомото сојузот на Македонија (АМСМ).

Поради сообраќајка во прекин патот Удово Гевгелија

Поради сообраќајка во прекин патот Удово-Гевгелија

Сител | пред 9 месеци

Поради сообраќајка изутрина од 08:20 часот е во прекин магистралниот пат А1 Удово - Гевгелија, кај Марвинска соопшти Автомото сојузот на Македонија (АМСМ).

Во прекин патот Удово Гевгелија

Во прекин патот Удово-Гевгелија

Слободна Македонија | пред 9 месеци

Поради сообраќајка изутрина од 08:20 часот е во прекин магистралниот пат А1 Удово – Гевгелија, кај Марвинска соопшти Автомото сојузот на Македонија (АМСМ).

Изменет режим на сообраќајот кај Неготино

Изменет режим на сообраќајот кај Неготино

Слободна Македонија | пред 9 месеци

Сообраќајот на патните правци низ државата се одвива пo влажни коловози. Интензитетот на сообраќајот на патните правци надвор од градските средини е зголемен. На граничните премини нема подолги задржувања...

АМСМ информира каква е состојбата на патиштата

АМСМ информира каква е состојбата на патиштата

Сител | пред 9 месеци

Сообраќајот на државните патишта се одвива по влажни коловози. Од 1 јули 2017 година започна со примена времениот режим на сообраќај во летниот период со кој се забранува движење на тешки товарни возила...

Сообраќајот утрово

Сообраќајот утрово

Слободна Македонија | пред 9 месеци

НАЈАВА: Од 01.07.2017 година започна со примена времениот режим на сообраќај во летниот период со кој се забранува движење на тешки товарни возила за време на деновите од викендот и за денови при екстремно...

Сообраќајот на државните патишта се одвива по суви коловози

Сообраќајот на државните патишта се одвива по суви коловози

Локално | пред 9 месеци

На патниот правец Неготино – Демир Капија, на делот од Неготино до м.в.Острово, се одвива по дел од новиот автопат во должина од 4км. По овој дел сообраќајот пак се враќа на магистралниот пат Р103. АМСМ...

Состојба на патиштата

Состојба на патиштата

Канал 5 | пред 9 месеци

На патниот правец Неготино - Демир Капија, на делот од Неготино до м.в.Острово, се одвива по дел од новиот автопат во должина од 4км. По овој дел сообраќајот пак се враќа на магистралниот пат Р103. АМСМ...

Состојба на патиштата

Состојба на патиштата

ТВ Нова | пред 9 месеци

Сообраќајот на државните патишта се одвива по суви коловози. На патниот правец Неготино – Демир Капија, на делот од Неготино до м.в.Острово, се одвива по дел од новиот автопат во должина од 4км. По овој...

Детални информации за состојбата на патиштата

Детални информации за состојбата на патиштата

Курир | пред 9 месеци

На патниот правец Неготино – Демир Капија, на делот од Неготино до м.в.Острово, се одвива по дел од новиот автопат во должина од 4км. По овој дел сообраќајот пак се враќа на магистралниот пат Р103. АМСМ...

Детални информации за состојбата на патиштата

Детални информации за состојбата на патиштата

Денешен | пред 9 месеци

Сообраќајот на државните патишта се одвива по суви коловози. На патниот правец Неготино – Демир Капија, на делот од Неготино до м.в.Острово, се одвива по дел од новиот автопат во должина од 4км. По овој...

АМСМ препорачува внимателно возење

АМСМ препорачува внимателно возење

Прес 24 | пред 9 месеци

Сообраќајот на државните патишта се одвива по суви коловози. На патниот правец Неготино - Демир Капија, на делот од Неготино до м.в.Острово, се одвива по дел од новиот автопат во должина од 4км. По овој...

Важно за возачите кои возат по македонските патишта

Важно за возачите кои возат по македонските патишта

Сител | пред 9 месеци

СОСТОЈБА: Сообраќајот на државните патишта се одвива пo суви коловози. ИЗМЕНЕТ РЕЖИМ НА СООБРАЌАЈ : На патниот правец Неготино - Демир Капија, на делот од Неготино до м.в.Острово, се одвива по дел од новиот...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност