Лажна сметка од вечерата меѓу Макрон и Трамп од 82 000 евра

Лажна сметка од вечерата меѓу Макрон и Трамп од 82.000 евра

A1on | пред 9 месеци

Еден интернет портал во Франција негодува поради високата сметка на вечерата меѓу двата претседатели Емануел Макрон и Доналд Трамп, заедно со нивните сопруги во ресторанот Жил Верн на Ајфеловата кула,...

Лажна сметка од вечерата меѓу Макрон и Трамп од 82 000 евра

Лажна сметка од вечерата меѓу Макрон и Трамп од 82.000 евра

Сител | пред 9 месеци

Еден интернет портал во Франција негодува поради високата сметка на вечерата меѓу двата претседатели Емануел Макрон и Доналд Трамп, заедно со нивните сопруги во ресторанот Жил Верн на Ајфеловата кула,...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност