Во Грција ситуацијата е апокалиптична  Снег на Олипм  дожд и град  а гром уби човек

Во Грција ситуацијата е апокалиптична: Снег на Олипм, дожд и град, а гром уби човек

Локално | пред 9 месеци

Еден загинат од грмотевици, снег на планината Олимп, дожд, големо намалување на температурите се главните карактеристики на лошото време во Грција во текот на викендот, што медиумите го дефинираат како...

ГРЦИЈА  Поплави  студено време и снег на Олимп

ГРЦИЈА: Поплави, студено време и снег на Олимп

Фактор | пред 9 месеци

Дожд, поплави и снег има во делови од Грција. Еден загинат има од грмотевици, а снег во неделата падна на планината Олимп. Во земјата има и голем пад на температурите. Според Атинската национална опсерваторија...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност