Ѓуленистите на суд ќе се појават во униоформи како во Гвантанамо

Ѓуленистите на суд ќе се појават во униоформи како во Гвантанамо

A1on | пред 9 месеци

Турското Министерство за правда почна подготовки за предлогот на претседателот на Турција, Реџеп Тајип Ердоган осомничените членови на движењето на исламскиот проповедник Фетулах Ѓулен на суд да се појават...

Ѓуленистите на суд ќе се појават во униформи како во Гвантанамо

Ѓуленистите на суд ќе се појават во униформи како во Гвантанамо

24 вести | пред 9 месеци

Турското Министерство за правда почна подготовки за предлогот на претседателот на Турција, Реџеп Таип Ердоган осомничените членови на движењето на исламскиот проповедник Фетулах Ѓулен на суд да се појават...

Ѓуленистите на суд ќе се појават во униоформи како во Гвантанамо

Ѓуленистите на суд ќе се појават во униоформи како во Гвантанамо

Идивиди | пред 9 месеци

Анкара, 17 јули 2017 (МИА) - Турското Министерство за правда почна подготовки за предлогот на претседателот на Турција, Реџеп Тајип Ердоган осомничените членови на движењето на исламскиот проповедник Фетулах...

Ѓуленистите на суд ќе се појават во униоформи како во Гвантанамо

Ѓуленистите на суд ќе се појават во униоформи како во Гвантанамо

ТВ Нова | пред 9 месеци

Турското Министерство за правда почна подготовки за предлогот на претседателот на Турција, Реџеп Тајип Ердоган осомничените членови на движењето на исламскиот проповедник Фетулах Ѓулен на суд да се појават...

Ѓуленистите на суд ќе се појават во униформи како во Гвантанамо

Ѓуленистите на суд ќе се појават во униформи како во Гвантанамо

+Инфо | пред 9 месеци

Турското Министерство за правда почна подготовки за предлогот на претседателот на Турција, Реџеп Тајип Ердоган осомничените членови на движењето на исламскиот проповедник Фетулах Ѓулен на суд да се појават...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност