Стружанец починал на гости во Охрид

Стружанец починал на гости во Охрид

+Инфо | пред 9 месеци

Во куќа на улица Гоце Делчев во Охрид синоќа во 22.30 часот починал Ќ.Ф (62) од струшкото село Лабуништа. Полицијата соопшти дека тој бил на гости кај Б.Б. (51) каде му се слошило и паднал на подот. Од...

Стружанец починал на гости во Охрид

Стружанец починал на гости во Охрид

ТВ Нова | пред 9 месеци

Во куќа на улица „Гоце Делчев“ во Охрид синоќа во 22:30 часот починал Ќ.Ф (62) од струшкото село Лабуништа. Како што информира МВР, тој бил на гости кај Б.Б. (51) каде му се слошило и паднал на подот....

Стружанец починал на гости во Охрид

Стружанец починал на гости во Охрид

A1on | пред 9 месеци

Во куќа на улица „Гоце Делчев“ во Охрид синоќа во 22:30 часот починал Ќ.Ф (62) од струшкото село Лабуништа. Како што информира МВР, тој бил на гости кај Б.Б. (51) каде му се слошило и паднал на подот....

Стружанец починал на гости во Охрид

Стружанец починал на гости во Охрид

Курир | пред 9 месеци

Истиот бил на гости кај Б.Б (51) каде му се слошило и паднал на подот. Синоќа во 22. 30 часот во Полициската станица во Охрид од страна на лекар од Медицинскиот Центар -Охрид, пријавено е дека во куќа...

Драма во домот на охриѓанец  Стружанец им дошол на гости па починал

Драма во домот на охриѓанец: Стружанец им дошол на гости па починал

Exclusive | пред 9 месеци

Синоќа во 22:30 часот во Полициската станица во Охрид од страна на лекар од Медицинскиот Центар -Охрид, пријавено е дека во куќа на ул. “Гоце Делчев“ во Охрид, констатирана е смрт кај Ќ.Ф (62) од село...

Охриѓанец отишол на гости и му се слошило паднал на подот и починал

Охриѓанец отишол на гости и му се слошило-паднал на подот и починал

Прес 24 | пред 9 месеци

Синоќе во 22 часот 30 минути  во Полициската станица во Охрид од страна на лекар од Медицинскиот Центар -Охрид, пријавено е дека во куќа на улица “Гоце Делчев“ во Охрид, констатирана е смрт кај 62- годишен...

ТАЖНА ВЕСТ ВО ОХРИД   Додека бил на гости му се слошило и починал Ќ Ф

ТАЖНА ВЕСТ ВО ОХРИД - Додека бил на гости му се слошило и починал Ќ.Ф.

Sky | пред 9 месеци

На 15.07.2017 година во 22. 30 часот во Полициската станица во Охрид од страна на лекар од Медицинскиот Центар -Охрид, пријавено е дека во куќа на ул. “Гоце Делчев“ во Охрид, констатирана е смрт кај Ќ.Ф...

Драма во домот на охриѓанец  Стружанец им дошол на гости па починал

Драма во домот на охриѓанец: Стружанец им дошол на гости па починал

Сител | пред 9 месеци

Синоќа во 22. 30 часот во Полициската станица во Охрид од страна на лекар од Медицинскиот Центар -Охрид, пријавено е дека во куќа на ул. “Гоце Делчев“ во Охрид, констатирана е смрт кај Ќ.Ф (62) од село...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност